Давате ли чай от лайка на бебите ?

  • 1 788
  • 7
Здравейте!
Давате ли чай от лайка на бебите при съмнения че започва кашлица...няколко пъти прочитам ве4е 4е билките не са полезни за малки деца. Ние много се давим от обилното слюноотделяне и аз все се притеснявам 4е детето се разболява...та му правя от време на време чай от лайка.
Виж целия пост
# 1
Правя попарата на детето с разтворим чай от лайка на Хумана.Иначе чай не пиеме.
Виж целия пост
# 2
Не, не давам, лайката е алерген.
Виж целия пост
# 3
От бебе пие чая от лайка на Хип.
Виж целия пост
# 4
лайка не, педито изрично ме предупреди.Не защото само е алерген, но имала някаква съставка трудно усвоима от бебешки стомах.В краен случай каза от готовия чай с лайка на Хип.Той е с по-малко съдържание+примеси.
Виж целия пост
# 5
Аз й давам всякакви чайове, но от лайката се наплаших миналата година и спрях. Бях й дала около 200 мл в шишето й чай на Хипп от лайка. След 2 часа се изприщи цялата, стана на червени петна и после петната се сляха ooooh!. Приеха ни в болница, съмняваха се за скарлатина, за шарка, за не знам си какво..., но  й сложиха противоалергична инжекция и всичко изчезна след няколко часа. От тогава не смея да давам лайка, а може и тя да е алергична към нея. Както виждам, някои деца пият и не им става нищо.
Виж целия пост
# 6
от както се е родил Виктор пие чайчето на Хип от лайка!!!
Виж целия пост
# 7
Ами  аз  съм  давала  лайка ,  много  е  полезна  за  настинки , за  гърло , ако   разбира се  детето  не е  алергично също  можеш  да  й правиш   и  чай от  шипки
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия