Как да стопирам болестта още в началото?

  • 2 305
  • 17
Дъщеря ми боледува 10 дена, пи антибиотик. Мина й, стоя 3 дена в къщи и тръгна на ясла. Два дена  и носа й почна да тече, бавно, но славно... забелязвам, че пак ще имам неприятности и искам още в началото да стопирам болестта и хремата да изчезне. Дадох й една ампула витамин С и заспа. Кажете някоя магия. Какво да й дам утре, за да спре носа да тече и да не я повали пак някоя болест?
Иначе й давам Мултисаностол, уж за имунната система, ама май ефекта не е кой знае какъв...
Помогнете, какво давате на вашите деца, за да предотвратите болестта?! Вече ще се обеся значи...
Виж целия пост
# 1
Аз давам витамин C и осцилококцинум по 2 на ден.
Дано е здрава малката ученичка! Hug
Виж целия пост
# 2
 :peace:oscilokopcium
Виж целия пост
# 3
Ню, аз съм майка инквизиторка и при такива хреми веднага слагам сок от кромид лук в носа или чисто Алое, но и двете са много люти и не всички деца се дават без бой за такива манипулации  Wink
Дано бързо ви се оправи хремата и да нямаш ядове с болести вече.
Виж целия пост
# 4
2 капки Цитросепт разтворени в 3 супени лъжици вода и хремата на моя син спря.
Виж целия пост
# 5
ADLiquid For Kids
Ако започнеш този сироп много бързо ще се засили имунитета на Гери. Не очаквай да не боледува, но опредлено ще е по-малко. Ако решиш ще ти кажа аптеката около нас , в която го има. Търси в Здравния ADLiquide и доста теми ще намериш
Виж целия пост
# 6
Давам коластра + вит. С
А иначе сега пием от витамините на ErbaVita - Energic Baby
Виж целия пост
# 7
За пресичане на болестта в началото цялото семейство, вкл. и майка ми, пием цитросепт. За Габи го правя на капки за нос: 1 капка в 2 суп.лъж.преварена вода, капи се по 1-2 капки във всяка ноздра 3 пъти дневно. Още от първия път има ефект, ако хванеш хремата съвсем в началото. Иначе мина за 2-3 дни, а не обичайните 7.
Много е хубаво действието и вътрешно, 3-4 капки, разтворени в 1 чаша сок, но е ужасно горчиво и вече не мога да я излъжа да го пие, вика "гадно" и не ще.
Виж целия пост
# 8
Септилин - сироп. На билкова основа е. Давам го профилактично по 2 ч.л. на ден, а като тръгнат сополите - по 2 с.л. Струва около 3 лв.
Виж целия пост
# 9
На моята Деси току щоисе размина пневмонията.  За 8 месеца две изкара и преди няколко дни започна с цифки, много лоша кашлица и температура.  Единственото което ни спаси беше че и пусках нощем в стаята овлажнител на въздуха.  И денем когато спеше.  Иначе и аз съм чула за Витамин С и ще си взема като си ида на България.  Отсега нататък и при нас малък знак на болест го пускам този овлажнител. Успех!
Виж целия пост
# 10
И моя син откак тръгна през септември на градина е почти непрекъснато болен. Но поне до антибиотици още  не сме стигнали, да чукам на дърво, не е вдигал температура, но кашля и е хремав. За сега се оправяме със сиропи и много промивки на носа със стеримар. Миналата зима му давах едни витамини за засилване на имунната система и май си имаше ефект, но сега лятото забравих да купя от БГ а тук не мога да ги намеря и така ме е яд, защото пък не може да се изпращат по пощата #Cussing out
Та като видя, че започва да с разболява му правя чайче от шипки с мед, карам го да пие повече вода. Опитвам се и да го накарам да пие по-малко прясно изцеден сок от грейпфрут, ама мнооого трудно става и за това го карам да яде мандарини и портокали.
Като беше по-малък в България съм му давал хомеопатични и имаше полза.
Абе трябва си май общо засилване на организма и така този период на боледуване преминава по-леко.


Виж целия пост
# 11
Денислав изкара 6-месечен курс с Бронховаксом, а сега профилактично веднъж седмично му давам Осцилококцинум. Като забележа проблеми, увеличавам броя на сашетата Осци...
Давам ябълки и портокали.
Виж целия пост
# 12
А защода не могат да се пращат витамини от България, моята баба ми праща каквото пожелая. Не погледнах къде сте вие.
Виж целия пост
# 13
Ами на свекър ми са му казали, че не може, било забранено и то тук французите имали такива забрани. А и трябвало като се изпраща колет да го  запечаташ в пощата пред служителя на гишето.
Виж целия пост
# 14
Щом бебата е тръгнала на ясла,ще се сблъсква с доста вируси.Препоръчвам ти AD LIQUID FOR KIDS ,доста ще засили имунитета й Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия