Препоръчайте магазин за порцелан

  • 20 347
  • 35
Предстои ми сватба на близки. Младоженците искат сервиз за хранене.Оказа се , че доста малко са останали такива в София - или аз не ги намирам.В Магазин Петра не ми достигнаха няколко хиляди лева за сервиза, в който ми останаха очите  Mr. Green В магазин Домакиня порцелана е доста масивен и тежък.Харесахме един сервиз от един магазин на бул. В. Левски, но бих искала да видя и други. Магазина за чешки порцелан на ул. Малйовица е затворен за ваканция. Дайте идеи  за магазини...
Виж целия пост
# 1
А непременно ли трябва да е порцелан, защото има доста красиви от аркопал и стъкло - например на Luminarc, имат и порцелан, но честно казано на мен другите им артикули ми харесват много повече.
Най-богат асортимент на фирмата съм видяла в магазин Лабиринт.
Виж целия пост
# 2
PPP, благодаря за идеята.  bouquet Да мислихме и за аркопал, но е някак по- ежедневно. Искаме подаръкът им да е по- празничен.А в тези случаи аз използвам порцеланови сервизи.Но е полезна  идеята за Лабиринт, а и сигурно в Айко и др. мебелни магазини също има щандове за дом. потреби
Виж целия пост
# 3
Да, в повечето мебелни магазини има и сервизи. В Айко също са доста приятни, но за порцелан не съм много сигурна, че имат избор.
Виж целия пост
# 4
В мебелните магазини ,няма да намериш. Понеже и аз търся и там няма. Само в специализираните магазини, може да се намери. Обаче цените са убийствени.  Laughing Затова ще го оставя за по нататък. Виж в интернет сайтове.
Виж целия пост
# 5
Провери и в Дженезис - имат красиви бели порцеланови сервизи. Имат и онлайн магазин, където вероятно можеш да се ориентираш за цените.
Виж целия пост
# 6
Syn,дайте координати на тези специализирани магазини за порцелан.Данделион,Дженесис на Стамболийски -срещу мола ли беше?
Виж целия пост
# 7
Ето един http://www.moreselection.bg/company/page.php?pid=20&lng=bg&lng=bg Имат и в мола.Ето още един интр. сайт http://www.pochehli.com/category/109/servizi-za-hranene.html?page=7
Хубавият порцелане от 500лв нагоре.Аз лично ,нищо не си харесах. Предпочитам да си купя от чужбина. Ето тук също има.
Виж целия пост
# 8
                              Записвам се да следя, и аз търся. Виждам части на доста места, но сглобяването може да доведе до катастрофални резултати, затова искам всичко да е комплект. В бяло, може някои детайли да са черни.
Виж целия пост
# 9
Щях да препоръчам Петра. Но явно отпада.

На Фритьоф Нансен, отсечката между ул. Петър Берон и ул. Любен Каравелов - има 2 магазина с хубав порцелан.
Виж целия пост
# 10
Аз харесвам много този магазин http://reno.bg/dinnerware/servizi-za-hranene.html Имат хубави сервизи за всеки джоб ,но сайтът им е доста беден
Виж целия пост
# 11
Виж тези
http://www.rosenthalboutique.bg/bg/home/index
Но зависи колко са ти близки младоженците Wink
Виж целия пост
# 12
Syn,благодаря за насоките. Да, беше права -в магазините за мебели има само някакви остатъци и нищо смислено. Ходих в Лабиринт и Айко. За Айко имах спомени за доста добър асортимент, но в момента нямаше нищо, което ми върши работа. Genesis на Стамболийски е затворен и се ремонтира за да стане офис на банка Mr. GreenВ www.gourmethouse.bg на Шишман има красиви неща ,но доста солени. Порцелана  е наистина хубав.
Най-накрая отвориха магазина за чешки порцелан на ул. Мальовица www.vladini.com. Там има доста богат избор на добър порцелан, но повечето неща са малко ретро или да кажем- класически.Ние харесахме там един сервиз,който излиза около 400-450 лв. за 6 човека или около 660 за 12 човека.На Нишава преди бул. България има един магазин за продажба на едро /за заведения/-вчера беше вече затворен,но имаше табелки на витрината за намаление до 50%. Ще го преслушам днес. Сайтовете за онлайн пазаруване не ми вършат работа, защото искам да видя и пипна  нещото, което ще купя.Old shool generation-какво да се прави Laughing Благодаря на всички за помощта  bouquet
Виж целия пост
# 13
Yolisa - има хубав порцелан. Фин и костен. Има стилни и изчистени модели, както и ръчно рисувани, цветни. Може да се спретне доста добър качествен сервиз, според нужните бройки и видове. За около 500 лева си направих  комплект за 12 човека със  салатни чинии, чинии за ястия, чаши за кафе, по 3 салатни  купи и плата, сосиера, солници, 3 малки купички за ядки. Хубаво е, че ги има и по единични бройки и може да се попълва при евентуално счупване, което на мен ми се случва.
Виж целия пост
# 14
Темата е за порецелан, затова тук да си задам въпроса. Имаме много хубав порцелан, който ми се струва лееееко потъмнял с времето или как да го нарека, абе не е снежнобял като преди, а по-матов някак.
Има ли някакви специални препарати или начини да се направи пак снежнобял, защото вода и препарат за миене на съдове не помогна особено  Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия