Кога от4ете при вас две 4ерти4ки?

  • 1 998
  • 63
Здравейте,моми4ета

Искам да ви попитам,кога видяхте положителния тест?Преди менструациятя о6е или след нея?И колко дена след това?

Благодаря ви предварително.

  bouquetВеси
Виж целия пост
# 1
И двата пъти беше 2-3 дни след датата на която трябваше да ми дойде.
Виж целия пост
# 2
В деня,когато трябваше да ми дойде,на обяд теста показа 2 чертички-втората беше бледа.Вечерта,вторият тест вече показваше ярка втора чертичка и аз бях ужасно щастлива Grinning
Виж целия пост
# 3
На 19.10 трябваше да ми дойде, направих теста същия ден и отчете бледа, но втора чертичка! Wink
Виж целия пост
# 4
Един ден след закъснението Mr. Green
Виж целия пост
# 5
3-4 дни след датата, на която очаквах цикъла. Имах абсолютно всички симптоми, че ще ми дойде, но за радост не се случи  Heart Eyes
Виж целия пост
# 6
2 дена след закъснението  Wink
Виж целия пост
# 7
Направих теста в деня в който трябваше да ми дойде и беше  EFP
Виж целия пост
# 8
В деня в който трябваше да ми дойде теста показа много бледа втора чертичка, мислех си, че си въобразявам, но след една седмица чертичката стана доста ярка.  Simple Smile
Виж целия пост
# 9
аз направих тест още преди закъснението,защото създадохме  бебчо веднага след цикъла ми и аз бях сигурна,че съм  preggo...не ми се чакаше цял месец...тоест 3-4 дни след като бях забременяла имах 2 чертички - втората бледа EFP
Виж целия пост
# 10
В деня, в който трябваше да ми дойде - следобяд, не съм го правила със сутрешна урина.
Виж целия пост
# 11
Мисля,че около 10 дни след като мина датата на която трябваше да ми дойде.Тестът беше категоричен. Wink
Виж целия пост
# 12
На 15-ия ден след закъснението.Двете лентички се появиха веднага EFP  Grinning
Виж целия пост
# 13
Направих теста два дена след като трябваше да ми дойде.Отчете втора бледа черта,на което аз не повярвах и направих втори тест.Той отчете същото.
Виж целия пост
# 14
7 дни преди датата на менструацията, направих го защото просто усетих, че съм бременна и теста потвърди усещането ми. Втората чертичка беше малко по-бледа от другата, но се показа веднага.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия