меки нокти

  • 1 385
  • 18
Мами помогнете!!!!Вижте:
Ако ноктите ви се прегъват при най- малкото докосване и рядко растат по- далеч от върха на пръста ви, значи имате меки нокти. За да ги върнете във форма, трябва да ги заздравите.
Моите нокти са такива....newsm45Имате ли идея как да ги заздравя????
Виж целия пост
# 1
Ох и мойте са едни-тъкмо почнат да растът и или се цепят или се чупят  #Cussing outИма едни заздравител се на Орифлейм-пише 2 in1 на него.Само той ми понага,някои втвърдител му викат.Докато се мажа с него 2 пъти в седмицата нямам проблем с ноктите-спра ли почват да се чупят Tired
Виж целия пост
# 2
Има заздравители за нокти.
Виж целия пост
# 3
Купи от аптеката хапчета `Геритамин`
Пукаш с една игличка капсулката и втриваш поне 4-5 пъти през деня в нокъта, както и около него!
Трябва само месец и ноктите стават перфектни Laughing
Виж целия пост
# 4
Купи от аптеката хапчета `Геритамин`
Пукаш с една игличка капсулката и втриваш поне 4-5 пъти през деня в нокъта, както и около него!
Трябва само месец и ноктите стават перфектни Laughing
Звучи добре и за колко време се задържат така перфектни? И каква е цената на тези таблетки?
Виж целия пост
# 5
Винаги съм била с меки ,чупливи нокти.Откакто родих не мога да ги позная,вече имам и маникюр Embarassed
Виж целия пост
# 6
Купи от аптеката хапчета `Геритамин`
Пукаш с една игличка капсулката и втриваш поне 4-5 пъти през деня в нокъта, както и около него!
Трябва само месец и ноктите стават перфектни Laughing
Звучи добре и за колко време се задържат така перфектни? И каква е цената на тези таблетки?
Мисля 3-4 лв. максимум, а ноктите се заздравяват трайно.
Виж целия пост
# 7
Аз ползвам на Manhattan пише speed repair и съм доволна ама трябва да се ползва редовно иначе няма ефект.
Виж целия пост
# 8
Купи от аптеката хапчета `Геритамин`
Пукаш с една игличка капсулката и втриваш поне 4-5 пъти през деня в нокъта, както и около него!
Трябва само месец и ноктите стават перфектни Laughing
tova dosta pyti sum go 4uvala,trqbva da go probvam Heart Eyes
Виж целия пост
# 9
 GEHWOL има го по аптеките, много ми помогна. Втриваш по капка в ноктите.
Добър ефект има и маслена баня с топъл зехтин 1-2 пъти седмично.
Помага и бирена мая / има я на хапчета в аптеките / ,  тя освен, че укрепва ноктите и косата, пречиства кръвта , но засилва апетита !
Успех ! С постоянство всичко се постига  !  Peace
Виж целия пост
# 10
Може би трябва да приемаш по-вече витамини. Заздравител за нокти съм ползвала на Eйън и съм доволна.
Виж целия пост
# 11
GEHWOL има го по аптеките, много ми помогна. Втриваш по капка в ноктите.
Добър ефект има и маслена баня с топъл зехтин 1-2 пъти седмично.
Помага и бирена мая / има я на хапчета в аптеките / ,  тя освен, че укрепва ноктите и косата, пречиства кръвта , но засилва апетита !
Успех ! С постоянство всичко се постига  !  Peace
GEHWOL kolko struva????????
Виж целия пост
# 12
Синът ми го купи, каза че  е скъпо, но е много ефикасно . Предполатам 10-12 лева. Попитай в аптеката.
Виж целия пост
# 13
Чувала съм за лимонов сок.  newsm78
Виж целия пост
# 14
Купи от аптеката хапчета `Геритамин`
Пукаш с една игличка капсулката и втриваш поне 4-5 пъти през деня в нокъта, както и около него!
Трябва само месец и ноктите стават перфектни Laughing
Звучи добре и за колко време се задържат така перфектни? И каква е цената на тези таблетки?
Мисля 3-4 лв. максимум, а ноктите се заздравяват трайно.
Това ще го пробвам.Мерси за информацията.
Аз ползвам заздравител на perfect и съм доволна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия