подут корем

  • 10 076
  • 23
Помогнете, кажете как се справяте с този проблем? какво ли не изпих, какви ли не билки и препарати и нищо не ми помага. В момента пия Фибракс и имам чувството, че от него още повече се подувам, което е странно, тъй като в него има сена. Дайте идея, моля ви как да се справя с това.
Виж целия пост
# 1
Свекърва ми и тя се беше видяла в чудо с този подут корем и като спря всички млечни продукти корема спря да и се подува. Незнам при тебе от какво е обаче.
Виж целия пост
# 2
Незнам и аз вече. със сигурност знам, че от храни, съдържащи целуоза се подувам, но съм ги спряла изцяло. Вече и аз незнам, писна ми. smile3511 smile3511
Виж целия пост
# 3
 newsm78
И аз имам от време на време подут стомах и пия еспумизан-1-2 таблетки и ми минава.Доскоро пиех Фибракс ама не ми се е получавало от него подуване newsm78
Нервен стомах е май това нашето ooooh!
Виж целия пост
# 4
Май си права. А от Фибракса-а имаше ли ефект? и колко време го пи?
Виж целия пост
# 5
Ами да, имаше ефект ,макар че пих само една опаковка и близките ми ми казаха ,че леко съм отслабнала. Flutter
Дано на теб да ти помогне еспумизана,че е много гадно -знам го. Whistling
Виж целия пост
# 6
Еспумизана ме отдува мене. Laughing newsm10
Виж целия пост
# 7
Преди време и аз имах този проблем. Направо стомаха ме болеше вече. По него време ходих у брат ми и снаха ми ми даде да сдъвча едно малко хапченце от кутийка, с вкус на черен пипер, мъничко. Отпихнах като спукан мех. Хапченцата се казват "Газекс".
Виж целия пост
# 8
На мен също ми помага еспуминана, но гледам да не ям повече от една трудно смилаема храна, че става ужас инъче.
Виж целия пост
# 9
Тези лекарства лекуват симптомаТИчНО, а ти трябва да откриеш причината за това подуване. Не може цял живот да се тъпчеш с химия, ще си увредиш други органи. Ходила ли си на преглед?
Защо не опиташ да по метода на изключването да разбереш от кои храни се подуваш?
Виж целия пост
# 10
На мен ми помага Мезум форте! Sad
Виж целия пост
# 11
Преди време и аз имах този проблем. Направо стомаха ме болеше вече. По него време ходих у брат ми и снаха ми ми даде да сдъвча едно малко хапченце от кутийка, с вкус на черен пипер, мъничко. Отпихнах като спукан мех. Хапченцата се казват "Газекс".
Моля,изчисти си пощата!!!
Виж целия пост
# 12
В момента имам хормонални проблеми и се чудя дали това не би могло да бъде причината.
Виж целия пост
# 13
Аз имам същият проблем и се опитвам да разбера причината. Може би е генетично, защото и майка ми е така. Когато бяхме на море хапвах буквално резенче ябълка сутрин за да не ме срам на плажа, но пак се издуваше  #Cussing out Мъжа ми също е същият. Казва, че се дължи на слаби коремни мускули. И наистина, когато ходеше на фитнес, корема му доста се беше прибрал. Сега и аз тръгнах по фитнеси и дано спадне, че ме влудява така!
Може би едно пречистване на организма ще помогне, но това означава глад  Crazy
Виж целия пост
# 14
И моят корем се подува като хапна, но не ме боли. Мога да ям всичко.
И аз мисля че в моя случай е от слаба мускулатура. И майка ми е така! Така и нямям възможност да ходя да спортувам, кокото и да исках след като родих, а сега пък и работа и е съвсем абсурдно. ПОне да имаше салон близо до работата или дома, по бистанало, но не би.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия