свиждане при секцио в Шейново???

  • 2 054
  • 3
ooooh!   ooooh!   33uu  Аз пак досаждам с прословутото ми секцио Flushed  но имам спомен че видях табелка в Шейново че за родилите секцио не се разрешават свиждания или че бяха в определен час (толкоз и помня). Ако някоя мам има представа и може да ми каже мнооооого и благодаря! wavey wavey
Виж целия пост
# 1
Здрасти,

Свиждането е забранено първите 24 часа след операцията, когато ще си в реанимания. След това вече ще си станала и ще можеш сама да ходиш където си поискаш, т.е. свиждането в какъвто и да е час няма да е проблем. Ще трябва да се съобразяваш основно с часовете, когато ти носят бебчето да папка, визитацията сутрин в 9.00 и меренето на температурата в 16.00. Аз родих в началото на май. Беше топло като през лятото и изкарах повече време на кафето в двора на болницата, лафейки с приятели, отколкото в стаята.
Виж целия пост
# 2
и аз така! Laughing
Виж целия пост
# 3
Аз родих там на 6-ти август тази година и тези със секциото ги гледах да си се разхождата съвсем спокойно още на другия ден по двора на болницата. В този ред на мисли, ми се струва че ако си добре няма да имаш приблеми с посещенията! Още повече се препоръчва бързо раздвижване. Късмет!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия