Споделедете!!!пак за диетите:))

  • 623
  • 6
 Grinning споделете как се справяте  когато запо4нете диета,в смисьл има мн хубави диети и сигурно мн се отслабва,ноооооо newsm78 аз все пак трябва и да готвя за мьжлето мн вкусни работи и едновременно да сам на 2 яйца.не сьм сама в нас и постоянно сьм в допир с храната.Гледам си беб4ето,което мн ме уморява-то са игри,то са задьлжения.Ве4ер лягам пребита.Как да комбинирам вси4ко това? #Crazyмалко неясно го написах Tired
Виж целия пост
# 1
Ох,сигурно сме доста жени в твоето положение.И аз съм в къщи,само,че моите юнаци са големички(на 3,5г и на 9г)и искат все нещо сладичко и то не от магазина,ами мама да го направи.Все трябва да има и нещо готвено и аз да стоя на 2 варени яйца,това направо си е мъчение.За да се отслабне по този начин се иска голяма воля,а аз чесно казано я нямам.
Виж целия пост
# 2
здравей, мен ме стимулира това че една диетка е горе -долу две седмици,ама и аз прескачам от диета на диета и ефект особено голям няма.Сега започнах да правя коремни преси Whistling
Виж целия пост
# 3
Здравей, може би виждаш по лентичката ми колко килограма успях да преборя. Същият проблем имам(х) и аз- трябва да готвя и за другите. Все си мислех, че е трудно (едва ли не невъзможно), но важното е да си МОТИВИРАН. Имаш ли мотивацията, успяваш да се стегнеш и се справяш. Иска се много воля да устоиш на хилядите изкушения, но както ти казах, човек мотивиран ли е наистина, ще се справи.
Аз бях стигнала до такова състояние с килограмите си, че просто трбяваше да предприема нещо. Реших, че не мога да се справя сама, още повече че миналата пролет претърпях и операция на жлъчката, затова се обърнах към диетолог. Все още благославям деня, в който взех това решение. Вече 5-ти месец съм на режими, дадени ми от диетолога, и съм свалила 20 кг за това време.
Справям се с диетите лесно, защото така или иначе съм си в къщи и спокойно мога да готвя и за себе си.
Излишно е да ти казвам колко добре се чувствам в кожата си.

Желая ти успех и много воля!!!
Виж целия пост
# 4
Днес съм последния ден на тази диета:http://rozali.com/diet.php?l=a&p=32, но трябва да кажа, че съм доста голям чревоугодник и доста време се чудех какво да направя по въпроса с килограмите и започнах да търся някаква диета, която да е подходяща на моята лакомия и накрая реших да пробвам тази, защото няма ограничение в  количествата. В никакъв случай не е толкова лесна колкото изглежда, особено първите 2 дни, но сега така съм насъбрала инерция, че се чудя дали да не я повторя веднага. Свалих 3 килограма - от 61 сега съм 58. Наистина изкушениятя са безброй, но в един момент просто спира да ти се яде, което не бях сигурна, че може да се случи точно на мен, на която винаги и се яде, но стана точно так и сега съм много щастлива и дори да не я повторя веднага, след 1 седмица пак ще я направя. Твърдо съм решила, защото откакто се застуди времето с Ади си стоим повече време в къщи и съответно килограмите се трупат... Ужасно е
Виж целия пост
# 5
Според мен е по-разумно да се храниш разделно...не по-малко храна,а комбинирането й и последователността на консумацията са по-важни според мой личен опит Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Благодаря ви на вси4ки,сега все още обмислям на коя диетка да се спра:)))То е това да имаш воля-но сьм постоянно уморена и волята ми бяга някаде кам 3-тия ден от диетата:)))).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия