Някой опитвал ли е фотоепилация

  • 16 516
  • 30
Мами, пробвали ли сте фотоепилация? Какви са отзивите ви?Има ли ефект и което ме ин тересува най-живо е болезнена ли е?  #Crazy
Виж целия пост
# 1
Има ефект, но с една процедура няма да стане!
Виж целия пост
# 2
Има ефект, но с една процедура няма да стане!

Потвърждавам. А относно болката - изтърпява се.
Виж целия пост
# 3
Здравейте Simple Smile
Аз от доста време си търся студио, където да мога да си направя
фотоепилация.
Ще съм ви много благодарна ако ми препоръчате такова в София?
Благодаря ви предварително   bouquet
Виж целия пост
# 4
Изобщо не е болезнена. За да има ефект се прави се курс от процедури - между 6 и 12, по веднъж на месец. За сега съм направила само 2 процедури и все още не мога да преценя резултата.
Виж целия пост
# 5
A po kolko se rusi6 za edna protzedura????
Виж целия пост
# 6
Изобщо не е болезнена. За да има ефект се прави се курс от процедури - между 6 и 12, по веднъж на месец. За сега съм направила само 2 процедури и все още не мога да преценя резултата.
И при мен е същото положение.Но забелязах, че 30 % от космаците вече липсват.Аз си правя само на мишници.20 лв. ми струва процедурата.
Виж целия пост
# 7
Eто тук ходя аз.
Виж целия пост
# 8
Маги - 20 лв. и за двете или за всяка?
Виж целия пост
# 9
И за двете.
Виж целия пост
# 10
А някой знае ли студио в Пловдив, където да правят фитоепилация.
Виж целия пост
# 11
а какво мислите за лазар-епилацитя - коя от двете е с повече ефект
Виж целия пост
# 12
Изобщо не е болезнена. За да има ефект се прави се курс от процедури - между 6 и 12, по веднъж на месец. За сега съм направила само 2 процедури и все още не мога да преценя резултата.
И при мен е същото положение.Но забелязах, че 30 % от космаците вече липсват.Аз си правя само на мишници.20 лв. ми струва процедурата.
само 20 лева Shocked Shocked Shocked- лазерната за мишници бе 80 в Skin Line-аз лично съм супер доволна от лазерната .доста боли но има ефект.
разликата в цената ме кара да мисля ,че фотоепилацията не е толкова сигурно обезкосмяваща.
Виж целия пост
# 13
Ако отидеш някъде в центъра да ти направят фотоепилация или лазерна, цената ще е пъти по-висока от 20 лв.Защото плащат луди наеми.А този салон е в Люлин, в един блок.Апаратите са едни и същи. Така че, що да се бутам в центъра и да дам примерно в Шармант 60 лв за мишница, като в тоя в Люлин ще дам 20 и за двете.
Виж целия пост
# 14


Ако отидеш някъде в центъра да ти направят фотоепилация или лазерна, цената ще е пъти по-висока от 20 лв.Защото плащат луди наеми.А този салон е в Люлин, в един блок.Апаратите са едни и същи. Така че, що да се бутам в центъра и да дам примерно в Шармант 60 лв за мишница, като в тоя в Люлин ще дам 20 и за двете.

Сигурна ли си, че апаратите са едни същи? Работя в такъв център, където правим фотоепилация и съм наясно с видовете апарати. Най-вероятно става въпрос за PL апарат, където космите трудно се повлияват, да не кажа съвсем не се повлияват. 20лв. за две мишници ми се струева доста съмнително.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия