Как да разкараме бъдещата любовница или настояща такава

  • 70 969
  • 1 622
# 105
и какво ще я топли нея, дори даси намери някой тъпкач, че мъжът й се държи като кварталния котарак? Още повече, че тя намери ли си любовник, съвсем ще се затегнат нещата.
Не зная точно как е, но имам някакви спомени, че ако има доказателства за изневяра, тя може да се разведе по негова вина.
[/b]Точно това казвах и аз на Шанти за детектива.
При негова вина и снимков материал с  доказателства за изневяра ще се получи и по голяма издръжка ,а ако нямат предбрачен договор и всичко може да стане нейно Simple Smile
Виж целия пост
# 106
Много филми гледате.
Виж целия пост
# 107
Много филми гледате.

Дано само филми да са ,а не реалности тези отношения,но имам съмнение ,че не са филм.
Виж целия пост
# 108
Таня, в България сме  Grinning
Тук жените не получават издръжки, като се разведат, дори да е по вина на мъжа. И нищо от имуществото не става тяхно, само защото мъжът е бил виновен.
Издръжката за едно дете започва от 60 лева и рядко надвишава 150.
Така че по-леко със съветите за развод, заради компютърен флирт. Преживяла съм го, докато й дойде нагласа за развод много неща ще трябва да се случат.
Виж целия пост
# 109
защо, в сегашното законодателство няма ли развод по вина на единия от съпрузите?така той няма как да се пазари, че не искал да се развежда, че си обичал жената и децата и всякакви бля-бля.
Виж целия пост
# 110
Танче,
случвало ли ти се е да мислиш докато пишеш? Къде в България са присъдили по-висока издръжка на някоя, чийто мъж кръшка? Че и да стане собственик на цялото му имущество заради снимков материал на неговата изневяра? Чела ли си СК, на кого се полага издръжка, допускат ли се снимки, кога жената изобщо може да остане в жилището?


Андариел,
тези работи не стават както по филмите. У нас в съда се водят кошаревски свидетели, когато някой трябва да бъде натоварен с вината.
Виж целия пост
# 111
защо, в сегашното законодателство няма ли развод по вина на единия от съпрузите?така той няма как да се пазари, че не искал да се развежда, че си обичал жената и децата и всякакви бля-бля.
Има разбира се, но тя първо трябва да намери парите за развода, после трябва да чака делото да приключи, и едва тогава да тръгне да си ги търси. Най-многото, което може да спечели е да ползва семейното им жилище. И ако някаква част, или цялото е негова собственост, ще му дължи наем.
А в България бивш съпруг може да получава издръжка за себе си, само е ако е в неравностойно положение, и то за срок не повече от три години. Размерите няма да коментирам.

ПП Андариел, аз ли бъркам или попита и за разноските по развода? Че май съм отговорила на несъществуващ въпрос.
Виж целия пост
# 112
Дам,пак опряхме,че сме в БГ!
Виновен ,не виновен да си натискаме парцалите тогава.
Това ли предлагате?
 И само заради компютърен флирт казвате?
А къде е границата тогава?
Много ми станаха въпросителните-само ще си чета май вече.
Не налагам мнение  само разсъждавам.
Виж целия пост
# 113
Написала си, че "При негова вина и снимков материал с  доказателства за изневяра ще се получи и по голяма издръжка ,а ако нямат предбрачен договор и всичко може да стане нейно." Това не е вярно и най-вероятно ще подведе някоя, която ще реши, че наистина ще му вземе колата, апартамента и вилата, дарение от баба му, и той дори ще й плаща за изразходваните нерви.
Виж целия пост
# 114
Да, аз го написах това за разноските, но след един бърз сърч видях, че май няма значение кой е подал молбата и по чия вина е.
Благодаря за информацията! Аз така или иначе не очаквам върху една жена да се изсипе рогът на изобилието, наясно съм, че не сме чужбина, но все пак, има някаква морална удовлетвореност.
Виж целия пост
# 115
 Joy Хихи, у Запада така ги раздават парите при развод- с паници.
Виж целия пост
# 116
Таня, не казвам, че трябва да търпи, но от собствен опит знам, че това решение трябва да се вземе лично. А съвети "остани-тръгни си", на никого не давам, дори на най-близките си приятели. Единственото, което са успели да "изцедят" от мен е: "Ако си решил да си тръгнеш, направи го едва тогава, когато ще си сигурен, че няма да се върнеш".

Андариел  Peace
Виж целия пост
# 117
Таня, не казвам, че трябва да търпи, но от собствен опит знам, че това решение трябва да се вземе лично. А съвети "остани-тръгни си", на никого не давам, дори на най-близките си приятели. Единственото, което са успели да "изцедят" от мен е: "Ако си решил да си тръгнеш, направи го едва тогава, когато ще си сигурен, че няма да се върнеш".Андариел  Peace

Определено !
Дарение ,колата и т.н. придобити преди брака или дарения не могат да се вземат от никого:) след развод.
Но издръжка за децата ,семейното жилище да остане за майката с децата и удовлетворението,че не е била част от такъв тип отношения...са струват усилието.
Според мен!
Виж целия пост
# 118
семейното жилище да остане за майката с децата и удовлетворението,че не е била част от такъв тип отношения...са струват усилието.
Според мен!
Ако семейното жилище е общо, или лична собственост на единия, другият с децата може да живее в него до пълнолетието им. И да плаща наем за частта му. Собственик на цялото жилище обаче не става. Във всеки един момент другия /при обща собственост/ може да заведе дело за делба, и тогава този който живее в него ще трябва да измисли откъде да намери парите да плати частта, или да остане на улицата. При лична собственост на другия - да си търси място за живеене след пълнолетие на децата. Хич не е лесно тук за необезпечените със лична собственост разведени родители. Особено ако не искат/ не могат да се върнат при своите родители.

И пак казвам - това не е апел - търпете. Просто разяснявам последствията, защото човек трябва да е наясно с тях, като взема решение.
Виж целия пост
# 119
семейното жилище да остане за майката с децата и удовлетворението,че не е била част от такъв тип отношения...са струват усилието.
Според мен!
Ако семейното жилище е общо, или лична собственост на единия, другият с децата може да живее в него до пълнолетието им. И да плаща наем за частта му. Собственик на цялото жилище обаче не става. Във всеки един момент другия /при обща собственост/ може да заведе дело за делба, и тогава този който живее в него ще трябва да измисли откъде да намери парите да плати частта, или да остане на улицата. При лична собственост на другия - да си търси място за живеене след пълнолетие на децата. Хич не е лесно тук за необезпечените със лична собственост разведени родители. Особено ако не искат/ не могат да се върнат при своите родители.

И пак казвам - това не е апел - търпете. Просто разяснявам последствията, защото човек трябва да е наясно с тях, като взема решение.
  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия