Баба му стара!

  • 2 058
  • 19
Мая обикаля наоколо и повтаря 'Баба стара!...баба стара!'... Взе ми минутка да го изчисля - чула от баща си 'мама му стара', а за нея нашите майки са баби - и ето ти 'Баба му стара!'  Grinning
Виж целия пост
# 1
Хихи....

По принцип не псуваме с мъжо, ама като се скараме на дребно и се случва, така че май трябва да внимаваме какво говорим, защото децата попиват като гъби и не се знае кога ще ни изложат с някоя реплика.  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Наистина,че трябва много внимателно да се говори покрай тия попивателни-моя малкият и той повтаря само това което "трябва" Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Ето къде бил ключа от палатката... Wink (за личната титла става въпрос). Хитрушата малка, каква логика е извадила само...
Йоана, за мое съжаление, е научила "майка му стара" и има-няма я използва... Sad
Виж целия пост
# 4
 Joy Joy
Нашия прихвана едно "баси", даже май от мене  Embarassed, но баща му замаза с обяснението, че това било "опасен", т.е. опасен тати и нашия се върза сякаш, щото сега постоянно повтаря "паси тати", пък аз имам предупреждение с мъмрене  hahaha
Виж целия пост
# 5
Скапана майка  Mr. Green Направил е някаква компилация, ама винаги на място я използва, преди ние да сме се ядосали, че колата не иска за запали или нещо подобно.
Виж целия пост
# 6
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
А нашия сега по цял ден повтаря "майна". Не знам, от къде го е чул или означава нещо на негов език но е  #Crazy
Виж целия пост
# 7
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
А нашия сега по цял ден повтаря "майна". Не знам, от къде го е чул или означава нещо на негов език но е  #Crazy
Ние сме същите.Мини замини и каже "майна".Не знам от къде го е чула или както казва cho4o е нещо на нейния си език.
Виж целия пост
# 8
Сладураната тя Мая...  Hug

Мале, какво ли ме чака и мен като порасне още малко...  ooooh!
Виж целия пост
# 9
Онази вечер чува баща си, който се изтърва пред нея с едно 'мама му стара мръсна!' и веднага протестира шумно: "Не е баба стара и мръсна!!!"... Mr. Green
Виж целия пост
# 10
"майна" при нас означава баня. проверете дали детето не изпитва нужда от душ Laughing

и аз на нашия му вързах странната приказка вчера - "е'ати пича!" ама това не го е чул от мен,честно. да поясня,че той говори много малко и още по-малко му се разбира. когато му се карам за нещо,се прави на разсеян и пробва да смени темата. развихрих се един път при поредното демонстративно разсипване на сок по масата. виках 2 минути, отсреща ме гледат едни огромни очи и накрая в нагнетената тишина прозвуча едно рязко и респектиращо  "Бамбуча!" ...
ми паднах да се хиля и цялото конско отиде по дяволите.
Виж целия пост
# 11
....... развихрих се един път при поредното демонстративно разсипване на сок по масата. виках 2 минути, отсреща ме гледат едни огромни очи и накрая в нагнетената тишина прозвуча едно рязко и респектиращо  "Бамбуча!" ...
ми паднах да се хиля и цялото конско отиде по дяволите.
Това направо изби рибата  Joy Joy Joy. Да ти е жив и здрав Simple Smile.
Виж целия пост
# 12
 newsm62 Браво на детето! Голяма логика е извадило!!! Wink
Виж целия пост
# 13
А ние като минем през някои магазин за бел и започва да повтаря гола кака с големи цици ,напражо потъвам в земята  Simple Smile
Виж целия пост
# 14
 hahaha JoyИ при вас е голям купон,но и при мен не е за изпускане  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия