Ядосана съм та 4ак ми се реве

  • 1 966
  • 28
Хаиде и тука да си излея ядът,след като надух главата на Мариабути(за което и благодаря) Heart Eyes 4е ще се пръсна направо.
Та зна4и в болницата 4е малкият има ваксин днес и аз помуквам каката и ситъра 4е няма на кои да я оставя.На гледа4ката довеирие тц.Имаше доста деца  и хора там.4акаме да ни доиде реда и посредата на 4акалнята има кашон с игра4ки.Имаше моми4енце по голямо от моето което си играе с тези игра4ки.Дима се присъедини към нея но онова като се разкряка и си дръпна кашона.Аз станах обясних на дима 4е са на моми4нцето(макар 4е не са) и я дръпнах на страна.Е да ама не.След малко дима пак там>Онова пак не дава при което дима реве крешти.Дръпнах я в една от стаите 4е доктора щеше да ни приеме всеки момент.Но тя седя седя и пак на вънка и пак на игра4ките.$увам аз пак еди крясъци дима на земята реве онова не ги дава ситъра неможе да дръпне дима.Еи казвам ви кипна ми.Обърнах се към маиката(местна жена)поне на такава се прави която блееше някъде и не и пукаше какво става то4но пред о4ите и 4е е и я попитах дали това е неиното моми4енце и 4е игра4ките са общи и 4етака не е хубаво.и тя ми вика с някакъв надменнен глас:кй
Ок таке ит и си дърпа дете.Вси4ко живо мене гледа.Полудях.Все едно аз съм виновна.Както и да е.Ве4е на тръгване отивам да плащам и въпросното 4удовище пред мен.Плати си и ве4е ше тръгва и на излизане се обръща и ми вика на висок глас ;
Ok now go take it.Take it at home.U garbige.come to this country an think u r someone
Малииии полудях.все едно ме попариха.Викам и ти си вазпитаи дъщерята малко на обноски не деи спа.Като ми каза боклук се изнесе набързо набързо.Е верваите ми щях да я обия.Малката седеше на плота на администрациятаи ще падне ако аз тръгна след тази маимуна а мал4о пла4еше.На излизане не я срещнах ина4е не гарантирам
Та кажете ми мами.Аз ли съм боклук 4е у4а дете си на добро да дели с дтугите деца ит.н.Или това 4е не съм покрита отгоре до долу(бях само с абая без кърпа) ме прави боклук и Bitch.А като по4нат да разбират децата ми при един такъв слу4аи аз кво правя?Какво да им обясня?$е мама няма няма местен паспорт и 4е се омъжила за баща им по лубов а не по сметка или ареиндж брак.Слу4лало ли во се е да ви третират така защото си 4уждене?И как постъпвате в слу4ая?
Криво ми е и ми е мъ4но.Как ще се живее така незнам>Мамка му
Бясна съм моми4ета бясна
Виж целия пост
# 1
Честно казано, слава богу, не ми се е случвало. Обаче представям си колко си ядосана и колко ти е гадно.
Само искам да ти кажа, много ясно, че не си боклук, и че със сигурност се държиш по-добре от някои местни, за мене няма значение кой къде и как е роден, а как живее и какво дава на света, как се държи с хората... Няма значение, че тя е била местна, не се е държала достойно и с това само излага страната си всъщност...
Такива майки, дето хич не им пука, много ме нервят, детето й скача на бой, а тя се прави на разсеяна  Close Много правилно си постъпила всъщност. Така смятам.

Не знам как да те успокоя, но горе главата   bouquet
Виж целия пост
# 2
И на мен не ми се е случвало, но пък тук чужденците са доста и покрай мексиканците минаваме по-незабелязано.

Тури му пепел и не се ядосвай. Простаци и ограничени хора има навсякъде. Едва ли постоянно ще срещаш такова отношение.
Виж целия пост
# 3
Ти пък, какво и се вързваш на таз тъпа арабка! Не е знаела какво друго да ти каже, видяла те е бяла - освободена, завидяла ти е, злобясала е.
Това е нещо НАПЪЛНО нормално, в крайна сметка в държавата си й.
Много МНОГО е кофти да те обиждат, особено на публично място и то без повод  Shocked, но не й се вързвай, нито си боклук, нито изглеждаш на такъв!

Аз съм присъствала на подобни коментари - последния миналата седмица от една американска бабичка към един индиец. Тя се правеше на инвалид и искаше да го пререди - дебеланата не можеше да диша от тежест вече...а той не поиска да я пусне и с право. Та размениха си любезности, при което нааай-накрая тя каза:"Абе що не си земеш зелената карта и да си биеш шута от там, дет си дошъл"  Shocked при това на английски - пред всички в магазина.... ареееееееее, шти.... и имигрантската страна... много й здраве! МОЖЕШЕ да й покажеш един среден пръст, ама... айде, минало заминало, недей се ядосва!
Виж целия пост
# 4
Ясно е 4е завиждат 4е им откраднохме мъжете,а тях нямя кои да ги вземе та доста има стари моми.гадна арабка.То вси4ите са гадни ако ме питаш сега.но нали и децата ми се водят араб4ета.И тях ли така ще третитат мамка им.убивам за децата си.Еи какво доживях.
Виж целия пост
# 5
Завист и злоба има навсякьде, дори и тук в Холандия, дето са уж толкова толерантни и отворени кьм чужденците!
Тази жена как така те е нагрубила толкова тежко, аз все си мислех, че хората по арабските страни спазват по голямо благоприличие от имигрантите от арабския свят тук, който на моменти някой от тях са толкова агресивни в отношението си кьм околните, бльскане по превозните средства, нацупени физиономии, много високо говорене/е, това си е типично и за бьлгарите/, никаква култура когато са в магазините и т.н
Там при теб има ли някакви закони за защита на публично оскьрбени и наругани хора? Как би ми се приискало с тази сьщата гад да се срещнете в сьда и да и присьдят да ти плати сочно обезщетение, та тогава да си научи да си мери приказките #Cussing out
Дано повече да не ти се случва никога!!!

пс: помня как ведньж една арабска жена падна много лошо от колелото си, един мьж/холандец/ и се притече на помощ...а тя започна да му се кара и да го бута и дьрпа, сякаш човека искаше да я изнасили, а не да и помогне. Просто и до ден днешен незнам как да го изкоментирам и изтьлкувам...
Виж целия пост
# 6
Не го приемай така навътре. Простак с нищо не можеш да го впечатлиш. И трябва да се настроиш да не им обръщаш внимание. То не е било конкретно отношение към твоето детенце, а си е отношение по принцип.

Аз си мисля, че е трябвало да говориш с някой от персонала. Защото едва ли ти се е искало да оставиш дететнце да се дере, че да се сетят сами...
А ти си натрупала напрежение и сигурно доста дръпнато си говорила с майката-арабка.

Виж целия пост
# 7
Млн, и аз се ядосах, ако това помага   Laughing  
В случая най-много си вбесена си мисля, защото не си могла да реагираш. Аз се шашвам в първия момент, никой не е подготвен за такава конфронтация, а ти си била и с дечицата. Унизително е заради самата нея, в ситуации като тази ти е неудобно за човека, който го казва и просто не можеш да повярваш на ушите си от къде  взима толкова злоба, че чак и на глас в очите ти да го каже. Но това са тип хора, и тях никой не ги харесва. Не се ядосвай, въпреки, че е невъзможно Simple Smile, но ако се случи нещо такова някога пак, ще знаеш да им кажеш, че боклук е всеки, който държи такъв език.
Виж целия пост
# 8
Не се ядосвай,да не ти пука.Те са пословични с това,че не обичат чужденците. CloseНа мен ми се случи преди една година,бременна в 8 месец пътувам със самолет в Саудитска Арабия.Вече сме в ръкава на летището,най-отпред вървят мъжете,след тях жените,тъй като се образува свободно място напред,се възползвах и минах като по този начин оскърбих няколко арабки.На въпроса им така ли бих направила ако съм в собствената си страна,отговорих че там биха дали предимство на жена в напреднала бременност и те млъкнаха.Друг случай,спира ме жена и ми казва да си сложа воал на главата,пак защото съм била в нейната страна,попитах я тя би ли свалила своя,ако дойде в моята.В Бахреин не ми се е случвало подобно нещо,но на това да те изблъскат или прередят са царици.Срязваш ги на място или ги заплашваш с нравствената полиция. Laughing
Виж целия пост
# 9
Я не си късай нервите заради прости и зли хора.И тук ги има такива- все някой за нещо им виновен.
Когато човек е добър и възпитан,не бива да пада на нивото на простака.Аз тук миналата седмица трябваше да имам задължителен за чужденците рентген за туберкулоза.Казах на мъжа ми да се обади в болницата,че съм бременна и не мога да отида-причина напълно основателна,за да не навредя на бебето.Те му казали-а, нищо,да дойде, ние ще и дадем престилка с оловно покритие.И аз като побеснях,обадих се и им казах,-ок,ще дойда, ама и за най-малкия дефект,възникнал с бебето ще осъдя болницата за некомпетентност и расистко отношение,защото всеки нормален знае,че рентгена не се препоръчва на бременни.Веднага ми казаха,че не било чак толкова фатално,ако не отида.

Не се ядосвай,ако няма накъде, позови се на закона.
Виж целия пост
# 10
На мен досега не ми се е случвало някой да прояви такова отношение към мен за това, че съм чужденка. Но, ако бях на твое място сигурно бих се стъписала и бих с и"глътнала езика". То какво ли можеш да отговориш на такава грубост  Thinking
Виж целия пост
# 11
Твоят случай ме подсети за нещо, на което бях свидетел преди 2-3 години. На гарата в Хановер, гишето за информация, някакъв странник взе да обижда чичкото, който беше там на работа. Нарече го "задник" и още нещо от сорта..на което служителят отговори кротко " Благодаря, подобно"
Та много добре разбирам, чувствата ти, дано не се повтаря никога повече, но и ти така - с нейните камъни по нейната глава, но по умен начин. Не  го мисли повече, опитай да забравиш
Виж целия пост
# 12
 PartyНе разрешавай да те тъпчат!
Аз живея в Германия и първете години бяха ужас за мене,
няма да описвам ,че няма да ми стигне мястото Wink
Ама друг път хич не се поплювай  #2gunfire
от опит разбрах опънеш ли им се,веднага стават любезни bowuu
До сега винаги е функционирало при мене Heart Eyes,
че няма да се оставям да ме унижават и то пред детето ми.
И никакво чувство за малоценност,аз се гордея,че съм от Бг.-
много со ядосват да го чуят и некога не пропускам да го спомена Mr. Green
Поне и те да имат един "щастлив ден" hahaha
Силвия Hug
Виж целия пост
# 13
Не се ядосвай за глупости, макар, 4е напълно те разбирам. И аз бих се стъписала в на4алото и не бих знаела какво да и отговоря.
А , и о6те не6то - би трябвало да преведе6 и на български "интересния" ви разговор за такива като мен, които не разбират английски  newsm78
Виж целия пост
# 14

Ok now go take it.Take it at home.U garbige.come to this country an think u r someone

Ок сега отиди и го вземи/кашона с играчките/.Занеси си го вкьщи.Ти боклук такьв.Идваш в тази страна и мислиш, че си някой.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия