Цитросепт

  • 738
  • 7
Бих искала да попитам ползвал ли е някой Цитросетп по време на бременност и кърмене и дали е толкова ефикасен, колкото пишат newsm78
Виж целия пост
# 1
Aз съм много доволна от него,ползвам го и за 5 годишния си син.Лекуваме хрема,кашлица,също и като имуностимулатор.Ефект има и то много добър!За съжаление не знам ,дали може да се ползва при бременност и кърмене,но може да попиташ в аптеката.Мисля,че няма причина да неможе,но все пак се консултирай!
Виж целия пост
# 2
Аз го ползвах докато кърмих, но само един ден. Неможах да издържа на горчилката  Sick. Нямаше ефект. Но от познати съм чувала, че само славата му е голяма, а ефекта - не. Но то може би си е до организъм.
Виж целия пост
# 3
Бих искала да попитам ползвал ли е някой Цитросетп по време на бременност и кърмене и дали е толкова ефикасен, колкото пишат newsm78
Не може да се приема по време на бременност, аз така знам. А м/у другото има един друг продукт, който се казва CitroBiotic и поне за мен е сто пъти по-добър от цитросепт и почти не горчи  Peace
Виж целия пост
# 4
А м/у другото има един друг продукт, който се казва CitroBiotic и поне за мен е сто пъти по-добър от цитросепт и почти не горчи Peace
baby_doll, дай малко инфо за този CitroBiotic, какво съдържа и става ли за малки деца?
Виж целия пост
# 5
oh, много горчи наистина, вземах известно време, но не издържах на вкуса, а и ефект не забелязах... мисля, че не пречи да се използва при бременност и кърмене, но виж все пак листовката. аз лично използвам като имуностимулатор Echinacea (на природна основа) - взимах я и през бременността, и сега. и съм доволна.
Виж целия пост
# 6
Не може да се приема по време на бременност, аз така знам. А м/у другото има един друг продукт, който се казва CitroBiotic и поне за мен е сто пъти по-добър от цитросепт и почти не горчи Peace
Цитат
CitroBiotic не е ли другото име на Цитросепт?
Виж целия пост
# 7
Цитат
CitroBiotic не е ли другото име на Цитросепт?
Цитат
А не е. Съвсем друг продукт е. Може да го видите тук www.citrobiotic.com
Ако имате нужда ще ви преведа нещо от английски. Не знам дали става за деца, но мога да попитам в дрогерията, от където го купувам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия