Ако семейство има близнаци, то за всяко от тях ще се изплаща социална помощ като

  • 2 960
  • 24
http://netinfo.bg/?tid=40&oid=813531

и това е нещичко..
Виж целия пост
# 1
Това дали ще се отрази върху таксите за детска градина? Дали и там ще приемат за близнаци, че и двете се таксуват като второ дете?
Виж целия пост
# 2
момичета, аз ли съм низключила не знам, но нищо конкретно не пише в тази статия. Обещания за светло бъдеще, най-общо #Crazy.
Ако някой има точна информация, моля да сподели подробностите.
Виж целия пост
# 3
и аз нищо не разбрах каква е тази социална помощ и за всички ли се отнася Rolling Eyes Shocked
Виж целия пост
# 4
Ама не стававъпрос за еднократаната помош, която се получава при раждане, нали? newsm78
Виж целия пост
# 5
прави сте че е в кръга на добрите пожелания - затова и казвам че и това е нещичко.. ooooh!
Виж целия пост
# 6
онзи ден ми се обадиха от Социалните, че сме отхвърлени за детски #Cussing out, така че ще почакаме помощите, ама друг път Sunglasses
Виж целия пост
# 7
     До колкото разбрах от новините детските за второ дете стават 22 лв. Близнаците ще ги броят като втори деца и ще получаваме 44 лв. Ще бъдем богатииииииииииииииииииииииии!!!!!
Виж целия пост
# 8
а колко трябва да е доходът на глава, нашият сега е 220 Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Абе хора 22лв,това ли са детските в България??? #Crazy
Как се гледа дете с 22лв Shocked
И после "Елатае в България,върнете се Българи", ще се върна ама някой друг път,като мога да гледам две деца с 44лв на месец тогава. Naughty
Виж целия пост
# 10
Zhana, за съжаление,  истината в БГ е такава. Близнаци се гледат (засега) с 2х18 лв. детски + 130 лв. майчинство. Майчинството е 130 лв., пък ако искаш може и петзнаци дародиш, понеже било едно раждане.
Виж целия пост
# 11
Ог 01.01.2006г. детските за първо дете е 18лв.,а за второто 20лв.,но за близнаци ще са и за двете деца по 20лв.,иначе казано майките на близнаци ще получават 40лв.детски.Друго което се говори е,че всички ще получават детски независимо от дохода на семейството.
Виж целия пост
# 12
днес четох че майчинството вече е по 160 на месец?
Виж целия пост
# 13
днес четох че майчинството вече е по 160 на месец?
да, така казаха, но ние ще си вземаме 1х 160 Mr. Green
Виж целия пост
# 14
аз денс ходих да подам за втори път и ми казаха 160 лв 18 лв за първото и 20 лв за второто дете така се водело  Rolling Eyes Shocked
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия