Малко новости (снимки де) около нас

  • 5 985
  • 128
Тъй де - скоро не сме се представяли Mr. Green Laughing
През изминалите дни в къщи се сдобихме с истинско Рейнбоуче. Материала тук (има и няколко други снимки де)

А през почивните дни се подекорирахме малко. Имах "помощна" група от едно джудже и едно еленче  Crazy.
Приятно гледане на желаещите Wink

ПП: Пък ще се радвам ако включите и вашите Коледни декорации тук (сигурна съм, че повечето от вас вече са ги направили Flutter). Видях на Бимба (много са готини) Peace
Виж целия пост
# 1
Хондичка, много хубаво сте си пременили къщата. Вие даже и елха имате вече. Нашата още не сме я вzели, предполагам следващата седмица някъде ще си я купим.
Джуджетата са ти били добри помощници. Hug
Виж целия пост
# 2
Хубаво сте се декорирали, Хондич  Simple Smile
Аз още нищо не сам украсявала...мислех си този weekend да го свърша това  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Страхотно сте ти украсили.Елхата много ми хареса , сладурките ли я украсяваха? Сигурно само за върха си им помогнала. Wink
Аз мисля днес да понаслагам това онова, че все не ми остава време.
Ей ма хубави празници са се задали значи...
Виж целия пост
# 4
Хонди, страхотна е украсата  bouquet  bouquet  bouquet....и нашия балкон е целия в лампички и по проzорците имаме zвеzдички, дядо Коледа и снежни човечета...ама трябва да ги снимам отвън някоя вечер, че от вътре не стават снимките....а в събота ще правиме елхата...
Мони ти е направо прекрасна Hug Heart Eyes...а zа Бети с червената шапка просто нямам думи....да са ти zдрави  усмихнати и двечките Hug Heart Eyes
прости невежеството ми, Embarassed но какво е Рейнбоу, някакъв клуб ли Rolling Eyes?
Виж целия пост
# 5
прекрасна коледна премяна сте спретнали, Хонди  Grinning

А мъни4ките розовелки са най хубавата ви украса, не 4е не си го знае6  Hug

Лампи4ките по тавана най ме впе4атлиха, а съ6то и календара с торби4ките...(ама и аз го обясних... Embarassed)
Виж целия пост
# 6
браво, Хонде! страхотна е украсата / и тук да кажа/. много ми хареса елхата и еленчето навън. а и лампичките по тавана. всичко ми хареса - приказно е. ама джудженцата на Санта са най-сладки Heart Eyes
Виж целия пост
# 7
Страхотно сте ти украсили.Елхата много ми хареса , сладурките ли я украсяваха?....
Ох, знайш ли как "помагаха" Crazy Mr. Green. Е, каката вярно се помъчи да помогне - подаваше играчките, гирляндите, обаче малкото .....направи ни на луди калинки. Ние качит, тя маха играчките (ми сигурно не му харесваше на детето нашта подредба ама newsm78 Embarassed Laughing). Да са живи и здрави. В крайна сметка като я приспахме свършихме работата Laughing. Сега новата й тема е да откача картичките от връвта, на която са наредени Twisted Evil

Амейче, Рейнбовчетата са нещо като "Тимуровските команди" (дето едно време ги имаше в Б-я ако ги помниш). Учат ги да бъдат добри и да помагата. Като поотраснат малко - тоест като станат "Брауни" тръгват и по палаткови лагери. А като Скаути вече и по магазините можеш да ги видиш да помагат. С една дума учат ги да бъдат добри Hug Heart Eyes. Но влизането в такава "организация" става с много ранно записване (горе долу като станат на година - две , от 5 ги приемат в Рейнбоу). Всички от тези клубове си имат и униформи разбира се. МНого са сладки в тях. Това е в най-общи линии. Grinning

Хайдеееее, чакам и вашите окраси Crossing Arms

Мамо В, лампичките в крайна сметка отидоха на тавана, щото половинката не поиска да приеме предложението да се разходи по покрива и да ги закове там Crazy Whistling

Благодаря ви за хубавите думи, но знам, че и вие имате какво да покажете.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 8
Аз съм луда фенка на Амбър ''украсен'' като вещица на Халоин.  Mr. Green

 Mr. Green

Много хубави въртележки си имате брей!  Thinking Елате да видите и нашите!
 Joy
Виж целия пост
# 9
..... Елате да видите и нашите!
 Joy
НЕмаш грижи - само после да няма тема "Хонда и малките торнада Crazy" или "Как Хонда и сие ми опропастиха къщата" Crazy Mr. Green Twisted Evil
Виж целия пост
# 10
И аз няма да ти покажа моите - оставям те да ги видиш сама Mr. Green
Подробности на уше ама и аз имах цяло съзвездие помощници Crazy
Виж целия пост
# 11
Хондичка, честно казано ви завидях на така топлата и коледна украса Hug
Еленчето и джудженцето са сладки, малки помощници  Hug Two Hearts

Както на всички и на мен ми хареса еленчето навън и лампичките по тавана - мъжо ти с право не се е съгласил да ги качи на къщата - така е по оригинално smile3503

Аз съм украсила още миналата седмица, но моята украса е много бедна  Sad
Вчера бяхме на гости на Cho4o и имат страхотна елха както и украса, ама нека тя се похвали със снимки....
Всичко в тях е толкова Коледно Hug
Виж целия пост
# 12
..... Елате да видите и нашите!
 Joy
НЕмаш грижи - само после да няма тема "Хонда и малките торнада Crazy" или "Как Хонда и сие ми опропастиха къщата" Crazy Mr. Green Twisted Evil

Споко, ще ти ползвам майстора после за ремонта.  Mr. Green
Виж целия пост
# 13
lelele, to kato po filmite tazi ukrasa. Mnooogo sa sladki elen4eto i djudjenceto  Hug  Heart Eyes
4estita vi parva diploma, det se vika, rejnbou ne se stava vseki den ia  Naughty

na6ta ukrasa hi4 ne se varzva sas sezona  Mr. Green
Виж целия пост
# 14
....

na6ta ukrasa hi4 ne se varzva sas sezona  Mr. Green
Ко си окичила ма моме - джапанки и бански ли Flutter Mr. Green Crossing Arms
Виж целия пост
# 15
....

na6ta ukrasa hi4 ne se varzva sas sezona  Mr. Green
Ко си окичила ма моме - джапанки и бански ли Flutter Mr. Green Crossing Arms
Ейй Хонда, смях се от сърце на този цитат. Направили сте си иначе къщата направо страхотно. Аз съм тази събота и неделя на ред. Трябваше миналата ама ..... затова тази .
Виж целия пост
# 16
Миронич миналата събота окрасихме (Декември ще рече Wink)
Пък Ели не се обслужва, щото аз късно вечерта, когато си легнат пълня джобчето за следващият ден, а и не слагам само неща за ядене - има и стикерчета, "червила"  Crazy Laughing, пръстенчета .....кокони Mr. Green

Вий що няма да украсявате Confused
Виж целия пост
# 17
Ний пък живот и здраве идем надолу - може някъде да се "блъснем" тогава. Няма да ни объркаш - с кучето ще сме Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 18
....na6ta ukrasa hi4 ne se varzva sas sezona  Mr. Green
Ко си окичила ма моме - джапанки и бански ли Flutter Mr. Green Crossing Arms

 Mr. Green Laughing слън4еви о4ила и плажни масла.  Sunglasses
ина4е е типи4ни цветове за спания, 4ервено и златно.Има снимки ма кой да ги ка4и  Whistling
Виж целия пост
# 19
....Има снимки ма кой да ги ка4и  Whistling
Я марш към камерата, кабелчето и компютърчето   Whistling Mr. Green

А цвичката помага ли Flutter
Виж целия пост
# 20
ни ма ритай така у гъзо де, тресе се след това като крем карамел  Mr. Green

когато втасам, нещо канапа ме е геал, я да отворя една бири4ка.
Ванина помага между премятанията напред назад, как не му се зави свят.
Зна4и застава пред дивана с гръб, има 1 метър разстояние, вика " глей ся как ще седна на дивана", прави мост назад, изтласква си краката, прехвърля се на ръце през глава и ПРАСССС, гъзо и пада на дивана. И ухилена до уши. И аз разбира се трябва да гледам как магарето си показва магариите, нали иска внимание и аз украсявам де , ама покрай ушите ми минава само " Мамо, май4е, мамо, май4е, мамо, май4е...." китайско мъ4ение ти казвам  Twisted Evil  Mr. Green
Виж целия пост
# 21
.....ама покрай ушите ми минава само " Мамо, май4е, мамо, май4е, мамо, май4е...." китайско мъ4ение ти казвам  Twisted Evil  Mr. Green
Малиии, колко познато Laughing Laughing
Така тормозих и аз майка си.
Та колело назад значи ти е правила Flutter . Аз и греда си "разчертавах" на килима в къщи и съчетанията си представях Laughing Joy hahaha. Сега май ни се връща ТЪПКАНО Crazy

АЙДЕ ДАВАЙТЕ УКРАСИТЕ ЩОТО ВСИЧКИ ЩЕ ВИ НАРИТАМ  Twisted Evil Mr. Green hahaha bowuu
Виж целия пост
# 22
.....ама покрай ушите ми минава само " Мамо, май4е, мамо, май4е, мамо, май4е...." китайско мъ4ение ти казвам  Twisted Evil  Mr. Green
Малиии, колко познато Laughing Laughing
Така тормозих и аз майка си.
Та колело назад значи ти е правила Flutter . Аз и греда си "разчертавах" на килима в къщи и съчетанията си представях Laughing Joy hahaha. Сега май ни се връща ТЪПКАНО Crazy

АЙДЕ ДАВАЙТЕ УКРАСИТЕ ЩОТО ВСИЧКИ ЩЕ ВИ НАРИТАМ  Twisted Evil Mr. Green hahaha bowuu

Аз украсявам от две седмици.  #2gunfire Тъкмо започна и нещо се случва. В хола ни елхата е украсена (та и свети дори, мъжа ми я сложил на таймер да светва и угасва по часовник, но тя цяла вечер бе угасена, сега свети; за какво ли? newsm78). Иначе кутиите и резервните лампички са все още в средата на хола.  Дневната е полу-готова; чакам дръвце за суровачка. Пуканки купих, боровинки също - смятам да ги нижа на конец. В другите стаи съм сложила по някоя свещичка и шишарка. Но тъкмо да завърша украсата и Изабела идва да ми каже колко е зле и на мен ми става мъчно за дететнцето и си лягам до нея да и правя компания. Sick Вече 4 дни е болна. И да ме риташ, и да не ме риташ, това е положението. Детето пред дръвчето! Mr. Green
Виж целия пост
# 23
ve4e ma narita men, ama davam. Ej te tuk ima 5, 6 snimki.
Drug pat pove4e.
Виж целия пост
# 24
Лаури4, да се оправя Изабела за Коледа. На антибиотик ли сте? Милата, пращам целувки да се оправяте бързо.
Сори за оффа.
Виж целия пост
# 25
Украсата е зашеметяваща  Flutter
Хондич,кой ви плаща тока  Laughing
А каква е тази работа с Реинбоуа? newsm78
Виж целия пост
# 26
..... И да ме риташ, и да не ме риташ, това е положението. Детето пред дръвчето! Mr. Green
На тебе ти пиша извинено отсъствие - оправяйте се бързо (ако може така по поръчка) Hug А нативити ще правиш ли пак Flutter

Тейо, тръгнах да гледам първо елхата ама гледам Ванина награбила чашата с вино и първо там сЪ бутнах Mr. Green Laughing
Вярно си в червено-златна гама (ние поминалата година бяхме с нея)  Peace А оная снегурачка кърши ли снага (дето е до елхата) Mr. Green
Мале като видях кво слънце грее при вас и тия заголени рамене Flutter Party
Пък тук сте като сестрички  Hug
Какъв е тоя арт дето сте го "дялкали" на пясъка Flutter Laughing
Сега разбрах що твоята декорация е от плажни масла и очила Mr. Green
Виж целия пост
# 27
....Хондич,кой ви плаща тока  Laughing
....
Laughing Laughing Joy Joy Laughing Laughing. За съжаление ние.  Crazy Ний сме лек случай, като виждам какви модели има.........аз тях питам кой им плаща тока Whistling

За Рейнбоучетата съм обяснила малко по-нагоре на Амейчето Wink (стр.1)
Виж целия пост
# 28
Лаури4, да се оправя Изабела за Коледа. На антибиотик ли сте? Милата, пращам целувки да се оправяте бързо.
Сори за оффа.

Не, не е на антибиотик. Тя е с вирусен гастроентерит - от събота повръща каквото хапне. Давам и противоповръщащо, но то е със силно седативно действие и от него или спи или и се вие свят, така че не и го давам често. Чудя се с какво да я храня, за да не и дразни стомахчето. Поне вода пие и не е дехидратирана. Сега е по-добре, но първите 1-2 дни беше на легло и аз с нея, защото не ми даваше да ставам.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 29
о, милинкото. Скоро про4етох 4е имало такова 4удо, ама вирусно. Ужасно. Надявам се да мине и да няма последствия.  Heart EyesПазете се, после ще украсявате.

Хонди4, любопитке Simple Smile)) 4ашата е винена верно, ма розето го опукахме ние с татко и.  Flutter Ох, аз много ги оби4ам китайските ресторанти, много ми е вкусно. Обещал ми е да ме води на индийски ледващият път. Да не ти казвам каква сметка платихме при 4ин4етата, ще паднеш.
Тая кукла кърши снага ама на такива обороти, 4е  когато се изтощят батериите става добре.И пее "айм а барби гърл"  Joy кошмар за снежанка  Laughing
На пясъка пише "Бат Колю" хи хи. М да, топло е, над 25 е през деня.
Абе не съм на кеф нещо, ни украса, ни нищо......
Виж целия пост
# 30
Мммм какви красоти!

Хонда, много хубава елхата, как ги правиш тия спирали?  Grinning И си успяла да я снимаш светната и тавана също, много е красиво! А на малката се смях как се опитваше да разшие шапката Simple Smile)))) Много старателна декорация, бравос Simple Smile

Тея, вие сте с якета бе хора. Аз от време на време чета, че ви закачат с джапанки и бански, основно Хонда, и изведнъж якета Simple Smile)) На уше да ти кажа, че и ние сме с якета тук, а на НюЙоркчани да ги дразним им казваме, че сме по бански  Wink Елхата е много хубава! Ти изглеждаш много свежа и наистина с дъщеричката можете да минете за сестри  Sunglasses Много сте хубави и на плажа, малката прави ли акробатики там. Много се смях как ти е показвала как сяда  Laughing

Заразихте ме с украсите, отивам да изкарам няколко топки за разкош Simple Smile А мислех да не окрасявам, защото за Коледа сме с куфарите ала дядо Коледа в БГ. 
Виж целия пост
# 31
Ето я моята "украсена" госпожица:


Искала да бъде болна зебра.
Виж целия пост
# 32
Тея, вие сте с якета бе хора. Аз от време на време чета, че ви закачат с джапанки и бански, основно Хонда, и изведнъж якета Simple Smile)) На уше да ти кажа, че и ние сме с якета тук, а на НюЙоркчани да ги дразним им казваме, че сме по бански  Wink Елхата е много хубава! Ти изглеждаш много свежа и наистина с дъщеричката можете да минете за сестри  Sunglasses Много сте хубави и на плажа, малката прави ли акробатики там. Много се смях как ти е показвала как сяда  Laughing

ами тези снимки са когато беше студената вълна в Испания, когато затрупа сняг. Излязохме да купим дебело яке на Ванина. Ама беше само 3, 4 дена, сега е лятооооо  Party. Благодарско за комплимансите. Ванина де що види празно гладко място и запо4ва мятане. Последното беше на площадката пред асансьора  hahaha  Joy Пак напред, назад, на мен ми се до повръ Sick


Лаури4, много ти е красива болната зебра, Grinning  добре изглежда детето за болно  Peace
Виж целия пост
# 33
На зебрата да и кажеш, че много добре се е справила с декорацията  Laughing И да оздравява бързо   bouquet

Тея, подвижна ви е красавицата, нека се упражнява, после нали медали печели!
Виж целия пост
# 34
.....Искала да бъде болна зебра.
Hug Laughing Laughing Laughing
Какви желания само я заливат.
И мама набързо очервила окото - добре, че не е използвала юмруци за целта Crazy Whistling Mr. Green Laughing
Прекрасна зебричка.  Heart Eyes
Пумпал, значи и ти отлиташ по българските земи - тия дни ли Wink
Виж целия пост
# 35
Хонда, да в края на другата седмица Grinning Не знам дали друго ще се прави, но съм се приготвила за световно ядене и тук таме пиене. Но манджата е много важна. Даже имаме покана за две-три свински погребения  Laughing Не че ям свинско, ама за идеята. Друго обаче ще ям по много...така е когато мама готви, после ще я държа пряко отговорна за това, че всички дрехи, които съм си накупила не ми стават!


/бихте ли ми казали как мога да сложа тук една картинка, която ми в във фолдер снимки/
Виж целия пост
# 36
Нондичка много са ти красиви украсите и джудженцата около тях, усърдно се трудят за подаръците на дядо Коледа Simple Smile
Календара ти ло го прави, много е готин?

Лаура много мъчно ми стана за болничката зебра, бързо да оздравява и да се радва на коледните украси и приготовления!

Теуа много ме кефи да гледам снимките ви с Ванина, щото не си личи коя е майката, коя е дъщерята Simple Smile

И ние имаме елха вече цяла седмица, ама някои украсяват, други развалят Simple Smile
Виж целия пост
# 37
Тъй де - скоро не сме се представяли Mr. Green Laughing
През изминалите дни в къщи се сдобихме с истинско Рейнбоуче. Материала тук (има и няколко други снимки де)

А през почивните дни се подекорирахме малко. Имах "помощна" група от едно джудже и едно еленче  Crazy.
Приятно гледане на желаещите Wink

ПП: Пък ще се радвам ако включите и вашите Коледни декорации тук (сигурна съм, че повечето от вас вече са ги направили Flutter). Видях на Бимба (много са готини) Peace


МНООООГО СТЕ ГОТИНИИИИ!  Hug Честито ви Рейнобоуче, а пък на ЖУЖЕТО(както казва Калин Wink ) ще му изям бузите розови Wink Много хубава декорация имате!
Ние миналата седмица направихме нашата "декорация" . Голямо слагане беше с Калин! Както и ти отбеляза, махането беше повече от слагането...и сега току го гледам помъкнал някоя играчка от някъде Simple Smile Ние не направихме снимки...ще поправя грешката и ще се включим Wink А иначе и на мене еленче ми помага, ама по-малко от твоето  Mr. Green.
Хондичка я кажи малката ходи ли да ти пипа камината? А вие ползвате ли я? Ние в Бг си имахме, но тогава Калин не ходеше, а тук ме беше страх да търся къща с камина...
Виж целия пост
# 38
Да ви се похваля и аз с мойта украса:

Само не съм снимала как сме украсили балкона ама вънка е -10 градуса и не ми се излиза Mr. Green

Имам един въпрос-Някой може ли да ми каже защо албума ми отиде в албума на BGmamaWorld? При положение че си вкарах моята регистрация и парола newsm78 Как да го преместя на моя име?
Виж целия пост
# 39
лагаут, горе в дясно за да излезеш от албума на бг мама,натискаш логин,  после написваш името и паролата на твоя албум и готово.После натискаш май фотос дето е в синьо.
Виж целия пост
# 40
Мерси Тея сега ще се поправя.
Виж целия пост
# 41
готини елхи4ки .. добре 4е сте вие да вляза малко в 4ас .. обикновено " украсявам " към 10 12 декември ..така 4е тази седмица .. да видим как ще се справя аз .. малката и елхата .. голямо предизвикатество .. миналата година ги подхвърляше игрта4ките ( и все още не ходеше стабилно ) тази майко какво ме 4ака .. Simple Smile  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 42
След кратка поправка ето и снимки от мойта украса :
http://community.webshots.com/myphotos?action=viewAllPhotos&albumID=519046637
Виж целия пост
# 43
Отличен (6) за украсите. Ненадминати сте!   bouquet. Такава празнична атмосфера и мерак Grinning
Браво момичета!!!!!!
Браво и на младата Дьгичка. Хонда Вие от малка ли сте си дали заявката за тази организация?Пишеш че ставало трудно и сьс записване когато детето е на 1-2 години.
А следващия пьт искам от малката на Лаура да прати снимки от една здрава зебричка Wink
На сестри Караджови са им много готини снимките Hug
Виж целия пост
# 44
След кратка поправка ето и снимки от мойта украса :
http://community.webshots.com/myphotos?action=viewAllPhotos&albumID=519046637

не става, пробвай пак.
Виж целия пост
# 45

прати линка от главното меню, кьдето са всичките ти албуми
Виж целия пост
# 46
Сега вижда ли се?
http://community.webshots.com/album/519046637OGYgim
Виж целия пост
# 47

вижда се украсата и е страхотна. браво! невероятно красиво е всичко
Виж целия пост
# 48
Жана, страхотно! Хареса ми и украсата и домът ти. Фигурките на последните няколко смимки ти ли си ги редила? Много са хубави, като приказка. А елхата с тия подаръци отдолу ако беше у нас до сега всичко да е станало само на опаковки, а съдържанието по мен Simple Smile) Хич не мога да чакам подаръци.
Виж целия пост
# 49

Ихаа...страхотно е. Нищо не липсва Grinning, дори и коледната вьзглавничка Wink. Но най-много ти завиждам за коледното градче Hug. И аз сьм решила да си взема коледна звезда, днес го гледах и очите ми останаха. Но твойта е много красива и цветна.
Виж целия пост
# 50
Първо за подаръците,едвам съм ги упазила от мъжа ми всеки ден пита кога ще късаме кутийте? Mr. Green а и е за последна година Rolling Eyes догодина като плъзнат помагачките живот и здраве незнам кой от кой ще пазя, елхата от тях или тях от елхата Joy
За градчето аз съм си го редила продава се на парчета ти си купуваш фигурките и си ги редиш както искаш,аз си го събирам от две години,и го редя на рафта върху изкуствен сняг от спей Laughing
Коледната звезда си я купих,аз всяка година си купвам траят по 2-3 месеца и не са скъпи за тази дадох 10$ в Home Depot (за американските мами ако искат да си я вземат на далавера).
Виж целия пост
# 51

Страхотно си го наредила Жана!!! Браво!!!  bouquet Направо като ти видях така подредено и тези стъклени плотове, масички...просто си замечтах Simple Smile У нас такова нещо не може да вирее 5 минути. Откакто малкия беше на 6 месеца в БГ и блъсна стъклената маса с една играчка, избягваме стъклото като елемент Simple Smile.  Да не говорим как дребното непрекъснато разхвърля и като прибера на 5-тата минута вече не си личи Simple Smile))) Обзе ме носталгия Wink Ама по-хубаво е като има кой да ти разваля, нали  Mr. Green Heart Eyes  bouquet
Виж целия пост
# 52
Първо за подаръците,едвам съм ги упазила от мъжа ми всеки ден пита кога ще късаме кутийте? Mr. Green а и е за последна година Rolling Eyes догодина като плъзнат помагачките живот и здраве незнам кой от кой ще пазя, елхата от тях или тях от елхата Joy

Аз пьк все си казвах като имам деца ще се старая да украсявам и да си играя...но ти ме наведе на мисьлта, че пьрвите годинки след прохождането на детето едва ли ще остане нещо и от елхата и от украсите...хахаха
Виж целия пост
# 53
Не ми говори за стъкла че косата ми се изправя  smile3511 попринцип чялото ни обзавеждане е стъкло и кожа и хола и спалнята и незнам какво ще правим догодина като запълзят две бебета.Капак на всичкото масичките са много ниски ,а голямата е с три стъкла дето се въртят и ум не ми стига как ще ги опазвам,толкова са лесни за катерене,че направо виждам как все ще има по едно седнало да се върти на масата #Crazy
Иначе украса ще има нали Коледа е за децата ,пък каквото даде фира даде какаво да се прави Laughing Аз имам някакви спомени от детството си много бледи,как стоя на гърнето и дъдпам топки от елхата,докато не ми хлътнаха пръстите в една топка и една стъклена стъклена камбанка във формата на снежанка остана само с главичката да виси на елхата,телцето и беше в ръцете ми,после ме хванаха и купона свърши Mr. Green
Виж целия пост
# 54
Много хубаво градче, отивам пак да го гледам!

Кожените дивани са много добро решение за цапащи бебета, а за стъклените маси ще измислиш нещо. Виж за катерентето не зная. Аз гледах бебето на приятелка за 2ч, тъкмо прохождаше. Бях се обърнала за 1мин и като се обърнах да го видя какво прави, той с гръб към мен се качил клекнал на холната ниска маса и ме гледа из през рамо и ми се хили хитро все едно ВИЖ какво мога да правя Laughing Падна ми сърцето в петите!
Виж целия пост
# 55
Лелеле, Жана, много професионално и с вкус подредено. Страхотно е, 4ак на мен ми се прииска да съм дете. И на Хонди4ка, укарсата вън и вътре как е направена с любов и желание.
Моми4ета, мен срам ме хвана от моята елха и бедна аранжировка. Blush
Нямам желание за нищо бе, бийте ми два шамара. Нахвърлих направо вси4ко с такова отег4ение  Tired
Не, най добре убийте ме с камъни, 4е съм такава мърда станала 4е..... Crossing Arms Не мога да се стегна и тва е, егати и слабата психика дет я имам. Не мога да се трая сама себе си Crossing Arms
Виж целия пост
# 56
Я недей така,аз те имам за майката с най-здрава психика в форума не веднъж съм чела твой постинги и съм се възхищавала как смело се справяш с нещата.
Както вече ти пожелах в другата тема ,две чудеса за коледа   twin_neutral и ще
ти дойде настроението за всичко,дано да съм кадемлия с пожеланията,бебки подритват докато пиша,значи може и да хване пу-пу-пу.
Виж целия пост
# 57
Я недей така,аз те имам за майката с най-здрава психика в форума не веднъж съм чела твой постинги и съм се възхищавала как смело се справяш с нещата.
Както вече ти пожелах в другата тема ,две чудеса за коледа   twin_neutral и ще
ти дойде настроението за всичко,дано да съм кадемлия с пожеланията,бебки подритват докато пиша,значи може и да хване пу-пу-пу.
поотърквам се тогава в твоето корем4е  Hug
Аз и дълбоко дишам, 4е толкова бременни имаше само за 2 дена тук, 4е знам ли отде ще хвана и аз. Flutter
Не ми обръщай внимание Heart Eyes
Виж целия пост
# 58
Тея, хвърлям ти веднага едно рамо  Sunglasses Чувството, за което говориш ми е познато, моето произлиза от други причини. Нема се плашиш  Laughing Всичко ще е наред и ще станеш пак пъргава и с желание за всичко. Трябва само време.
Виж целия пост
# 59
Леле, Жана, благодаря за Коледното настроение... Heart Eyes Hug Не 4е го нямам, ама с такива красоти о6те пове4е ме изпълва...Мнго ви е хубаво вси4ко...  bouquet

За Пумпал и Тея: ( аз и за вси4ки, които вярват) НА Нова Година, излизате на балкона, гледате небето, и си пожелавате най истинското желание. Сбъдва се, (ве4е не знам колко пъти), винаги...Ама трябва да е от сърце, и с вяра   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 60
/извинявайте за оффа/

mama B,
Благодаря! Разплака ме Heart Eyes И за Тея плаках, без да се познаваме лично, дори нямам толкова време за форума, за да се познаваме малко. Това, което каза е много хубаво, заради надеждата и вярата. Новата година вярвам, че носи нов живот, нова надежда, затова Тея, пожелавам ти мъката ти да се превърне само в красота, а Утре да е изпълнен само със щастие!
Виж целия пост
# 61
Много хубва украса и много сладки помагачки!


Аз нямам време да направя такава, пък и мъжа ми не си пада много по декорациите. Направих само в на Георги стаята - малко "сняг" и фигурки по стъклата и разни гирлянди и звездички, които измайсторихме с Георги.
Виж целия пост
# 62
Супер украси на всички  Heart Eyes
Аз още се помотвам, ама трябва да накича, че след десетина дни отлитаме за БГ и да си взема голяяяяма част от коледното настроение за там  Wink
Виж целия пост
# 63
... Не мога да се стегна и тва е, егати и слабата психика дет я имам. Не мога да се трая сама себе си Crossing Arms

не, въобще не си със слаба психика. ти за мен си най-силната  духом жена тук във форума. ако бях преживяла това, което ти преживя, щях да рухна психически. пожелавам ти и вярвам, че чудото ще стане и от сега нататък ще имате само щастливи моменти.   bouquet
Виж целия пост
# 64
.....Хондичка я кажи малката ходи ли да ти пипа камината? А вие ползвате ли я? Ние в Бг си имахме, но тогава Калин не ходеше, а тук ме беше страх да търся къща с камина...
Тандорич, за сега не пипа, но ние в предната къща пак имахме и аз още от такава изсъсках няколко пъти и те знаят, че там работа нямат. А и тази е по-скоро декоративна (електрическа е) - така, че не е толкова страшна.  Wink
Жана, страшна декорация - има да си мечтая за такова време, когато да наредя нещата и никой да не ги пипа Crazy Mr. Green Whistling. Градчето наистина е разкошно. Лаура миналата година беше направила едно до елхата си, в което също съм влюбена Grinning
Тея, я се стегни. Слаба й била психиката - дрън, дрън. Че тя тогава мойта хич я няма като я сравня с твойта. Crazy
С нашите пожелания на Коледа ще се помоля и за всички вас момичета, които очаквате "чудото" да стане. Пък нали съм и именничка тогава, белким молбата ми се чуе Praynig Flutter Heart Eyes Hug Hug
Виж целия пост
# 65
ЖАна толкова е красиво .. всяка година ли го прави6 Simple Smile супер елха и декорация  и фигурките са страхотни . при нас в къщите си редят "белени" или пресъздаване на рождество .. но фигурките са доста скъпи едно рождестов излиза от 150 до 1000 евро . аз не съм особено религиозна и не ме впе4атлява да го имам в къщи , но е много красиво ина4е ..като направят големия белен в центъра ще го снимам и ще ви го покажа .  Жана просто намерих прилика с твоя снежен град ..и  за това се сетих за " белените "
Виж целия пост
# 66
Хонда, снимките са супер сладурски, гледам еленчето и джуджето са се потрудили добре, чудя се само как закачиха гирляндите на тавана;)) Crazy
Виж целия пост
# 67
Хонда, снимките са супер сладурски, гледам еленчето и джуджето са се потрудили добре, чудя се само как закачиха гирляндите на тавана;)) Crazy
Аааа, те бяха "наритани" по стаи, когато се извършваше тази манипулация Flutter Crazy. Баща им ме подхвърляше като балеринка по трасето Crazy Mr. Green Laughing #Crazy
Виж целия пост
# 68
Хонда, снимките са супер сладурски, гледам еленчето и джуджето са се потрудили добре, чудя се само как закачиха гирляндите на тавана;)) Crazy
Аааа, те бяха "наритани" по стаи, когато се извършваше тази манипулация Flutter Crazy. Баща им ме подхвърляше като балеринка по трасето Crazy Mr. Green Laughing #Crazy

Хонда, и аз искам лампички на тавана, обаче ако ме подхвърлят като балеринка става страшно. Може и таван да не ни остане. Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 69
..... Може и таван да не ни остане. Mr. Green Mr. Green Mr. Green
То за това и ний нямаме де Whistling Mr. Green
Виж целия пост
# 70
Лелеле, момичета украсите са ви страхотни!!!!!!!!!!!!!!!! #Crazy

Honda, ти направо ми завъртя главата с тези лампички! Супер идейно, а и еленчето пред къщата ви е много готино. Ама друго е човек да си има помощнички като твойте сладуранки.  Hug
А моя мъник, вече здрава топка не ми остави по елхата Crossing Arms

Тeya, герляндите с топките, които си закачила на прозорците и стената са много хубави. Ама и на мен ми е много странно, съчетанието между Коледната украса и слънчевото време Thinking Ама го предпочитааааааааам!

Zhana, твоята украса също е разкошна. Бенджамина, който си украсила ми припомни на първата година като дойдох в Канада. Тогава нямахме елха, но имахме лимонено дръвче -  Grinning. То изигра перфектната роля, на Коледно дърво. Но за съжаление го съсипах, защото бях сложила доста топки, които са натежали и изпочупили клонките.
Виж целия пост
# 71
Жана, страхотна украса smile3503...толкова уют и спокойствие лъха от снимките ти Hug
Личи си, че още ги няма малките Wink

А за стълкената маса, може и да се простите с нея - поне в началото още докато не разбират, чр то да ти кажа си е рисковано Wink
Виж целия пост
# 72
Лелеле, момичета украсите са ви страхотни!!!!!!!!!!!!!!!! #Crazy

....
Давай сега и твоята, защото подучухме от тук, от там, че била много хубава Flutter
Виж целия пост
# 73
Жана, страхотна украса smile3503...толкова уют и спокойствие лъха от снимките ти Hug
Личи си, че още ги няма малките Wink

А за стълкената маса, може и да се простите с нея - поне в началото още докато не разбират, чр то да ти кажа си е рисковано Wink



Жана,
Няколко неща - стъклените маси ги забрави! След като проходят госпожиците ги скрий за известно време, после пак ги извади. Моят съпруг напр. направи едната ни маса, която бе отгоре със стъкло с фаянсови плочки - тя е по-голяма и нямаше как да я скатаем. Другите две просто ги сложихме на недостъпни места.
Коледното ти селце е супер! Откраднах ти идеята за пръскания сняг. Утре ще снимам и моето, след като го довърша. Няколко елемента (вкл и ръчичката на бебе Джийзъс) бяха пожертвани в процеса на подреждане, но да е жива и здрава помагачката!
За Коледничето - защо 2-3 месеца? Моето живя 6 години и ставаше от хубаво по-хубаво, но накрая го изкарах навън прекалено рано и то измръзна, за което не съжалявам, т.к. би било опасно за животните. Беше станало страшно красиво и почервеня цялото за Коледа.
Виж целия пост
# 74
Пътво за фигурките-от някакв материал като гипс са но по здрав,не са порцеланови.
Коледната звезда казах че живее по 2-3 месеца понеже е нещо като хибрид гледана в парник и живее много кратко само за празниците.Копуваш, минават празници и хвърляш,догодина пак нова.
Бенджамина го украсявам всяка година и не умира понеже е изкуствен Mr. Green
За украсите в дворовете тука е някаква лудост,почти няма къща без лампички,елени,елхи,рождество и.... не са много скъпи по принцип,аз си купих снежен човек висок 175 см,колкото мен надуваем (има една духалка като сушоар отдолу и като го включиш се надува) за 15$.
Стъклените мебели ще ги прежалим,а и се надявам за другата коледа да сме си купили къща че тука ще ни отеснее.
Виж целия пост
# 75
Ох, станах разногледа докато видя всичко Crazy
Много хубаво сте си подредили момичета!!!
Много коледно настроение има в домовете ви:)
Хондич, на мен най ми харесаха помощничките Laughing Колко време ви отне да наредите всичко:) Страхотия!!!
Тея, а твоята цвичка ми скри шапката направо!!! Много гъвкаво детето! А стойката за спане е ненадмината  Joy
При вас колко градуса е в момента, че така леко сте облечени? Shocked
 Laura, много ти е сладка зебричката , па макар и болна, дано бързо се оправи детето!
Zhana, и на мен градчето много ми хареса!!! А и не само то:)
Виж целия пост
# 76
.... Колко време ви отне да наредите всичко:) Страхотия!!!
...
Само два дена Crazy Flutter Laughing. И още няколко лампички чакат да им се намери място Crazy
Виж целия пост
# 77
Много ххубави снимчици си ни пуснала Хонди  Hug
Малките сладурки са големи рейнболки  Flutter Hug ти ли правиш прическите  Wink
И украсата е направо върха  Grinning страхотна елха, абе всичко ми се вижда супер, с кеф сте си украсявали  Wink Grinning
Виж целия пост
# 78
Много са ви хубави украсите   bouquet

Ето част от нашата:

http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=10463&AlbumId=31334
Виж целия пост
# 79
Супер украса,елхата ви е много стилна,най-ми хареса малкият човек под нея Laughing
Виж целия пост
# 80
Бамби, аз като видях твоята и от нея се вдъхнових да задействам по въпроса и за нашата украса. Но на твоите чорапи равни няма Flutter Grinning  bouquet
Виж целия пост
# 81
Жана, съгласна съм с теб, че най-хубавата украса ни е бебчето  Grinning

Хонда, мерси за комплимента и аз много си харесвам чорапите   Wink 
Виж целия пост
# 82
Хайде и аз да се разпиша.  Laughing
Имам да снимам светлинките отвън, суровачката и gingerbread house, но по-късно. Засега толкова..
http://community.webshots.com/user/isabellamarie3
Виж целия пост
# 83
Хонди4, пак Ще ви пиШем Шестици: за украсата на къЩата и елхата  Peace Много ми хареса елхата и светлинките по тавана както и звезди4ките по прозорците. И видях ,4е не само аз съм опънала "простора с карти4ките" ( така му вика мъжа ми ) . Бях видяла идеята в едно списание и понеже не знаех ве4е къде да ги слагам ги "простнах" с по една Щип4ица на една връв4ица ( хем да са нависо4ко и да не ги достига ЛЮбопитка Сръ4кова  Wink  )
ПомоЩни4ките ти са страШни. Малкото джудженце гледам,4е много е порастнало а Мони ве4е е една малка signorina както казват тук. Hug Изглежда ми оЩе по голяма на снимките с другите Рейнбоу4ета и много и отива 4ервения екип. Да ги цункаШ и две4ките по розовите бузки. Heart Eyes
Тук Ще добавя и 4е много ми харесаха и другите украси: на Жана, на Тея , на Бамби и на Лаури4ка. Моми4ета ,страШни сте  Hug
Ние ( или по_то4но аз Twisted Evil ) в4ера монтирах светлинките на терасата. Тези на елхата ми изгоряха и сега съм я развалила за да сложа нови и даже успях да изпотроШа някоя и друга игра4ка  Embarassed
Като успея да "довърШа" обекта Ще се от4ета и аз с моето скромно творение  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 84
Момичета, много красиво сте украсили. Flutter

Лаура, какви са теzи бурканчета?

Ето една част от моите коледни неща. Останалите по късно.
Виж целия пост
# 85
Момичета, много красиво сте украсили. Flutter

Лаура, какви са теzи бурканчета?

Ето една част от моите коледни неща. Останалите по късно.


Аууу Рози4ка,каква красота  Blush Тези въртележките със свеЩите са ми лЮбими ама така и не успяхме да купим ,заЩото от няколко години се каним да идем на тиролските коледни базари и така и не се наканихме. А свеки има,заЩото мъжът ми е служил войник в Южен Тирол и оттам и е донесъл преди години  Crossing Arms Много стилни и статуетките ,представяЩи Рождеството  Blush
Аз да изклЮкам Лаури4ка: това са минерални соли за баня/ вана ( не знам дали така се казва на бг  Embarassed ) и те с Изабела са ги правили,оцветявали и опаковали. Hug  bouquet
Виж целия пост
# 86
Благодаря ти. Simple Smile

Аз да изклЮкам Лаури4ка: това са минерални соли за баня/ вана ( не знам дали така се казва на бг  Embarassed ) и те с Изабела са ги правили,оцветявали и опаковали. Hug  bouquet
А, ясно. Пропуснала съм, когато тя е раzкаzвала, какво са правили. Браво на тях.
Виж целия пост
# 87
Лаурич, отлично изпълнение. Правила си видях и елхичката от закачалки Peace, пък котана - мърморана колко много е пораснала Flutter Пак си стъкнала градчето  Wink, но на друго място този път като гледам. Котана не ходи ли да дърпа памука Crazy Със солите бурканчетата са станали супер (доживях да ги видя Grinning) Не видях в кадро Ангелката да ти е помагала Crazy Flutter Laughing

Фреич, това с топките е много добра идея Peace - много е красиво. И традиционнитя ви венец със свещите си стъкнала, че вече и две са си минали реда. А това чудо и то ли е нещо традиционно Flutter - да не вземат да отлетят фигурите Wink А раждането на Христос от дървени фигурки ли е

Макдиротич, айде стягай се в кръста и се представяй Flutter
Виж целия пост
# 88
А това чудо и то ли е нещо традиционно Flutter - да не вземат да отлетят фигурите Wink А раждането на Христос от дървени фигурки ли е

Мда, може да се каже така. Таzи пирамина се върти, когато се zапалят свещите от топлия въzдух. Има една област, Erzgebirge, която е прочута с ръчно направените дървени коледни неща и от там идват теzи джунджурийки. (макар че виждам и индустриално направени, но те не са толкова хубави) Най раzлични пирамиди и също такива със светлинки на проzорците са типични неща, които хората си слагат по коледно време. От там имам и един оркестър от ангели (не е сниман още), но при него ми се счупиха фигури при местенето и сега трябва да си купя теzи, които ми липсват.
Фигурите са дървени, а малките са от глина (спомен от Италия)
Виж целия пост
# 89
Лаурич, отлично изпълнение. Правила си видях и елхичката от закачалки Peace, пък котана - мърморана колко много е пораснала Flutter Пак си стъкнала градчето  Wink, но на друго място този път като гледам. Котана не ходи ли да дърпа памука Crazy Със солите бурканчетата са станали супер (доживях да ги видя Grinning) Не видях в кадро Ангелката да ти е помагала Crazy Flutter Laughing

[

Ангелката беше изпратена отвън на дека да си играе, защото бе много студено и не посмяхме да я пуснем навън на двора, а вкъщи и се стяга душичката. затова я затварям там периодично да си вземе чистия въздух. Котето обикновено бяга навън още шом скръцне врата, но сега застава на прага умислена и щом усети студа веднага се врътва обратно. Mr. Green.
Елхичката от закачалки стана много сладка. Догодина (ако не забравя) отново ще я направя. Благодаря на Дивиана за идеята.   bouquet Аз си бях изхвърлила всички метални закачалки, та се наложи да търся, но намерих. Mr. Green
Солите за баня са нашата гордост - сами ги изработихме с Изабела от сол с малко боя и есенция. Пробвани са, действат много отморяващо. Ще ги подарим на учителките в петък. 
Виж целия пост
# 90
Лаура и Фрея много са ви стилни украсите  smile3501

Лаура много хубава е станала елхата от закачалки и аз имам намерение да я направя, ама да видим кога Thinking
Виж целия пост
# 91
Аз чак сега видях украсите на Тея, Жана,Лаура, Бамби и Розичка  Embarassed Embarassed Embarassed
Страхотни са   bouquet
направо ми събрахте очите на  Х  Mr. Green
Супер КОЛЕДНО ми стана  Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 92
Много красиви украси момичет Hug...моите направо бледнея пред вашите Crazy
Виж целия пост
# 93
Моми4ета, направо са ви маняшки нещата  Peace толкова красива окраса. Бамби, 4орап4етата са страхотни, Лаури4, ангела ми хареса много, както и влак4ето, оба4е най много писан4о мамин сладък  Hug, Фрея, страхотно стилно е станала твоята окраса, бе въобще виждам 3 разли4ни и много добри стила на украса. Peace
Надявам се догодина с голям кеф и мерак да украсявам  Heart Eyes
Виж целия пост
# 94
И аз да се наредя на опашката, макар да не съм приключила с украсяването Simple Smile
Някои от нещата сама съм ги правила, много обичам да се занимавам с креативна дейност Simple Smile
Топката на вратата, тумбестия свещник (колекционирам свещници... Лора, много ми харесаха твоите свещници Simple Smile   ) и снопа с канелата (между другото си е бая зор тия пръчки така да ги натамъни човек) аз съм ги гиздила Crazy... другото май е купешко  newsm78
А, мацотениците по джама също са мое дело!  Mr. Green
Снимки

Момичета, много красиви украси имате  Heart Eyes
Виж целия пост
# 95
Момичета, да ви се похваля и аз  Simple Smile Като се знам каква съм, и че никога не завършвам започнатото, направо се чувствам герой  Embarassed
Който му се гледа:
http://www.pbase.com/kasha216/inbox

Ще видите венеца, който сама измайсторих, коледната ни елха, gingerbread къщичката ни и коледните курабии, които сама направих и украсих.
Много ми е коледно Simple Smile
Виж целия пост
# 96
Украсите са страхотни, Шеданс тази плетената топчица с мънистата ти ли я прави?
Виж целия пост
# 97
Шеаданс за тази къщичка на Дядо коледа с камината направо ти завидях Mr. Green много е готина.
Катилиас и аз съм купила една такава къща ама още не съм я сгобила,като гледам на твоята какви хватки с конци си и прилагала взех да се замислям толкова ли трудно се залепва?Колко време издържа?Аз друга година не съм правила,това ми е за сефте и незнам ако я направя сега няма ли да се развали до коледа?На мойта къща крема изглежда по сметанов на картинката и ме е страх да не прокисне newsm78
Виж целия пост
# 98
@ Svetla, кошницата аз я украсявах, иначе е купувана.

@Zhana, къщурката е подарък на мъжа ми за рождения му ден - на фирма Villeroy & Boch  е, ако ти е позната... свещникът с 4-те свещи също е техен, но е от миналата година, затова го няма в колекцията.

@katilias много красиви сладки, може ли рецепта как ги правиш?  Heart Eyes
Виж целия пост
# 99
И аз да се наредя на опашката, макар да не съм приключила с украсяването Simple Smile
Някои от нещата сама съм ги правила, много обичам да се занимавам с креативна дейност Simple Smile
Топката на вратата, тумбестия свещник (колекционирам свещници... Лора, много ми харесаха твоите свещници Simple Smile   ) и снопа с канелата (между другото си е бая зор тия пръчки така да ги натамъни човек) аз съм ги гиздила Crazy... другото май е купешко  newsm78
А, мацотениците по джама също са мое дело!  Mr. Green
Снимки

Момичета, много красиви украси имате  Heart Eyes

Вай,какая красота  Blush
Деска,страхотна украса си стъкнала  Hug Много ми хареса и елхата и къЩурката на дядо Мраз и свеЩниците...абе направо като от списание  Heart Eyes
Топката на вънШната врата съЩо е много интересна. Ли4и си ,4е имаШ усет към красивото   bouquet
Виж целия пост
# 100
И аз да се наредя на опашката, макар да не съм приключила с украсяването Simple Smile
Някои от нещата сама съм ги правила, много обичам да се занимавам с креативна дейност Simple Smile
Топката на вратата, тумбестия свещник (колекционирам свещници... Лора, много ми харесаха твоите свещници Simple Smile   ) и снопа с канелата (между другото си е бая зор тия пръчки така да ги натамъни човек) аз съм ги гиздила Crazy... другото май е купешко  newsm78
А, мацотениците по джама също са мое дело!  Mr. Green
Снимки

Момичета, много красиви украси имате  Heart Eyes

Вай,какая красота  Blush
Деска,страхотна украса си стъкнала  Hug Много ми хареса и елхата и къЩурката на дядо Мраз и свеЩниците...абе направо като от списание  Heart Eyes
Топката на вънШната врата съЩо е много интересна. Ли4и си ,4е имаШ усет към красивото   bouquet

Ела пак  smile3521 и на теб ще ти направя топка  Hug
Виж целия пост
# 101
...колекционирам свещници... ....
Шеданс, ама ти вярно колекционираш свещници Crazy Laughing - представям си как биха стояли в мойта къща (щях да ги търся през цялото време по трасето Crazy). Много хубава украса. А топката на вратата вярно ли ти си я правила - страхотна е. От какво си я изработила Flutter. На елхичката видях и няколко висящи курабийки Wink Grinning
Виж целия пост
# 102
....Ще видите венеца, който сама измайсторих, коледната ни елха, gingerbread къщичката ни и коледните курабии, които сама направих и украсих.
Много ми е коледно Simple Smile
Ама работливи и талантливи булки - ей.  Heart Eyes
Катилиас, а елхичката от какво си я направила - заприличаха ми на желирани бонбонки, но върху какво си ги наредила (фондан ли е) newsm78. Пък с джинджърбредовите човечета така съм се смяла - мнооого оригинална идея Flutter Laughing Голяма играчка са тия къщички - браво Peace
Виж целия пост
# 103
Ами елхичките са много лесно направени - върху фунийка от сладолед (малко поначупена, за да може да стои изправена), със смес пудра захар и вода и лим. сок (ама гъсто) съм залепила точно тези ментови желета -разрязани на половина и после на още половина - не знам дали обясних добре, и малко с пръсти ги посплесквам Simple Smile където има дупка, запълвам пак с тази смес от захар (по-точно айсинг шугър).А човечетата -туй с горнището съм аз Simple Smile другото -мъжо Simple Smile с русите къдри Simple Smile))
Ами много свободно време имам бе Simple Smile
Виж целия пост
# 104
Хонде, топката не съм я плела аз - много е трудоемко (миналата година плетох венец, та ми стига) - само я декорирах. Курабийките са менте, щото иначе само конците ще има да висят  Mr. Green

@katilias, мерси  Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 105
Момичета, страхотни украси имате. И какви идеи. Много ми харесаха Simple Smile
Виж целия пост
# 106
Шеданс по принцип от какво се плетат тези топчици знаеш ли
Виж целия пост
# 107
Шеданс по принцип от какво се плетат тези топчици знаеш ли
Материалът е същият, от който се плетат кошници и плетени мебели. Тук се казва "ратан", но не се сещам как е на български.  newsm78
Виж целия пост
# 108
Шеаданс за тази къщичка на Дядо коледа с камината направо ти завидях Mr. Green много е готина.
Катилиас и аз съм купила една такава къща ама още не съм я сгобила,като гледам на твоята какви хватки с конци си и прилагала взех да се замислям толкова ли трудно се залепва?Колко време издържа?Аз друга година не съм правила,това ми е за сефте и незнам ако я направя сега няма ли да се развали до коледа?На мойта къща крема изглежда по сметанов на картинката и ме е страх да не прокисне newsm78


Жана,
Аз миналата година направих къщичка от готовите комплекти - стоя над 10 дни. Не я изядохме; хвърлихме я, защото бе по-скоро украса отколкото храна. Айсинга не се разтича; всъщност, той не стига, затова т.г. съм купила допълнително в кутия. Ще я сглобявам другата седмица. Много е лесно и приятно; забавление за цялото семейство според мен.
Виж целия пост
# 109
Разногледа станах от красотите и декорацията, които пратихте!!!Такьв талант, усет за комбинация на цветове и идеи имате!Браво момичета.  Hug
Аз започнах с украсата, но не сьм стигнала до никьде.Засега имам само едно мини коледно дрьвче украсено, но ми е истинско и ухае страхотно. Днес ще направя венеца за масата...дано да си намеря такьв цвят свещи като на Фрея...страхотен оранжев цвят. Пускам си само украсеното дрьвче Embarassed
Виж целия пост
# 110
Цитат

Жана,
Аз миналата година направих къщичка от готовите комплекти - стоя над 10 дни. Не я изядохме; хвърлихме я, защото бе по-скоро украса отколкото храна. Айсинга не се разтича; всъщност, той не стига, затова т.г. съм купила допълнително в кутия. Ще я сглобявам другата седмица. Много е лесно и приятно; забавление за цялото семейство според мен.
Цитат

Как ше хвурляме къщата,аз от кога и точа зъб и се облизвам на картинката с тези бонбонки,никакво хвърляне Naughty а този Айсинг къде го има,на прах ли се продава,аз ме няма много в тези работи.
Виж целия пост
# 111
Цитат

Жана,
Аз миналата година направих къщичка от готовите комплекти - стоя над 10 дни. Не я изядохме; хвърлихме я, защото бе по-скоро украса отколкото храна. Айсинга не се разтича; всъщност, той не стига, затова т.г. съм купила допълнително в кутия. Ще я сглобявам другата седмица. Много е лесно и приятно; забавление за цялото семейство според мен.
Цитат

Как ше хвурляме къщата,аз от кога и точа зъб и се облизвам на картинката с тези бонбонки,никакво хвърляне Naughty а този Айсинг къде го има,на прах ли се продава,аз ме няма много в тези работи.

Продава се в кутии в секцията "baking" - там, където са различните захари и бои за храна. В кутии като горещия шоколад. Готов, направен айсинг, само отваряш кутията и ползваш!
ПС Как ще се научиш само след някоя и друга година! Ако си мислиш, че аз знаех за тези неща, но сега съм спец по цветни захарчета, украси и др. неща. При това моето е само едно момиченце.  Mr. Green
Виж целия пост
# 112
Да се похваля имам напредък току що се сдобих с тава за печене на сладки,шарени захарчета и четка.Сега само точилка и формички ми трябват и почвам коледните меденки.Другата седмица като сътворя нещо ще ви се похваля.
Виж целия пост
# 113
Всеки ден изненадите стават повече и повече! Момичета страхотни украси сте направили smile3501
Аз ще се опитам да кача  моите снимки и ще ви ги покажа, но те бледнеят пред вашите.
А това намерих, докато търсих из интернет, идеи за коледни украси
http://media.putfile.com/WizardsofWinter-SM
Виж целия пост
# 114
 smile3501
Чочо мерси за клипчето супер е.
Виж целия пост
# 115
Катилиас и аз съм купила една такава къща ама още не съм я сгобила,като гледам на твоята какви хватки с конци си и прилагала взех да се замислям толкова ли трудно се залепва?Колко време издържа?Аз друга година не съм правила,това ми е за сефте и незнам ако я направя сега няма ли да се развали до коледа?На мойта къща крема изглежда по сметанов на картинката и ме е страх да не прокисне newsm78


Сама си пекох къщичката по шаблони, които намерих в интернет. За слепване използвах само icing sugar с вода (ама много малко) и малко лимонов сок.
Малко трудно се залепи, използвах нещо като малки бисквитки, който изпекох от останалото излишно тесто - слагах много от слепителя, двете стени на къщичката и тези маки "гредички" - оф, не знам дали ме разбра. В рецептата беше със белтък, ама ме е страх - три седмици до Коледа, пък и тъкмо даваха по телевизията репортаж за солмонела....
А рецептата ( и за къщичката и за сладките)
не знам дали навсякъде има т.нар. "Golden Syrup"(аз живея в Австралия, тук го продават във всеки супермаркет (на мен ми прилича много на мед, но не е)
360 г. краве масло
420 г. захар (ситна - caster)
600 г. Golden Syrup (или мед), канадците ползват меласа
2 чаени лъжици канела
2 1/2 чаени лъжици джинджър(джинджифил) на прах
1 1/2 чаена лъжица индийско орехче (пак смляно вече)
1 чаена лъжица сол
2 чаени лъжици сода бикарбонат
1240 г. брашно (съвсем обикновено-бяло)

Разтопяват се  маслото, захарта и Golden Syrup на не много силен огън.Разбъркват се, докато всичко това стане еднородна маса (прилича на карамел малко).Маха се от котлона и се оставя да се поохлади за около 5 мин.
Отделно в друга купа вече съм разбъркала всички сухи подправки - брашното, подправките, солта, содата.
Слагам  разтопеното масло,захар и Golden Syrup в купата на миксера, и с приставката за тесно започвам да бъркам, като прибавям сухия микс (брашното +подправките) чаша по чаша. Получава се меко тесто. Разделям го на 2 топки -иначе не мога да го разточа толкова голямо.
След това разточвам на кора с дебелина около 5 мм. (за къщичката по-дебела - около Sunglasses и тук вече каквото въображението ти говори -аз тази година само къща и хора направих, че сме само двамата с мъжа, та много дебели ще станем
Формичките (изрязани според въображението ти) се пекат върху хартия за печене, в предварително загрята на 180 градуса фурна около 15-20 мин. (ти ще познаеш кога са готови).
Виж целия пост
# 116
Мерси много за рецептата другата седмица почвам да меся Mr. Green
Виж целия пост
# 117
..дано да си намеря такьв цвят свещи като на Фрея...страхотен оранжев цвят. Пускам си
Дано да намериш, но пък и сега около Коледа пускат още повече видове свещи, така че сигурно няма да е проблем. Аz съм иzбрала теzи цветове, zащото ми пасват към пердета, килим, покривки Crazy

Сега някъде в събота ще ходим да купуваме елха най накрая Wink
Виж целия пост
# 118
Какво ще кажете за тази коледна украса?  Mr. Green
Виж целия пост
# 119
Неее  hahaha
Намерих из нета снимката и помислих, че може да ви вдъхнови  Laughing
Виж целия пост
# 120
Момичета,страхотно неща сте измайсторили,всичко ми хареса,и е много красиво .
Виж целия пост
# 121
много хубави коледни украси имате всички Grinning

моята елха все плешивее Thinking
имам едно тамагочи вкъщи, дето се грижи да ни разнообразява , "грижи се" доста добре за декорацията  Mr. Green
Виж целия пост
# 122
Заповядайте у нас! - дано да ви хареса Wink
Виж целия пост
# 123
6о6и, таз елха е пред мойта къща бе. Моя е. Mr. Green Drunk
Виж целия пост
# 124

Звездичке, много гостоприемно посрещане, страхотна украса имате! Дори и в детската стая сте се погрижили за елха, това май не го видях досега по другите коледни украси. Харесаха ми много и Дядо Коледа сьс саксофона, както и вьртележката, а светлинките сьздават истинско Коледно настроение Hug
Аз вчера си купих едни Коледни камбанки в червена светлина, но кабела им се оказа много кьс и не мога да ги пльосна на прозореца Twisted Evil. Сега чакам да ми донесат кабел с удьлжител.
Ето аз какво сьтворих вчера. Венеца не ми харесва, но пьк е доста нестандартен.

- малка коледна масичка, с коледна свещ с ангелче и коледна звезда
- коледен венец
- коледен венец
Виж целия пост
# 125


Звездичке, много гостоприемно посрещане, страхотна украса имате! Дори и в детската стая сте се погрижили за елха, това май не го видях досега по другите коледни украси. Харесаха ми много и Дядо Коледа сьс саксофона, както и вьртележката, а светлинките сьздават истинско Коледно настроение Hug


Благодаря за похвалите. Звездичките много ми помагаха!  Whistling  ooooh!
А дядо ти Коледа със саксофона свири и танцува даже Mr. Green
Обаче не съм снимала всичко Embarassed че не искам да ви засрамвам  Party

Обаче твоя венец много ме впечатли!  bouquet
Виж целия пост
# 126
Венеца не ми харесва, но пьк е доста нестандартен.
Наистина е много интересен. Много хубаво си го направила. И като гледам си намерила оранжево, теракотени топки?
Виж целия пост
# 127
моята най-хубава коледна украса са вашите коледни картички Grinning
такъв хубав кът около дядо коля съм заформила с тях Flutter Grinning
Виж целия пост
# 128
Ох, много ви е хубава украсата, чак и истинска коледна елха. И аз искам, ама тук е толкова тясно, няма място за такава, освен на двора да я декорирам, ама лисиците ще я опоскат.
А кученцето е направос трахотно и аз имам едно такова, Сали се казва.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия