въпрос за вече родилите

  • 1 355
  • 31
момичета а след раждането кой е най-добрия начин(или средства) за пребиране на корема и до колко време се пребира корема
Виж целия пост
# 1
Моят се прибра още в болницата,така че до колко време е индивидуално.Мисля,че малко упражнения и подходящи мазила са добра комбинация.
Виж целия пост
# 2
Моят се прибра от самосебе си - без мазила и упражнения.

Зависи от структурата на човека.

Успех.  Peace
Виж целия пост
# 3
Моят се прибра от самосебе си - без мазила и упражнения.

Зависи от структурата на човека.

Успех. Peace

И моят Peace,за около 3 месеца.
Виж целия пост
# 4
Да не те отчайвам, но наистина всичко е до ген, структура и т.н. Аз съм виждаш долу преди колко време родила, коремът ми не е мръднал все още! Shocked  Close А съм спортна натура и никога не съм имала корем. Желая ти много бързо прибиране.
Виж целия пост
# 5
При мен вече почти се прибра, 5 месеца Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Наистина зависи най-вече от структурата и гените, но и ти можеш да му помогнеш да се прибере по-бързо с коремни преси и стягащи кремове. Успех! Laughing
Виж целия пост
# 7
Моя се прибра почти веднага след като родих. Може би зависи и колко си качила по време на бременността. Thinking Аз бях качила малко и бързо си възвърнах предишните килограми.
Виж целия пост
# 8
Пьрвия пьт се прибра от само себе си, ама сега след второто раждане не ще. Ама то и бебето си беше едричко 4.8 кг а пьрвото "само" 4 кг.
Виж целия пост
# 9
Аз като родих и след като ми свалиха конците на 7 ден веднага си сложих колан за след раждане.Продават се в аптеките.Има вълнени и памучни.Не са скъпи.Незнам дали е от него но стомаха ми след като се въстанових в кг е същия като преди.Приятелката ми роди 1м преди мен и не носи такъв колан понеже лекарката й казала,че така ще и станели ленниви мусколите.АБСОЛЮТНИ ГЛУПОСТИ.Все още не й се е прибрал корема.И страшно много съжалява,че я послушала.Наистина може и ген да е,но все пак човек трябва да влага малко или много усилия за да изглежда добре.Ще те посъветвам да носиш такъв.Дори и да не помогне няма да навреди.Успех с въстановяването и най важното не се вглъбявай.Аз 10 кг след раждането точно 1г ги свалях.
Виж целия пост
# 10
Моят се прибра от самосебе си - без мазила и упражнения.

Зависи от структурата на човека.

Успех.  Peace

и при мен беше така-доста бързо при това.
Виж целия пост
# 11
С ластични гаши, аз лично не съм ги ползвала, но мамите които са ползвали са много доволни от ефекта и сега съжалявам, че не носих такива.
Виж целия пост
# 12
Гимнастика, най-вече коремни преси - обаче трябва системно, всеки ден, а в началото това е почти невъзможно от умората и недоспиването. Колан за след раждане също помага, а още в родилното една акушерка ми каза, че помага и спането по корем. Познай аз кое правех най-често  Wink
Виж целия пост
# 13
От значение е и това кое по ред раждане ти е. След второто всичко става по-бавно.
Виж целия пост
# 14
Аз с моите две бременности в рамките на две години трудно свалям килограми. Корема ми е като в 5ия месец. От две три седмици почнах Тае Бо. Всичко е индивидуално  ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия