Колко трябва да платя..?

  • 665
  • 6
Мили мами,каква сума би трябвало  да платя на жена,която ще гледа сина ми в продължение на един месец сутрин от 09.30 вечер до 18ч?

Благодаря ви предварително!
Виж целия пост
# 1
Само един месец ли? Или колко месечно?
Виж целия пост
# 2
Един месец
Виж целия пост
# 3
Здрасти, аз от скоро си наех детегледачка и и предложих 150лв. и тя прие работи от 9,30до 16,00часа ,но няма някакви особенни задължения храни бебето преобува го и гледам по своя инициатива и е подредила дрешките мие и чинийките и и пере лигавниците или нещо чорапки такинва дребни нещица.
Виж целия пост
# 4
Здрасти, аз от скоро си наех детегледачка и и предложих 150лв. и тя прие работи от 9,30до 16,00часа ,но няма някакви особенни задължения храни бебето преобува го и гледам по своя инициатива и е подредила дрешките мие и чинийките и и пере лигавниците или нещо чорапки такинва дребни нещица.
Виж целия пост
# 5
Обикновено им се плаща по 2 лв на час, но като е за цял месец може би около 200-250.
Виж целия пост
# 6
Много труден въпрос. Ние плащаме на нашата детегледачка за 10 часа дневно, 5 дни в седмицата по 300 лв на месец. Може би за заетостта която си описала, 200-250 са нормална заплата.
Но бих те посъветвала да питаш жената, която ще наемаш, какво възнаграждение очаква. Ако е над това, което ти би дала, по-добре не я наемайте -  много неприятно е детегледачката да е демотивирана от самото начало, а и рискуваш по средата на ангажимента да ви напусне, заради по-добра оферта от друго място, например. Ако пък нямаш проблеми с парите, дай й малко повече от това което иска, това ще я стимулира да работи по-съвестно и ти ще си по-спокойна за детенцето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия