Бебе осмаче и на комадно дишане.

  • 6 162
  • 56
Моята малка принцеса се роди в началото на 8-мия месец 1,980 кг.. Сега е в кувиоз и на командно дишане. Направо съм в паника защото лекарите казват, че състоянието и е критично и не знаят дали и кога ще може да диша сама. Моля майките които са имали такъв проблем, кажете колко дълго беше вашето бебе на командно дишане?? Ще се побъркам вече от тази неизвестност.
Виж целия пост
# 1
попитай в "Деца с увреждания и хронични заболявания", има консултации с ненонатолог!
Виж целия пост
# 2
Немога да ти помогна с никакъв съвет. Само искам да ти кажа Честита малка принцеса  Hug И стискаме палци всичко да е наред и бебче да се оправи. Ще е наред. Когато много искаш нещо то става... Изгони паниката. Бебка ще има огромна нужда от теб.  Hug и  Heart Eyes от нас.
Виж целия пост
# 3
попитай в "Деца с увреждания и хронични заболявания", има консултации с ненонатолог!

Наистина погледни там.
Аз ти пожелавам час по-скоро да се оправи малката принцеса и да си я гушкаш вкъщи.  bouquet
Поздрави!
Виж целия пост
# 4
Не мога да ти дам съвет, защото моя бебок не е бил в кувьоз, но ти пожелавам скоро да сте си в къщи двечките и да се гушкате и притесненията да останат само в миналото. baby_neutral Hug
Виж целия пост
# 5
Детенцето на моя много добра приятелка се роди месец и половина по-рано и бе 4 дена на командно дишане. Седяха 2 седмици в болницата. Сега е бебката на 11 месеца - здрава и весела!
С цялото си сърце ви пожелавам бързо да се оправи бебчето!  Praynig

Виж целия пост
# 6
ЗДРАВЕЙ, АЗ СЪМ МАЙКА НА ДЕТЕ РОДЕНО В 31 Г.С ТОЕСТ В СЕДМИЯ МЕСЕЦ. МОЕТО ДЕТЕ СЕ РОДИ 1800 И БЕШЕ В КУВЬОЗ 40 ДНИ. САМО ЧЕ НЕ БЕШЕ НА АПАРАТ А САМО С КИСЛОРОДНА ПАЛАТКА ОКОЛО 5-6 ДНИ. пРИТЕСНЕНИЯТА СА ОГРОМНИ НО С МНОГО ЛЮБОВ И ХУБАВИ МИСЛИ ВСИЧКО ЩЕ МИНЕ И БЕБЕНЦЕ ЩЕ СЕ ОПРАВИ. ЩЕ БЪДЕ ТРУДНО НО КАТО СТИГНЕ НЕОБХОДИМИТЕ КГ. ЩЕ ГО ИЗПИШАТ. НЕ СЕ ОТЧАЙВАЙ НА НАС СЪЩО НИ КАЗВАХА ЧЕ ПОЛОЖЕНИЕТО НИ Е КРИТИЧНО НЕ ДАВАХА НИКАКВА ГАРАНЦИЯ, НО ЕТО ЛЮБОМИРА ВЕЧЕ Е НА ДЕВЕТ МЕСЕЦА И Е ЕДНО НОРМАЛНО УСМИХНАТО БЕБЧЕ. СТИСКАМ ПАЛЦИ ВСИЧКО С БЕБЕНЦЕ ДА Е НАРЕД. АКО ИСКАШ ДА СИ ПИШЕМ В ICQ МОЯ НОМЕР ТАМ Е 323322117 ИЛИ В МСН ТАМ СЪМ MILKA_LENKOVA@HOTMAIL.COM ИЛИ В СКАЙП LENKOV
Виж целия пост
# 7
Моля се за твоето детенце! Не спирай да се молиш и да вярваш!
Мира
Виж целия пост
# 8
Здравей прочитайки темата се върнах 15години назад когато се роди мойта голяма дъщеря.
Родих я осмаче с тегло 2160г. беше в ковиоз 3 дена,наложисе смяна на кръвта поради силна анемия докторите недаваха големи надежди.
През 1990г. медицината небеше толкова напреднала но с много любов и силна вяра нещата се оправиха и сега Мони е едно прекрасно,талантливо дете.
Аз самата също сам родена в осмия месец 1,900г. а сега съм горда майка на три деца.
Честито бебче  датие живо и здравои бързо надаване за скорошно изписване  bouquet
Виж целия пост
# 9
Здрасти, аз не мога да ти кажа.
Но пиши на tigonew - много мила отзивчива и дава страшно добра инфо
setony също може да ти каже за недоносените - можеш да ги откриеш в седмичната тема - никоя от тях няма да се обиди ако я питаш на лични
Виж целия пост
# 10
Моята Лора беше на апарат три дни, но една прекрасна друга госпожица беше цели три седмици и в деня в който изписаха дъщеричката ми, другото бебче започна да диша само.Майка й дойде да ни каже, на върха на щастието, разбира се.Сега е едно страхотно бебе!Бъди много силна и търпелива,а ние ще се молим малката ти принцеса скоро да се пребори с труднастите и да я изпишат-здравичка и прекрасна!
Виж целия пост
# 11
Моят син се роди 33 г с бе6е в кувиоз 8 дена и на кислородна палатка.По принцип лекарите не дават прогнози.С него има6е  моми4енце на командно ди6ане за 1 ден и много бързо се оправи.Медицината доста е напреднала и се справя в подобни слу4аи.А имаи в предвит и 4е моми4етата са по борбени и по силни така 4е вярваи и се моли.Колко се молих и аз...
Дано се оправи и да сте поскоро заедно знам каква е мъка тази неизвестност.
Виж целия пост
# 12
Моят син беше 13 дни на изкуствено дишане. Сториха ми се 13 години. Всеки ден се молехме да са намалили концентрацията на кислорода. Всичко ми се струваше ужасно бавно и трудно. Слава Богу, това отдавна е зад нас! Не се страхувай и вярвай, че всичко ще е наред!  Hug
Виж целия пост
# 13
Здравей Салай, с риск да повторя някого, искам да ти кажа, че лекарите се презастраховат винаги, защото не обичат да дават предварително обещания...Вярвам, че всичко е наред и твоето мълчание означава, че просто изчакваш, моля те пиши ако има някакви новини, всички с надежда и трепет очакваме доброто развитие на нещата при вашата беборанка. Много обич ти пращам от цялото ни семейство.
Виж целия пост
# 14
salai, сигурно знаеш, но да ти кажа, че момиченцата са с пъти по-добри шансове при подобни случаи. Защо, медицината май още не знае.
Дай Боже Коледа да ви донесе един прекрасен подарък!!!
 Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия