За 2те чертички , моля ви кажете

  • 3 582
  • 48
Моля ви да ми кажете как е според вас,имам втора бледа чертичка на касетъчен тест, но го правя 2 дни преди закъснението.
Моля ви да ми кажете защото не е толкова наситена като другата.
Снощи правих с лентичка и реших че е отрицателен, по късно се сетих и видях две чертички но пак беше бледа.
Споделете ми какво мислите по въпроса!!
Виж целия пост
# 1
Защото нивото на ЧХГ е ниско все още , затова е бледа .
Отделно , си избързала да правиш толкова рано тест и дори сега да има 2ра черта , не се знае дали ще останат така нещата  и само ще се измъчваш ....ако не останат такива де .
Дано всичко е наред !
Късмет ти желая !
Виж целия пост
# 2
честито  bouquet
Виж целия пост
# 3
Дано е вярно защото и на двата теста бяха бледички .Много ми се иска мечтаех си за такъв коледен подарък ама ме е страх да не се окаже че не са показали вярно !
 Praynig
Виж целия пост
# 4
Изчакай да видиш дали ще имаш закъснение и отиди на лекар. Стискам палци всичко да е наред  Praynig Praynig Praynig ииииииииииииии
ЧЕСТИТО!
Виж целия пост
# 5
Ето това мисля:
Честито и леко бременеене,
много хубава предколедна новинка, стискам палци всичко да е наред и да се радваш на здраво бебче!   bouquet
Виж целия пост
# 6
Бременна си! baby_neutral
Това е моята диагноза!
Изчакай да ти закъснее 7 дни и беж при доктора!  bouquet
Виж целия пост
# 7
само да питам, кога се появи втората бледа 4ерти4ка, защото ако е след 10 минутки не е валидем според мен. Ако се появи втора макар и бледа 4ерта но по4ти веднага, зна4и си бременна. Из4акай 2, 3 дена още и повтори. Усех и дано имаш лятно бебе.
Виж целия пост
# 8
Честито   bouquet
При мен в деня, в който трябваше да ми дойде чертичката беше едва забележима, мислех си че си въобразявам, така беше още няколко дни, но след една седмица чертичката започна да става доста по ярка. Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Честито и от мен! smile3525 Мисля,че си предколедна късметлийка.Ако искаш да си съвсем сигурна- не бързай с докторите , а след 2-3 дни направи нов тест и ще видиш ,че всичко ще е наред. :EFPУСПЕХ и лека бременност! newsm10 preggo
Виж целия пост
# 10
Честито, дано всичко е ОК!
Много рано си го направила теста, трябваше да изчакаш. Иначе е положителен. Изчакай 7-10 дена и тогава отиди на УЗИ. Успех.
Виж целия пост
# 11
И аз като теб бях, от нетърпеливките. По принцип след закъснението чертичката става все по-ярка и по-ярка. Стискам палци!
Виж целия пост
# 12
Честито!!!
Лека и безпроблемна бременност.
newsm51
Виж целия пост
# 13
Не бързай още за лекар, по-скоро повтори теста и се пази, защото ми се струва, че си бременна и ако е така Честито.
Виж целия пост
# 14
ако чертичката се е появила след 5 минути, тестът е отрицателен. Можеш да се довериш на теста ако имаш закъснение от 10 дена, защото може да е имало оплождане и имплантиране и след това менструацията да дойде, поне при мен се е случвало 2 пъти, така го пише и в книгата която имам на тестовете да се доверяваме 100% след 10 ден от закъснението,пожелавам ти след 10 ден да ти излезе положителен, стискам палци похвали се какво е станало
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия