как миете косата си след боядисване

  • 1 654
  • 24
Аз се мия с моя шампоан, после слагам нещото, което обикновено е балсам или поне така изглежда. Днес това балсамоподобното се разпени и както обикновено си зададох въпроса "провилно ли е, че я измих с шампоан предварително?" Какво правите вие?
Виж целия пост
# 1
Измивам си косата обилно с вода, после си слагам от балсама, който е в опаковката от боята. Знам, че не е необходимо шампоан, а само балсама за фиксация на цвета на косата. Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Ами то това "нещо" нали е само балсам,няма измиващи способности?
 newsm78
Мия се първо със шампоан и после с балсама.А като свърши балсама,продължавам с маска или балсам за боядисани коси. Peace
Виж целия пост
# 3
Когато се боядисвах с Лореал (Ферия), в указанието си пишеше - след като изтекат минутите за седене с боята, да се намокри леко косата, за да се разпени и да се изплакне до пълно отмиване. След това да се нанесе балсамът за 2 мин.
Каква боя използваш?
Виж целия пост
# 4
Измивам си косата обилно с вода, после си слагам от балсама, който е в опаковката от боята. Знам, че не е необходимо шампоан, а само балсама за фиксация на цвета на косата. Mr. Green
И аз веднъж така направих и после се събудих посред нощ с жестока алергия.мислех,че вече никога няма да мога да се боядисвам.Посред нощ съм си мила косата,за да отмия боята.НИКОГА не правете тази грешка!Аз по принцип нямам алергия към боя,но тогава беше просто страшно.Боята се отмива първо с шампоан, а след това се слага балсам.Дори и да падне част от нея при измиването,пак е по-добре от това да ви се подуе цялото лице.
Виж целия пост
# 5
Първо мия с шампоан, после слагам балсама.
Виж целия пост
# 6
И аз така Wink
Виж целия пост
# 7
Винаги я мия с шампоан, но в интерес на истината на абсолютно всички бои пише да се измие само с вода и да се нанесе приложения балсам newsm78
Виж целия пост
# 8
Не гласувах .В боята която ползвам няма пликче с баслам  Sad
Напоследък ползвам шампоан и балсам на AVON за боядисана коса или на Нивея пак за изтощена и боядисана коса.
Виж целия пост
# 9
Само с балсам ! Heart Eyes
Виж целия пост
# 10
Първо шампоан ,а после балсама
Виж целия пост
# 11
първо с шампоан и после с балсам
Виж целия пост
# 12
Само с балсам.
Виж целия пост
# 13
Първо мия с шампоан, после слагам балсама.
и аз така. пробвала съм и според указанието на опаковката, но имам чувството, че колкото и да изплаквам , все остава и боя по косата
Виж целия пост
# 14
Мия я със шампоан и след това слагам от балсама.
Използвам боите на Лориал.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия