Силни болки в таза!

  • 862
  • 1
Здравейте момичета,
минах много лека бременност, а сега в последните 3 дни на 8 месец започват да ме тормозят някои неща. Става въпрос за болките в таза. Миналата седмица ви писах за това, но споделих с вас, че усещането е само, като изкълчване отдоло. Сега нещата започнаха да се усложняват. Болката се усилва все повече и повече, с усилия се обръщам в леглото от една страна на друга, с усилие ставам от него и с усилие вървя, като някаква патица. Виждала съм, че трудно вървят в последните месеци доста наддали жени, а аз като съм качила само 7 кг, само с коремче иначе слаба така както бях преди да забременея, направо ми изглежда смешно да се движа така, да не ви казвам на какво се оприличавам. Като изляза, се стремя да вървя добре, но ми коства доста усилия. Вървя бавно, иначе болката е много силна. Лекарката ми каза, че таза се разширява и няма да спре да ме боли, докато не родя, но тази силна болка се притеснявам да не е някакво разкритие и да не изтърся бебчо, както си стоя. В понеделник съм пак на преглед и не ми се ще само да звъня на лекарката ми със сигурно тъпи въпроси, но притеснението си го нося, като торба с камъни на гърба.
Моля ви, дайте ми мненията си по въпроса.

Най- сърдечни поздрави от мен!
Ирена
Виж целия пост
# 1
Няма от какво да се притесняваш, от тези болки в таза не можеш да "изтърсиш бебчо". Аз бях същата, за цялата бременност качих само 10кг. и то на корем, никъде другаде. Умирах от болки в краката /в ябълките/ и таза Close . Но наистина като наближи самото раждане или след него тези болки спират и нямат никакви последици.
Не се притеснявай, леко бременеене и още по леко раждане Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия