Боли ме гърло

  • 3 102
  • 15
Пръскам два дена тантум верде, но няма ефект. Гледам имам и хексоралетен тука, да налапам ли една таблетка или да се въздържа?
Банален въпрос, сори, но търсачката не работи в момента нещо...
Виж целия пост
# 1
Oх, тези настинки Sad
На мен тантум верде ми е помагал, но незнам дали е за бременни newsm78 Пийвай чайчета с мед и си вземи някакви смучещи таблетки да атакуваш кашлицата нон-стоп.Имаше едни, но забравих как се именуваха.Аз си бях взимала и от сиропа Стадал-хомеопатичен е.
Успех и да се оправяш бързо  bouquet
Виж целия пост
# 2
Да де, хексоралетена  е за смучене, но понеже е по-силен се зачудих дали да  взема.  Иначе препоръчват само ефизол за смучене, ама нямам в момента.
Виж целия пост
# 3
Стодал
Виж целия пост
# 4
Ако искаш пробвай да си намажеш гърлото с мед и сода.Няколко пъти на ден, после половин час не приемай храна и течности.И сиропа Стодал помага.
Виж целия пост
# 5
Не е ли по-добре да звънеш на док да питаш.... А иначе чувам добри думи за сиропа на Д-р Тайс.
Бъро оздравяване   bouquet
Виж целия пост
# 6
Айде давайте съвети и за мен.
И аз от два дни съм с вердето,и при мен няма ефект-даже почнах да кашлям...Sad
И кърмя и незнам какво да пия вече..

минзухар ,по време на бременност пих хексоралетен,но не прекалявах.Пих лимони с  мед,една билкова отвара и инхалация с лайка.И понеже щяха да ме приемат в болница.Та с тези мерки,за един ден само един се оправих.Иначе ме държи минимум седмица.
Виж целия пост
# 7
тонзипрет хомеопатични ли са
Виж целия пост
# 8
Да. Стодал.
По принцип е п/в кашлица, но и при болки в гърлото помага. Взимах го и докато бях бременна.
Виж целия пост
# 9
Хексоралетен-N, става за бременни. На мен последно ми помогна Хомеовокс (за няколко часа - на всеки час), а по-предния път GP-то ми изписа Септадин (за гаргара) и също имаше много добър ефект...Иначе, лимони с мед - винаги облекчава!
Виж целия пост
# 10
А защо не попиташ лекарката си? Аз не приемах нищо без лекарско съгласие.
Виж целия пост
# 11
А защо не попиташ лекарката си? Аз не приемах нищо без лекарско съгласие.

И аз така.
Виж целия пост
# 12
А защо не попиташ лекарката си? Аз не приемах нищо без лекарско съгласие.
И аз така.
Подкрепям!
Виж целия пост
# 13
Таблетки за смучене "Хомеовокс" - хомеопатични са, апсолютно безвредни, предписват се за болки в гърлото, пресипналост и т.н.
Виж целия пост
# 14
При болно гърло когато инфекцията е още горе,аз пия 4 пъти на ден по 1 глътка ябълков оцет от магазина/домашен е по добре ,ама като няма/.Преглъщам бавно,изгаря всичко по пътя.ПИИТЕ ГО СЛЕД ЯДЕНЕ
>


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия