за третата сливица

  • 839
  • 5
Мили мами,
моля ви, споделете ако знаете нещо повече за така наречената трета сливица #Crazy #Crazy Марти доста боледува от както тръгна на ясла и докторката каза, че имал трета сливица и затова често има ангини, зачервено гърло и т.н. Не знам какво да го правя Tired
Виж целия пост
# 1
И ние сме така,става въпрос за сина ми,който е почти на 8.Водихме го на УНГ няколко пъти и накрая каза,че нещата отиват към вадене,макар да не е касапин доктора.Започнахме да му слагаме една билка в носа-Облепиха и като че ли има ефект.Но често в здраво състовние говори носово.Чувала съм,че не е хубаво да се вади,защото се възстановява,но го заведи при специалист УНГ.
Виж целия пост
# 2
 И ние сме така от яслата за 2 мес. ходене 3 та сливица.След два дни ще я вадим.Ходих при много доктори за консултация и всички казват ,че е ако си седи в къщи няма да я вадим,но ако ще ходи на градина да я вадим и решихме да я извадим. Има много статии за сливиците,които прочетох и не разбирам защо трябва да си мъчим децата при положение ,че операцията е 20 мин.,а вредите от сливицата доста сериозни: забавяне в развитието,проблеми с ушите,които могат да доведат до глухота и т.н.Що се отнася до израстването  и отново това се случва при 15% от децата,което не е толкова много.Мисля,че ако лекарите казват,че трябва да се махне е по-добре да ги послушаш.След 3-4 дни ще ви пиша как е минало при нас.Успех!!! doctor
Виж целия пост
# 3
...и решихме да я извадим. Има много статии за сливиците,които прочетох и не разбирам защо трябва да си мъчим децата при положение ,че операцията е 20 мин.,а вредите от сливицата доста сериозни: забавяне в развитието,проблеми с ушите,които могат да доведат до глухота и т.н.Що се отнася до израстването  и отново това се случва при 15% от децата,което не е толкова много.Мисля,че ако лекарите казват,че трябва да се махне е по-добре да ги послушаш.След 3-4 дни ще ви пиша как е минало при нас.Успех!!! doctor

Много, много правилно и вярно  Peace! Браво!
Интерюлия, а къде ще вадите сливицата? В кое мед. заведение?
Виж целия пост
# 4
На мойто дете му я извадиха преди две години - значи на 4 е бил. Не беше с пълна упойка и цялата манипулация продължи не повече от 5 мин. Сложиха му на едно памуче някаква упойка, памучето в носа да го вдиша. След 15 мин го взеха и след още 5 ми го върнаха. Даже не беше успял да се разплаче:) До края на деня ядохме само сладолед , супи, пюрета, на другия ден - всичко... това беше. Определено при него има ефект - много по-малко боледува, 1-2 пъти годишно, а си ходи на градина редовно - само август почива. Извади му я д-р Улевинов. Скоро го гледаха - не се е възстановила. Но освен че не боледува толкова - вече и спи спокойно - преди по цяла нощ хъркаше милия.
Виж целия пост
# 5
Операцията ще я правим в МВР болница при доц.Бенчев, той ме оперира мен и съм много доволна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия