Имаме хрипове сякаш-някой да помогне

  • 1 672
  • 8
Bebolina e na 11 dni i poniakoga ima ne6to kato hripove,4uvam gi v nosogladkata siaka6 ne e na gardi4kite,va6ite bebotsi imali li sa takav problem newsm78
Виж целия пост
# 1
Веднага се обърни към педиатъра.Самолечението на толкова малко бебе не е шега работа.
Виж целия пост
# 2
А ти как разбра, че са хрипове?
Виж целия пост
# 3
и аз така се бях притеснила,Дари нямаше месец!заведох я ,слава Богу нямаше и нищо!!!! Hugаз бях решила ,че е болна ,имаше и нешо като хрема и нащно време направо хъркаше!нямаше и хрема,просто от тия секрети ,се чистела!
но ,задължително се обади на педито!!!надявам се всичко да ОК!!!! Praynig
Виж целия пост
# 4
Оооо, моя син два пъти го водих на лекар поради същата причина. Той даже и кашляше. Лекарката ми обясни, че му се отпушват слюнчестите жлези и той не може да преглъща /защото не знае, че трябва/ и се задавя от слюнката си и затова кашля. А това хъркане е защото бебетата нямат толкова сланинки като възрастните и като дише просто се чува през гръдния кош. Поне така ми обясни лекарката му. Ама за всеки случай го води на лекар.
Виж целия пост
# 5
Лекарката ми обясни, че му се отпушват слюнчестите жлези и той не може да преглъща /защото не знае, че трябва/ и се задавя от слюнката си и затова кашля. А това хъркане е защото бебетата нямат толкова сланинки като възрастните и като дише просто се чува през гръдния кош. Поне така ми обясни лекарката му.
Не мога да си представя,че това е казано от лекар със специалност по педиатрия... ooooh! Crossing Arms Thinking
Виж целия пост
# 6
Аз все си мисля ,че има хрипове,но накрая се оказва,че нищо няма.Според мен обаче щом имаш съмнения веднага се обърни към педиатър.
Виж целия пост
# 7
Аз все си мисля ,че има хрипове,но накрая се оказва,че нищо няма.Според мен обаче щом имаш съмнения веднага се обърни към педиатър.
И аз така. На същото мнение съм.
Виж целия пост
# 8
Лекарката ми обясни, че му се отпушват слюнчестите жлези и той не може да преглъща /защото не знае, че трябва/ и се задавя от слюнката си и затова кашля. А това хъркане е защото бебетата нямат толкова сланинки като възрастните и като дише просто се чува през гръдния кош. Поне така ми обясни лекарката му.
Не мога да си представя,че това е казано от лекар със специалност по педиатрия... ooooh! Crossing Arms Thinking

Може да е нещо ново, което ти не си чувал. Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия