До майките вьв Франция

  • 1 156
  • 29
Моми4ета кажете зашто не мога да свикна с не4истопльтните французи,ж магазина като ми льхнат на пот ле ле ужас,у4ителката по пиано на дьштеря ми се пенсионира и новата какво 4удо е детето се изплаши,а пук смрад да не говорим Naughty
Виж целия пост
# 1
Незнам Оки,

аз още не съм попадала на миризлив французин Sick hahaha
Хихи, явно нямате късмет, дано се променят нещата поне за дъщеря ти/че то иначе си е мъчение предполагам/. Thinking
Виж целия пост
# 2
 newsm78Странно, аз не съм забелязала такъв феномен. Не знам, явно попадаш на такива хора. Е, в метрото , разбира се е смрад, ама не съм сигурна, че тя идва точно от французите...
Виж целия пост
# 3
Не знам ти но аз сьм ходила по цяла Франция и навсякьде са ми едни такива не4истопльтни,и по света сьм живяла но такова 4удо Naughty
Виж целия пост
# 4
Вие да не се обидихте моми4ета ,да не сте женени за французи,не искам да обидя никого,просто си казвам мнението,верно навсякьде си има хора и хора,но все пак си мисля 4е тук много от хората не оби4ат сапун4ето меко казано ooooh!
Виж целия пост
# 5
Не изобщо не съм се обидила, не съм женена за французин, но просто това твое наблюдение изобщо не отговаря на това, което аз съм видяла и помирисала тук. Всички французи които познавам се къпят редовно. WinkПросто съм доста очудена от това което пишеш и абсолютно не мога да се съглася. Надявам се ти пък няма да се обидиш, че ти противоречим. В кой град си?
Виж целия пост
# 6
О,Оки ,много си права(мамите омажени за французи да не се сърдят и ме извинят...техните маже ,близки са изклу4ение Laughing)...
Има статистика само 4е в момента не мога да намеря каде го 4етох 4е французите са на 1място по не4истоплатност... Sad
Аз за 5 години тук се убедих в това и мога да дам много примери... Mr. Green
от това как майката си хварля превразките в ко6а -просто ей така ,(а има плик6ета за всяка превразка),до това как преди ядене никой не си мие рацете;след излизане от таолетната -измиването на рацете го няма; #Crazy
и о6те други...знам 4е много мами няма да се сагласят с мене,но пак казвам 4е има изклу4ения...а и накрая се свиква и по4ти не се обра6та внимание...но наистина е неприатна тази миризма на пот,която се разнася от всякаде...около нас... Laughing
Виж целия пост
# 7
Ами сега сьм в Лион ,но сьм живяла и в Париж,сьштото,само в Сент Тропе не си запушвам носа ooooh!а това за миенето на рьце след тоалетна просто забрави Naughtyпак казвам има хора и хора ,но не ми говори 4е в ПАРИЖ не си попадала на такива феномени Naughty
Виж целия пост
# 8
 newsm78 Честно казано нямам същите впечатления, обикновено ми лъхат на парфюм  Laughing
Лятно време може инякой мъж дя ми замирише на пот минавайки покрай мен, но не бих казала, че е масово явление.
Виж целия пост
# 9
Моите впе4атления са, 4е вси4ки взимат ду6 ежедневно, но никога не си мият лицето сутрин.  Simple Smile
Виж целия пост
# 10
да не искаш да настинат като се къпят зимата.Тя колко е, 5, 6 месеца. После като запролети, и ааайде в река Сена. Още от времето на крал Луи и ки4естият Барок, им се е носила лсавата на французите за не4истоплътност.Има ли са разкошни и скъпи дрехи в царският двор, перуки, пудри, мазила, но хигиена, нъцки. Даже са имали едни малки пръ4ици, вгледайте се в картините на художниците и ще ги видите.Та с тези пръ4ици, нари4ани шибалки, са служили да се по4есват навсякъде където ги засърби, въшките и крастата са преобладавали. Ма на кой му пука. Важен е разкошът, пиршетсвата и разврата.
Оба4е да не забравяме миризмата по икарусите в България.Смес от вино, ракия и 4есън още в най ранни 4асове, както и жени, хванали се за някой парапет в автобуса и от подмишниците и, ООО Боже, солници. Някой хора още не са открили самобръсна4ката.
Виж целия пост
# 11
Ама че тема!  Crossing Arms  #2gunfire ooooh!

Където и да отидете по света, винаги някой някога ще ви замирише на нещо и/или ще ви направи лошо впечатление! Да се генерализира за французите или за когото и да е ми се струва нетактично!...Освен ако това не ви забавлява, разбира се.
Виж целия пост
# 12
Белинда, не стреляй така, ще убиеш някой  Laughing
Има и такива теми, обръщай го на майтап, разни хора, разни идеали. Както оби4ам да казвам, няма националности, има хора и хора. Споко. Grinning
Виж целия пост
# 13
Зашто какво лошо има в това да коментираме кьде по света хората дьржат на хигиената и кьде не, Stopнали затова са форумите да изказваме мнения,не мислиш ли?а ти зашто не споделиш за холандците Laughing?
Виж целия пост
# 14
Ама че тема!  Crossing Arms  #2gunfire ooooh!

Където и да отидете по света, винаги някой някога ще ви замирише на нещо и/или ще ви направи лошо впечатление! Да се генерализира за французите или за когото и да е ми се струва нетактично!...Освен ако това не ви забавлява, разбира се.
што така бе мили4ка войнствено настроени #2gunfireпросто има много хора които не оби4ат смрьдляците ште ги стреляме ли сега #2gunfire ooooh! Laughing  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия