3ахранване с месо?

  • 451
  • 6
Бих искала да ви попитам как се процедира при 3ахранването с месо.
Месо може да се дава 2 пъти седмично,това о3начава ли ,че 3ахранването с него не е както с другите продукти.Да го давам няколко последователни дни или пре3 няколко дни.Ако го давам само един ден колко дни след това не трябва да включвам друг нов продукт.
Благодаря предварително  bouquet
Виж целия пост
# 1
Предполагам, че вече си въвела поне няколко плода и зеленчука, така че просто след като дадеш месото изчакай няколко дни, като през това време даваш само тези храни, които и преди е ял и не е имал реакция. След 3-4 дни, предложи пак и така. Можеш да даваш заешко, пуешко, пилешко.
Аз въведох рано телешкото, но съм чела, че е алерген и ако сте обременени е добре да изчакаш.
Виж целия пост
# 2
Благодаря ти много 3a отговора Jade!
Виж целия пост
# 3
Аз дадох в началото само месен бульон, всъшност варих зеленчуците в месен бульон. Така 3-4 дни, направих една пауза от 2-3 дни и дадох вече направо месце.
Виж целия пост
# 4
На мен още нещо не ми е ясно,след колко пъти даване на месо(по схемата един ден месо после три дни нещо давано до момента) се счита,че детето е 3ахранено с месо.
Проблема ми е в това,че до момента съм въвела малко продукти и нямам много време 3а и3чакване.Например еди ден месо,после по3нати продукти после пак месо и по3нати продукти и така до кога,3а да мога да въведа нов 3еленчук,плод или каша?

 
Виж целия пост
# 5
Ако 3 дни след първоначалното даване на пилешко примерно не ти се появи някаква реакция няма проблем тогава да предложиш заешко. Така ще си въвела вече 2 нови храни - пилешко и заешко. След още 3-4 дни можеш и да въведеш пуешкото и ако и от него не ти направи реакция, продължаваш напред със зеленчуците и плодовете, като периодично предлагаш и месце Wink
Виж целия пост
# 6
Аз пък като започнах да давам месо го давах всеки ден в породължение на няколко дни. Незнам до колко е правилно, но това е моя личен опит
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия