За кърменето на 1 год. дете и цикъла?

  • 434
  • 10
Значи, Яна е вече на 1 год. и 3 месеца и се кърмим още, това което ме притеснява леко е, че цикъл все още нямам  newsm78 та се чудя, това нормално ли е всъщност, или не съвсем newsm78. Как е при вас?
Виж целия пост
# 1
Нормално е Grinning
Дребната е на годинка вече - на мен цикъл ми е идвал само веднъж,преди 5 месеца,а оттогава като зачести пак сученето покрай зъбите - отново няма нищо Grinning
Има жени,при които дори с едно кърмене на ден менструацията не се възстановява за целия период на лактация (т.е. може да е с години) - не е притеснително (освен ако се цели следваща бременност),така че си свиркай и се наслаждавай Grinning
Виж целия пост
# 2
Лора е на същата възраст,а аз съм в същото положение. Доколкото знам ,при активно кърмене е съвсем нормално. Наслаждавай се на момента Laughing
Виж целия пост
# 3
На мен за пръв път ми дойде 1 месец след раждането. Тъкмо се зарадвах, че течението спря и пак наново. Следващия път бе след 3 месеца и така започна през 3 месеца. След 4-тия си цикъл си сложих спирала и може би от нея, а може би не - не знам но започна да идва през 50-60 дни. През втората година независимо че все още се кърмехме постепенно се закова както преди раждането на 28 дни и сега след като се отбихме е все още така.
Виж целия пост
# 4
Радвай се  Laughing
Виж целия пост
# 5
Радвай се!
Аз само завиждам Laughing
Виж целия пост
# 6
И според мен е нормално. Аз изкарах година и 4 месеца някъде, сега си е съвсем редовен.
Виж целия пост
# 7
Аз кърмя Дана вече 14мес. и още не ми е идвало, така че спокойно, в твойто положение не си сама.
Виж целия пост
# 8
Мерси за отговорите, момичета   bouquet Успокоихте ме, ще се радвам докато може  Laughing
Виж целия пост
# 9
Радвай се на "почивката"! На мен ми дойде 15 мес. след раждането.
Виж целия пост
# 10
И аз съм в очакване.. Wink/на Годо Laughing/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия