И АЗ ДА БЛАГОДАРЯ!

  • 323
  • 3
Мили момичета, много, много благодаря за всичко, което научих от вас за кърменето, захранването и т.н.
Благодаря ви и за моралната подкрепа! Ако не бяхте вие, кърменето щеше да приключи още през м.май.
Подркрепяйте все така всички нови и колебаещи се майки newsm10! Аз също ще продължа да чета във форума, въпреки че вече няма да съм от кърмещите майки.
С малко тъга приемам факта, че няма вече никога да кърмя, но поне Ицо не чувства липсата. Бяхме стигнали до едно-две нощни кърмения. Получих запушване на канал или по-точно някакво възпаление/аз си го обяснявам, че недоизлекуваното ми гърло е причината/ и вече пети ден съм на антибиотик. Мислех, че лесно ще ми намалее кърмата и няма да се наложи да прибягвам до хапчета за спиране, но се наложи поне до снощи да се изцеждам по един път дневно/ох, мразя го това  цедене Mr. Green!/. 
Все някога трябваше да дойде този момент!
Целувки на всички мами и кърмачета от мен и  Ицо!
Виж целия пост
# 1
 Grinning   bouquet
Виж целия пост
# 2
Миличка, освен да те прегърна, нищо друго не ми остава Hug
Тези, които са помагали да кажат "Моля" Wink Grinning
Виж целия пост
# 3
Мари-ана,
дано не се включвам късно, но ситуацията въобще не е губеща по отношение на кърменето. Виждам тъгата ти от налагащото се отбиване, та затова искам да ти кажа, че не е задължително. Какви антибиотици вземаш, не е задължително спирането на кърменето при прием на антибиотик. Има съвместими с кърменето антибиотици.
Но ако си решила окончателно, мога само да те поздравя за дългото кърмене! Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия