Хапчета за отслабване ABC Acai Berry

  • 154 743
  • 337
Привет. Търсих из темата, но не открих инфо за хапчетата за отслабване ABC Acai Berry.



След като чух отзиви за много добри резултати на приятелка на моя приятелка, двете решихме да си вземем една опаковка, да си разделим по 15 хапчета и да пробваме. Еми трябва да ви кажа, че от едва 3 дни пиене за 2 дни свалих 1,5кг!  Shocked Наистина много подтискат апетита!!!
Ям,  защото идеята в ниакакъв случай не е да гладуваш, но определено хапвам доста по-малко и бих казала, че се насилвам да ям! Чудя се обаче докога ли ще продължавам така добре да се влияя от тях?  Thinking Имат и някои не толкова приятни страничи ефекти. Например, чувствам се някак напрегната; устата ми е постоянно суха и се наливам с вода - явно дехидратират (то на опаковката си и пише, че трябва да се пие много вода докато се пият, но странното е, че и съм постоянно "пресъхнала"); от време на време ми се вие свят, независимо дали съм яла или не. Ако има и друг, който ги е пил, нека сподели впечатления.  Peace
Виж целия пост
# 1
Браво, поздравления за резултата.
Явно при всеки действат различно. Свекърва ми ги пи доста време и не отслабна нито грам- нито апетитът й се намали, нито нищо.. Но пък от организъм до организъм има разлика.
Успех!
Виж целия пост
# 2
Ааааа,имаме си такава темичка. Naughty.Въпреки големите реклами,дето направиха никой не се похвали с отслабване.За да се свалят килограми,трябва  smile3505 smile3505 и мнооого движение.Другото си е бош лаф. Crossing Arms
 А, ето темичката: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=560773.0 .
 Приятно отслабване. Rolling Eyes
 P.S.Ето и друга тема за същото нещо. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=581768.0 ,но резултата е същия. Peace
Виж целия пост
# 3
Сивила, в темичката "ви" не е писано от март месец. Половината постове са само и единствено "крайно недоволна, пълна измама" Другата половина са писани от юзър Акай бери и подобни рекламни. Честно, темата е странна, необективна и, специално за мен, не полезна. Така е писано, че човек да не посмее да сподели положителни наблюдения. Поне във втората тема има две мнение с подобни на моето впечатления, които ме накараха мъничко да се разубедя от предположението си, че и в двете теми става въпрос за саботаж на продукта от трети лица.   Peace
Виж целия пост
# 4
Добър антиоксидант Simple Smile Но е малко  скъп като такъв Wink
Виж целия пост
# 5
Не мога да не взема отношение по този въпрос ,още повече когато става въпрос за този продукт и за тази фирма .Значи Акай настина е прекрасен продукт ,но когато става въпрос за истински такъв,а въпросното abc acai berry e китайски боклук ,който няма нищо общо с този плод .Тази добавка струва в 1 долар в Али баба и се продава на килограм ,а тази фирма е продава за 39 лв. Производителя е китайска гаражна фирма която няма дори сайт.Продукта е пълна спекулация с популярността на тези добавки. Въпросната фирма е направила фалшив форум в който има само манипулирани мнения и всичко реално се трие.

И за да не остане някой с впечатление ,че поста ми е неоправдано негативен ,ще копирам пост от другата тема :Та ако сте решили да ползвате това нещо от тази измамна фирма можете да поискате отговори на долните въпроси но едва ли ще ги получите.



Здравейте следя темата ви от създаването, но поводът да се регистрирам в този форум е една изключителна нагла , безскрупулна  и бих казала престъпна фирма   продаваща добавките abc Акай Бери и на която станах жертва за съжаление. Искрено се надявам  постинга ми да не бъде изтрит въпреки ,че не касае вашия продукт ,но както се вижда няма да съм първата която пише за тази фирма , а и самата тема засяга проблема с измамите с акай. Смятам ,че информацията само ще е от полза, за да няма още измамени.
  Та за какво иде реч: Поръчах от въпросната фирма продукта „ абц” акай бери с идеята как ще хвърля някое килце с това ново чудо на природата и за разлика от Лида по най- здравословния начин  без странични ефекти и т.нат. С моя приятелка поръчахме 3бр.”abc Acai berry” заради доста по- ниската цена, демек „промоция” .
 В крайна сметка никоя не отслабна само имах чувството, че ще ми изкочи сърцето докато ги пия .Когато видях темата ви и фалшивите снимки за този продукт (поздравления на тези който са ги разкрили)  разбрах ,че става дума за долнопробно китайско менте , което  няма нищо общо с акай ,но късно за съжаление .В крайна сметка приех че аз съм си виновна ,щом се връзвам на подобни измамници без да си направя труда да попрочета малко, а информация  за такива измами има на всякъде  .Вчера обаче попаднах на някакъв нечуван до момента форум в който въпросната фирма е направила рекламна тема пълна с лъжи  в която дори има мнения на доволни клиенти .
 Вероятно САМА НА БАРА има в предвид същия .Наглоста на тази фирма е стигнала до там да направи фалшив форум ,чрез който да манипулира с измислени мнения. Въпреки всичко реших да задам следните въпроси без да нарушавам никакви правила на форума .

1 На какво основание  този продукт се казва Акай Бери след като съдържа някакво нищожно количество екстракт от Акай, а както става ясно и от вашата тема и от всеки авторитетен сайт за акай по света  екстракта няма никава хран. стойност!??? .

2 В сайта на abc acai berry пише цитирам: ABC АКАЙ БЕРИ ® - световно известния продукт  та питам аз фирмата  : Кое прави този продукт световно известен ,след като е произведен от китайска гаражна фирма ,която дори няма сайт и единствените жертви са в БГ. защото поне аз не намерих никъде другаде да се продава ??

3.Пак цитирам сайта „напълно натурален билков продукт, разработен от водещи специалисти в областта на здравеопазването”  както и „препоръчан от специалистите”
Попитах защо след като е натурален и безвреден има такива тежки ограничения  за прием??
Кой са въпросните водещи специалисти който са го разработвали ?? Може ли да посочат поне един специалист който го препоръчал ???

4 Другия ми въпрос беше защо има фалшиви снимки и мнения на отслабнали хора и след като бяха разкрити в този форум , на сайта написаха че са само с  „илюстрационен характер”?-да де ама ама аз им се вързах и ми взеха парите преди да го напишат.

5 Пак цитат Стараем се да подържаме максимално атрактивна цена на ABC Акай Бери  Е това вече е невероятна наглост ! Въпроса ми беше : Не смятате ли, че е меко казано Уродливо да твърдите подобно нещо ??? След като се разрових намерих въпросния измислен китайски „производител” в сайта за търговци на едро АЛИ БАБА   продукта се предлага на едро за 1 долар  , а въпросната „атрактивна” цена в БГ. е 40 лева- е няма такава наглост .
Ама по-страшното е че ако струва 1долар с опаковка то каква ли гадост има вътре ? Каде е Бразилия а каде Китай това Акай бери само да мине толкова път, ще струва повече ,дори някой да им го дава без пари. Та направете си сметката за каква гадост става въпрос и каква измама се върти.


След малко поста ми беше изтрит наред с въпросите ми  и пак останаха само „доволните клиенти” И понеже вече съм безкрайно отвратена смятам да си потърся правата ,моля за съвети къде да подам жалба с/у тези бандити .
 И как е възможно да има форум който да обслужва тази измама някой знае ли какво може да се направи в този случай ?
[/color]
    
Виж целия пост
# 6
Здравейте,

Не искам да бъда опозиция на никого, но аз самата си поръчах този продукт една вечер, когато за пореден път бях отчаяна от непостоянството ми да сваля някое и друго килце. Пих го около 5 седмици и свалих 8 кг.
Сега се замислям да си купя трета опаковка, но след като прочетох и други мнения за акай бери реших да си взема друг продукт, който се нарича Acai Sambazon защото при неговата употреба няма забрана за ползване, както при АВС акай бери. А постингът на sama na bara ме стресна - защото всъщност е логично, че ако нещо е толкова полезно тогава не би трябвало да се забранява на толкова много групи хора.

И все пак, ако някой е ползвал тези или други продукти с акай ще се радвам да прочета мнения. Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Здравейте !
Темата ме заинтригува !
Вчера се видях с една приятелка, с която не се бяхме виждали от около месец и ми се видя доста отслабнала ! Каза че пие ABC Акай Бери от месец и кантара показвал, че е отслабнала 3 килограма, но видимо изгледаха доста повече ! Поръчах си и аз, тя каза че се чувства добре, наистина доста подтискали апетита и доста жадна се чувствала въпреки че пиела доста вода и й пресъхвала устата, точно както описваш ти ♥МамаНаПанда♥ , но без виене на свят и напрегнатост !
В понеделник трябва да ги получа и дано има резултати и при мен !
Аз си мисля, че няма лекарство, което да е напълно безвредно, невъзможно е си мисля ! Въпроса е вредата да е минимална ! Все пак няма пълно щастие, едното за сметка на другото, или се примирявате с наднорменото тегло, или цял живот сте на диета и спортувате или пробвате различни продукти като този, докато уличите ! Явно посещаващите темата сме от третия тип !
Аз ще пробвам, като не се заблуждавам, че е напълно безвредно, в крайна сметка наднорменото тегло също е вредно, непрекъснатите диети и варирането в килограмите също, най-добре е да се спортува, но това не е за мен, пробвах наистина имах страхотни резултати, но не мога да си представя да съм във фитнеса 3 дни седмицата цял живот и да се съобразявам какво ям точно когато ми е най-хубаво !
sivila всъщност такава тема няма във форума защото първият линк, който си посочила е за Acai Berry /Акай бери/ Sambazon, а втория е за Bio acai berry ! Това са три различни продукта !
Успех момичета, ще докладвам за резултатите си, дано има такива !
Виж целия пост
# 8
Спестете си парите. Нито аз, нито която и да е от познатите ми, които са ги пили са имали резултат от тях.
Виж целия пост
# 9
Здраейте и от мен , нямам лично впечатление от този продукт, но възнамерявам да си взема.....  няколко мои приятелки и познати отслабнаха от този продукт , и то доста сериозно , и според едната дори не си връщаш килограмите след това, което малко ме съмнява, но пък се надявам да е така. ако някой има наблюдение в тази посока  да пише  Simple Smile...а относно страничните ефекти  казват , че  им се вие свят и дори им се гади , така че явно при всички има такива.
 УСПЕХ С ОТСЛАБВАНЕТО
Виж целия пост
# 10
Привет отново!

След малко повече четене за акай бери, отново си поръчах хапчетата АВС. Оказа се, че другият продукт Самбозан е хранителна добавка и не е гаранция за отслабване. Пък и реших, че след като имах ефект от АВС акай бери е глупаво да ги сменям с друг продукт - още повече, че нямам странични ефекти. Честно казано съм доволна от действието им, но не зная колко време трябва да продължа да ги пия. Не ми се иска да си върна килцата, с които с радост се разделих.

Виж целия пост
# 11
Момичета регистрирах се специално за да Ви запозная с моя опит. Пия органичен акай на Сомбазон от 9 дни  и съм доволна. Препоръчах го на приятелките си. В какво точно се състои това: успокоиха ми се нервите, намаля апетита, имах болки в корема, ми няма ги вече, не съм се мерила , но се чувствам олекнала. Четох много преди да го купя от кварталната аптека за 43 лв. 75 бр. хапчета, както по наши така и по чужди сайтове. Акай бери АБС не е оригинален продукт. Мнението на специалистите е , че трябва да се пие органичен акай, тъй като ако не се обработи правилно плода губи свойствата си . Добре е да се пие 3 месеца в годината, след което да се прави почивка.
Виж целия пост
# 12
Бял облак, твърде рекламно, извинявайте, но е несериозно.

Да, АВС, не е органичен продукт, а хапчета за отслабване. Има разлика. И как така обяснявате, че не е ок, като не сте го пробвала?
Иначе от Самбозан не би трябвало да се оплаквате, ако и на половина от всичко, което се пише за него в нета е вярно. Но то не е средство за намаляване на теглото, а хранителна добавка. Може да стимулира метаболизма и т.н., което да доведе до отслабване, но и до напълняване. Зависи от хранителния ви режим.
Виж целия пост
# 13
Още искам да добавя, че започнах акай на сомбазон след като изчетох не само в нашия рекламен сайт на сомбазон но и чуждия.Дълго време се колебаех, защото не бях сигурна, че ще има някакъв ефект.
Доста от публикациите твърдят, че хапчетата за отслабване , в които производителя твърди, че има акай  бери всъщност ако въобще има е с ниско качество. Също така не успях да разбера АВС къде и от кой се произвежда. Ако направите справка в английския ebay ще видите, че повечето продукти , които се предлагат/съдържащи акай бери/ са на доста различни цени. На по скъпите ясно се вижда производителя и има възможност да се влезе в сайта му. Цитирани са сертификати и има доста информация, но за жалост за АВС -то няма нищо. В България се предлагат само тези два вида. Имам приятелка, която пи от този на Сомбазон 2 месеца и имаше резултат в отслабването. При мен за сега оказа много добър резултат за премахване на целулита/за жалост имам и такъв/. Без отсенки на реклама искам да изкажа съмнени относно това, че като прибавим алое вера, хитозан, зелен чай и още там нещо към незначителена доза акай бери ще променим нещата с отслабването кой знае колко.Ще видим колко ще отслабна/за сега 1 кг. / без някаква особена диета, но се чувствам доста добре и смятам да пия още 1 опаковка като свърши тази. Дано съм била малко полезна с информацията.
Виж целия пост
# 14
Бял облак, вие май нямате спирка с рекламите Simple Smile. само ми е странно защо тази упоритост да се рекламира самбозан и така подробно да цитирате недостатъците на АВС.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия