А пиратките и децата?

  • 405
  • 3
Определено не очаквах така да се развихрят страстите  Laughing

И тъй - моето решение - ако поиска ще му купя пистолет, но ще го уча, че не се насочва към хора /дано ме разбере  Praynig

Но понеже продължава да ме гложди- пак ще ви провокирам.
А пиратките и децата?

Не сте ли виждали усмихнати татковци да дават на невръсните си деца да хвърлят пиратки?
Това не е ли възпитаване на агресия и незачитане на обществения ред?

И по логиката да не ги ограничавам да купя ли и на мойте?
Включвам и пиратките, защото ще ги намерите във всики магазин за играчки.

А, сега де?
Виж целия пост
# 1
С пиратките въпроса за мен стои другояче, отделно от факта, че по принцип много се дразня, че ги продават на всеки, независимо от възрастта. Може и да ги продават в магазините задетски играчки, но са си средство, с което можеш спокойно да се нараниш. Не, че с някои играчки не можеш Mr. Green, но при пиратките опасността е реална. Такова чудо в къщи само баща му пипва и то от най-малките, защото не искам да остане дребния без някой пръст. За него са позволени конфетите и бенгалския огън, но под моя или на баща си строг контрол. Ако много се затръшка да пробва и с пиратките ще се постарая да му покажа как може да се пострада от една "невинна" пиратка, та да му държи влага известно време. Виждала съм пострадло дете от гръмнала в ръката му пиратка, картината не ен никак лицеприятна.
Виж целия пост
# 2
Тъй като темата за пиратките е доста важна , според мен, си позволих да я разделя в отделна тема.

Иначе съм против продажбата им изобщо, камо ли като играчка за деца!
Виж целия пост
# 3
Моя мъж е с неизживяно детство явно и всяка година си купува фойерверки заедно със сина ми. Като беше малък обаче, Георги само гледаше, ако зависи от мен и сега само ще гледа ама не зависи.
А темата за играчките-оръжия сега отивам да я прочета. Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия