Мнения за доктор Киров-Тина Киркова

  • 613
  • 2
Здравейте,бих искала да попитам някоя от вас раждала ли е при доктор Киров в Тина Киркова,вече съм се спряла на него,но ми се иска да чуя и вашето мнение.Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 1
Аз раждах при него и съм много, много доволна. Бяха ми го препоръчали като много добър при нормалното раждане, но при мен се наложи секцио. Справи се страхотно, всичко беше наред и с мен, и с беба, изписаха ни още на 4-тия ден, а аз се възстанових много бързо, нямах никакви проблеми нито с шева, нито с болки. Желая ти успех и да се похвалиш с бебче! Всичко ще мине наред!
Виж целия пост
# 2
Страхотен лекар и човек Simple Smile

Раждах при него секцио поради седалищно прилежание и малък проблем при мен. На 8-9 ден след операцията забравих че съм оперирана. Скед раждането бебка беше с трудна адаптация и беше в кувиоз 5 дни. Д-р Киров всеки ден ходеше да иска информация за нея и после идваше да ми каже как е Simple Smile
От приемането до изписването няма ден в който да не е дошъл да ме види: как съм, преглед, как е бебка, как върви кърменето, как са ми гърдите, въобще каквото се сетиш Simple Smile

Искренно ти го препоръчвам Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия