Кърмене и алергии

  • 287
  • 1
На пръв поглед-стара тема.Но исках да попитам в действителност до какво и в каква степен се ограничавате от определени храни?Особено мами,кърмили второ бебе,а първото е с алергия...Знам списъка с "опасните" храни,но той малко ме плаши,защото са малко нещата,оставащи извън него #Crazy
Ще се радвам на всякакви мнения и препоръки Heart Eyes
Виж целия пост
# 1
Незнам с каква алергия е първото ти дете, но ако е към белтъка на кравето мляко, ще се наложи да спазваш строга диета, поне в началото.
Иначе можеш първият месец да ограничиш най-алергенните храни и после съвсем постепенно през седмица да включваш по някоя нова храна към менюто си, като наблюдаваш бебето как реагира.
Аз нямам опит с алергии, но въпреки това в началото наистина доста внимавах какво ям и пия. После постепенно се отпуснах и лека-полека започнах да си ям всичко.
Ако искаш повече подробности пусни ЛС на tedi_b, нейният батко е с алергия към белтъка на кравето мляко, а в момента има бебанка, която кърми. Мисля, че тя ще ти даде много добри съвети в това отношение, защото е "спец" по неволя по алергиите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия