Играта на Мечето Барни

  • 69 578
  • 518
Има ли вече спечелили мечета от играта на Барни.
Ние спечелихме цели 7 за мое голямо учудване,тъй като купихме цяла кутия още преди да  е почнала промоцията и първите седем  кода спечелиха.
Виж целия пост
# 1
Провери си сега кода  Wink
Промоцията е от 29-ти ако преди тази дата са ти пратили мейл , че печелиш - гориш  Wink
Виж целия пост
# 2
запис
и ние изпратихме 6 кода но само 3 печелят
Виж целия пост
# 3
А каква е промоцията?
Виж целия пост
# 4
взехме 2 мечета барни седмица преди 29.08.
вчера ги регистрирах 2 кода в сайта и единият код спечели,другият -не.
получих мейл за потвърждение и честито.
обадих се на тела за връзка и ми записаха адреса и до 30 дни ще го получа.
Lara-купуваш си кексчето с мече барни,вътре има код -регистрираш го в сайта и получаваш отговор дали печелиш плюшено мече или не. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
Аз не мога да си регистрирам кода в сайта, а със смс получава - невалиден абонат.
Виж целия пост
# 6
опаааааа, и аз да се присъединя  към темата
Виж целия пост
# 7
Не си ме разбрала,просто купих барнитата преди 29,а на 29 сутринта първите 7 кода БАМ,печелят.
Останах изумена,щото досега не съм печелила толкова много неща от една игра.
Виж целия пост
# 8
Момичета, помагайте и аз нещо не мога да си регистрирам кода в сайта....не виждам бутон изпрати или нещо подобно....Някакви идеи какво да правя?
Виж целия пост
# 9
Здравейте, записвам се, но искам да Ви попитам кога ги регистрирате кодовете, защото регистрирах 7 кода и никои не печели награда Sad а много искам меченце Simple Smile

Благодаря предварително
Виж целия пост
# 10
хайде и аз тук. И аз изпратих, но засега нищо не печели. Хм, ще купувам още  Laughing
Виж целия пост
# 11
Хора, има ли някой да е регистрирал кода си чрез сайта им. Аз влизам, попълвам всички полета и не ми дава бутон, който да натисна нито ОК или РЕГИСТРАЦИЯ и не се получава. Писах им те ми пратиха инструкция като на малоумна, аз правя всичко както трябва и не става. Обадих се на поддръжката и те ми казаха да се регистрирам със SMS. Аз мисля, че ме правят на луда!?
Виж целия пост
# 12
Естествено! Как може да налапвате така наивно въдицата?! ooooh!
Виж целия пост
# 13
Значи като отвориш страницата http://bg.barniworld.com/promo/ има: Провери код и съответно едно голямо зелено бутонче Регистрирай код. Като го натиснеш (както предполагам си направила) двата бутона продължават да си стоят. Но след като си въведеш данните и натиснеш пак зеленото бутонче Регистрирай код, би трябвало да ти приеме регистрацията (аз нямам код и няма как да пробвам)
Виж целия пост
# 14
Първо трябва да си направиш регистрация за сайта им и тогава ще те пусне...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия