Не знае как да пие от шише...

  • 388
  • 7
Здравейте, мами,
Отскоро успешно захранвам Филип, реших да му предлагам вече да пие вода, но той изобщо няма представа какво да прави с биберона в устата си, дъвче го, но не се сеща да си цокне от него...
Без проблеми гълта вода от лъжичка - налага се да го залъгвам след плодово пюре, защото реве за още Embarassed, но ми се ще да го науча да пие от нещо друго...
Можем ли да се разминем с биберона изобщо и да минем направо на неразливаема чаша?
Виж целия пост
# 1
Достатъчно голям е да пие вода от чашка  Wink Самуил също никога не е обичал биберона и свикна с чашката много бързо.
Виж целия пост
# 2
Когато Крис стана на 6 месеца и зпочнахме захранването му взех чаша. До скоро не искаше водичка, но вече от време на време пие. Той сравнително бързо се научи как се използва и. Така, че според мен давай смело детенце е вече голямо Wink.
Виж целия пост
# 3
Лора също не можеше да пие от шише. Купихме чашка с твърд накрайник,а трябвало с мек....накрая започна да пие от шише със сламка. Купихме на Bertoni и съм много доволна.
Виж целия пост
# 4
И Благовест не може да пие от шише. Купих му чаша с твърд накрайник на Авент, но тогава пък изобщо не се сеща че трябва да смукне от нея   Sad Вашите деца как пият от такава чаша .... или да сменя чашата ли ... знам ли  newsm78
Виж целия пост
# 5
Светльо също не знаеше какво да прави със шишето, затова на 6 месеца го научих да пие със сламка.
Така си и пие.
Виж целия пост
# 6
И ние нацяло пропуснахме шишетата Grinning
Вода започнах да предлагам директно от чаша с човка - веднага се научи да пие от нея.
Виж целия пост
# 7
Благодаря ви за отговорите  Grinning
Започваме да разучаваме чашката от днес  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия