Айде и от мен идея за популяризиране на кърменето - конкурс 'Мисис Кърмачка'!

  • 10 578
  • 287
Тъй като повечето хора като чуят "кърмачка", си представят нещо дебело, разплуто, неподдържано, с увиснали цици и определено - обратното на сексапилно, що не вземете да направите един конкурс за красота "Мисис кърмачка".  Grinning Тук има страшни мацки - Бу, Белинда, Хедра, Дениси, Мама Моник (и много други, които пропускам, да ме извинят!). Какво по-добро като популяризиране на кърменето от това, че една жена може и да кърми, и да изглежда добре?!  Hug То не че е от кърменето, ама промийте им мозъците, така да се каже!  Mr. Green Laughing
Виж целия пост
# 1
Само без голи снимки, ако може  Laughing
Виж целия пост
# 2
Зъхи, ама и ти ще участваш, нали? Grinning
Виж целия пост
# 3
Аз не съм много по конкурсните прояви, хеле пък за красота...  Mr. Green

Без голи бе, просто единствено условие снимката да е от период, когато жената е кърмила.  Grinning Навити?  Wink Айде Бу да ковне една тема и за нова година да си изберем и ние една "мисис"!  Wink
Виж целия пост
# 4
Аз не съм много по конкурсните прояви, хеле пък за красота... Mr. Green
Но все пак ще участваш, нали? Хайде, Зъхи Simple Smile Срамота ще е инициаторът на конкурса да не участва! Пък и както казаха момичетата - виждали сме те, хич не си лоша Wink
Виж целия пост
# 5
Аз за лоша съм лоша, ама това е друга тема!  Mr. Green Ако успея да се изпедепцам прилично на снимка дотогава, може и да се разпиша.  Wink Засега нямам такава...  Embarassed
Айде красавиците, излезте с едни гърди напред, така да се каже!  Grinning
Виж целия пост
# 6
добра идея!  newsm10

Аз обаче немога да участвам, защото съм точно от типа - кърмачка - нещо дебело, разплуто, неподдържано, с увиснали цици (все още не)и определено - обратното на сексапилно...ще откажа кандидат-мамите от кърменето, така че ше си трая... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
Страшна идея, Зъхи! Ще участвам, че съм фотогениАлна Simple Smile Рабира се, ако ти и Сладка, Jade и ZLati... участвате. С вас гарантирам, че ще  се заформи конкуренция.  Wink И без кърмачеси пози, а? Grinning
Виж целия пост
# 8
И без кърмачеси пози, а? Grinning

Без, без, че Джейд пак ще ни отвее.  Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Страхотна идея newsm10
Добър повод и аз да се снимам с Лора.
В нашите албуми аз съм официален дипломиран фотограф и съответно липсвам на снимките smile3509
След снимките "с мама на изписването" ще подредим снимките"специалитета на мама"
Виж целия пост
# 10
А с бебетата ли ще са снимките? И в момент на кърмене или как? Щото нали "Мисис кърмачка", а и да е нова снимката, демек ще има доказателство. newsm78
Виж целия пост
# 11
Мразя конкурси за красота, ама щом е за подкрепа на кърменето - винаги готов Mr. Green
В събота като се върна от фризьор, ще се разпиша, че сега с тез черните корени Sick, никой няма да ме 'ареса Sad
А защо без голи снимки?Аз изглеждам невероятно в черно бельо Flutter Mr. GreenШ'са снимам, пък който иска да гледа Crossing Arms Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Супер идейка Laughing
Ама дайте да сложим някакви примерни критерии за снимката - с или без бебе(сучещо или не),в цял ръст или само лицето,колко облечена и дали само с черно бельо се приема Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Хм!
Аз ще участвам в подкатегорията "звяр", ако и Зъхи е навита да ми прави компания. Инак до онез манекенки - моник, Бу, Поля, Белиндата...там не мога да пекна.
Виж целия пост
# 14
Хм!
Аз ще участвам в подкатегорията "звяр", ако и Зъхи е навита да ми прави компания.

Малиииии! Чак пък звяр!  Rolling Eyes

Иначе предлагам снимките да са без бебета. В цял ръст да се види колко сме стройни (или колко не сме  Mr. Green)!  Laughing А може и по няколко снимки, що пък само една?!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия