Въпрос за гърдите след раждане

  • 2 614
  • 13
Здравейте,
Преди два месеца родих и около 10 дни след раждането на гърдите ми се появиха огромни червени линии, сякаш са спукани капиляри, но много големи и по целите гърди Sad. Не мога да преценя дали са стрии  newsm78(на краката имам няколки стрии и изглеждат различно). Не знам дали го обясних добре. На някоя от вас случвало ли се е? Дали ще изчезнат с времето? Доколкото знам докато кърмя не мога да се мажа с нищо. Възможно ли е да не са стрии, а нещо друго?
Благодаря предварително Heart Eyes
Виж целия пост
# 1
Стрии са .......сори ама  Closeи аз така все се надявах че е друго но уви
Виж целия пост
# 2
Да, най-вероятно са стрии. Моите стрии по гърдите също отначало изглеждаха тъмночервени, дори виолетови, после избледняха и станаха седефено-бели. Мразя ги! Но си струва жертвата.
Виж целия пост
# 3
По принцип, казват че в началото стриите са червени /към лилаво/ и в последствие избледняват, така че може и това да е. На мен обаче ми се образуваха доста стрии по гърдите след като родих, но не са изглеждали по начина по който ги описваш дори и в началото, ако това те успокоява. Докато кърмиш наистина не можеш да третираш гърдите си.
Виж целия пост
# 4
Благодаря за отговорите момичета,
Все се надявах, че не са стрии - толкова са много, по целите гърди, отвратителни са smile3511
Виж целия пост
# 5
Toва са стрии, за огромно съжаление ooooh!
Аз имам сега на лявата гърда точно такива червеникави линийки. WearyТе после ще станат като тези, които имаш по краката си.
Виж целия пост
# 6
За огромно съжаление са стрии , аз по гърдите нямам, но по корема е нещо ужаснооо   newsm61

Знае ли някой как се махат, всмисъл оперативно или в козметичен салон ???  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
Някой знае ли дали свинската мас е достатъчно ефективна срещу тези стрии или не? Т.е. дали е достатъчна или има по-добри козметични препарати?Чух добри отзиви...!? Thinking
Виж целия пост
# 8
Сигурно са стрии и моите бяха такива по-рано.
Аз обаче имам и по корема,краката идупето.
Мразя ги тези стрии!!!! #Cussing out #2gunfire #2gunfire
За свинската  мас нищо не знам newsm78
Виж целия пост
# 9
Дааа, стрии са! Сори!  Sad
И можеш да си третираш гърдите със съвременните козметични средства, стига да не мажеш ареолите и зърната.
Виж целия пост
# 10
Стрии са .И аз имам на гърдите(на лявата ,а е по-малката) newsm78
Виж целия пост
# 11
И можеш да си третираш гърдите със съвременните козметични средства, стига да не мажеш ареолите и зърната.
Аз ползвах козметкита на Elancyl за стрии преди да забременея и на опаковката пишеше, а и фармацетвката от аптеката ме посъветва да не го използвам за гърдите, докато кърмя и единствено там ми се появиха стрии. Като спрях да кърмя, започнах отново да ги използвам, но уви, твърде късно.
Виж целия пост
# 12
Доколкото знам, няма козметика, която да може да премахне стриите. Мисля, че само с пластична операция може да се премахнат.
Виж целия пост
# 13
И аз знам,че стрийте не могат да се премахнат но белите.Докато са още червени може би има начин поне да ги намалиш но не знам с какво Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия