Секцио или нормално раждане?

  • 2 984
  • 77
ako iskate tuk moge da spodelite za na4ina po koito ste rodili i sugaljavate li za vzetoto ot vas re6enie- dovolni li ste i t. n.
Виж целия пост
# 1
Нормално с епидурална упойка.Другият път пак така Wink
Виж целия пост
# 2
Секцио newsm10
Виж целия пост
# 3
Родих със секцио, заради изтъняла ретина на очите. Възстанових се напълно за 10-тина дни и няма за какво да съжалявам, че съм родила по този начин... Исках просто да родя, пък начина какъвто и да е Mr. Green.
Откровено казано, завиждах в болницата, на родилите естествено, защото си ходеха спокойно още на другия ден, да не кажа същия и имаха вид, че нищо им няма, а аз се влачех като охльов Sad. Само някои пъшкаха, че ги болят и опъват шевовете, а аз с колко бях... ooooh!, един господ знае. Но пък родих без болки, докато тези с обикновеното раждане, доста опищяваха болницата като раждаха. А аз - ни лук яла, ни лук мирисала...събудих се и - бебе!!!
Виж целия пост
# 4
Нормално без епидурална.Бързо,лесно и безболезнено.
Станах веднага след като ме пусна упойката(така и
не разбрах защо ме приспаха-имам 2 вътрешни шева newsm78)
На другия ден вече припках все едно не съм раждала. Grinning Grinning Grinning
Виж целия пост
# 5
Родих нормално и без упойка,но втория път мисля да е с епидурална.По принцип не виждам секциото да има някакви предимства пред нормалното раждане,дори напротив (разбира се изключвам случаите,когато е наложително).Дори и без упойка,колкото и да ти е гадно,след като ти зарастнат шевовете забравяш,че си раждала Simple Smile - поне в моя случай беше така.
Виж целия пост
# 6
Родих нормално и без упойка,но втория път мисля да е с епидурална.По принцип не виждам секциото да има някакви предимства пред нормалното раждане,дори напротив (разбира се изключвам случаите,когато е наложително).Дори и без упойка,колкото и да ти е гадно,след като ти зарастнат шевовете забравяш,че си раждала Simple Smile - поне в моя случай беше така.
Виж целия пост
# 7
Секцио с пълна упойка. Доволна съм- меко казано  Flutter
Виж целия пост
# 8
Родих нормално и без упойка,но втория път мисля да е с епидурална.По принцип не виждам секциото да има някакви предимства пред нормалното раждане,дори напротив (разбира се изключвам случаите,когато е наложително).Дори и без упойка,колкото и да ти е гадно,след като ти зарастнат шевовете забравяш,че си раждала Simple Smile - поне в моя случай беше така.
newsm10 newsm10 newsm10 И аз нормално без упойка, но бая се озорих, ако има следващ път задължително с епидорална.
Виж целия пост
# 9
Секцио с пълна упойка. Доволна съм- меко казано  Flutter

И аз така. newsm10
Виж целия пост
# 10
Нормално без упойка. Много хубаво раждане имах. Веднага можех да си обгрижвам бебето и да ходя нагоре-надолу. Възстанових се бързо, раждането мина леко и определено не съм опищявала болницата (нито пък другите момичета, с които раждахме, които също родиха нормално). Другия път, живот и здраве, пак така.
Виж целия пост
# 11
Нормално без упойка. Другия път обаче неискам така, заразлика от Бу.

Предния път, в друга тема пак отговорих точно след Бу, даже се заговорихме на лични по темата.  Дали е случайно?Rolling Eyes
Виж целия пост
# 12
Нормално без упойка,раждаш и забравяш Simple Smile
Виж целия пост
# 13
И аз бях с пълна упойка, но сега вече ме е страх. Ако имах избор второто раждане непременно нормално, но нямам избор!
Виж целия пост
# 14
Секцио със спинална упойка, за мен това е нормалното раждане  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия