DVD за гимнастика в къщи

  • 2 503
  • 17
Моля, препоръчайте някаква програма за гимнастика в къщи. Преди време имах видео касетка с гимнастика на Синди Крауфорд, но я подарих.
Знаете ли от къде може да се купи!?
Виж целия пост
# 1
the choise is yours:)
http://store3.data.bg/theadmin/Videos/Bodywork/
Виж целия пост
# 2
И аз си свалих от там тае-бо на Били Бланкс и чакам мъжа ми да го направи подходящо да си го пускам на ДВД-то, че стаята с компютъра ми е много тясна... newsm19
Виж целия пост
# 3
И аз си го свалих, но е прекалено динамично за мен Embarassed. Предпочитам програмата на Клаудия Шифър за крака - много е добра, а и на мен там ми е големия проблем и по половин час велоергометър newsm39
Виж целия пост
# 4
Привет,

За последно видях в Централни хали гимнастиката на СК на щанда с видеокасетите, вдясно след като влезеш от централния вход.
Виж целия пост
# 5
хей, благодаря ..... за съжаление имам проблеми със свалявенето.
около 7-8 минути се записва, след което процеса приключва... имате ли престава на какво може да се дължи процеса.
Щом започне "свалянето" ми дава че ще продължи 24 часа например
Виж целия пост
# 6
хей, благодаря ..... за съжаление имам проблеми със свалявенето.
около 7-8 минути се записва, след което процеса приключва... имате ли престава на какво може да се дължи процеса.
Щом започне "свалянето" ми дава че ще продължи 24 часа например
С ФлашГет ли сваляш? Вероятно просто уцелваш моменти с голямо натоварване на сайта или пък връзката ти не е много добра. Ако нямаш ФлашГет - не се колебай да инсталираш.
Пък ти го остави да си се сваля, какво като се точи 24ч? Някои неща и много повче време съм ги чакала, особено големи филми на ДВД.
Виж целия пост
# 7
хей, благодаря ..... за съжаление имам проблеми със свалявенето.
около 7-8 минути се записва, след което процеса приключва... имате ли престава на какво може да се дължи процеса.
Щом започне "свалянето" ми дава че ще продължи 24 часа например
С ФлашГет ли сваляш? Вероятно просто уцелваш моменти с голямо натоварване на сайта или пък връзката ти не е много добра. Ако нямаш ФлашГет - не се колебай да инсталираш.
Пък ти го остави да си се сваля, какво като се точи 24ч? Някои неща и много повче време съм ги чакала, особено големи филми на ДВД.


достатъчно ли е да сваля Флаш гет  Wink той автоматично ли ще се включи ... съжалявам за идиотските въпроси.... липса на какъвто и да е било опит Shocked
Виж целия пост
# 8

извинявай... но от къде сваля този Флаш гет  Wink


http://www.download.bg/prg_view.php?id=7030
Виж целия пост
# 9
хей, благодаря ..... за съжаление имам проблеми със свалявенето.
около 7-8 минути се записва, след което процеса приключва... имате ли престава на какво може да се дължи процеса.
Щом започне "свалянето" ми дава че ще продължи 24 часа например
С ФлашГет ли сваляш? Вероятно просто уцелваш моменти с голямо натоварване на сайта или пък връзката ти не е много добра. Ако нямаш ФлашГет - не се колебай да инсталираш.
Пък ти го остави да си се сваля, какво като се точи 24ч? Някои неща и много повче време съм ги чакала, особено големи филми на ДВД.


достатъчно ли е да сваля Флаш гет  Wink той автоматично ли ще се включи ... съжалявам за идиотските въпроси.... липса на какъвто и да е било опит Shocked
Не, когато го свалиш и инсталираш и отидеш на задачата за сваляне кликваш с десен бутон върху нея и в менюто ти се появява "Свалане с Флаш Гет". Избираш го и настройваш в коя папка да ти запамети файла.

Предимството на ФлашГет е, че непрекъснато проверява каква е връзката и когато има дори минимална връзка тече процес на сваляне. По важното - при програмата на Уиндоус при прекъсване на връзката стават бели, губят се данни и свалянето започва отначало, което много бави процеса. ФГет запаметява всичко свалено до момента, прекъсне ли връзката свалянето продължава от там.
Току - що свалих гимнастиката на Ана Курникова за по- малко от час.

За другия въпрос - ФлашГет сваля от всички фрий- сървъри и подобни линкове. Не е програма за торенти.
Виж целия пост
# 10
хей, благодаря ..... за съжаление имам проблеми със свалявенето.
около 7-8 минути се записва, след което процеса приключва... имате ли престава на какво може да се дължи процеса.
Щом започне "свалянето" ми дава че ще продължи 24 часа например
С ФлашГет ли сваляш? Вероятно просто уцелваш моменти с голямо натоварване на сайта или пък връзката ти не е много добра. Ако нямаш ФлашГет - не се колебай да инсталираш.
Пък ти го остави да си се сваля, какво като се точи 24ч? Някои неща и много повче време съм ги чакала, особено големи филми на ДВД.


достатъчно ли е да сваля Флаш гет  Wink той автоматично ли ще се включи ... съжалявам за идиотските въпроси.... липса на какъвто и да е било опит Shocked
Не, когато го свалиш и инсталираш и отидеш на задачата за сваляне кликваш с десен бутон върху нея и в менюто ти се появява "Свалане с Флаш Гет". Избираш го и настройваш в коя папка да ти запамети файла.

Предимството на ФлашГет е, че непрекъснато проверява каква е връзката и когато има дори минимална връзка тече процес на сваляне. По важното - при програмата на Уиндоус при прекъсване на връзката стават бели, губят се данни и свалянето започва отначало, което много бави процеса. ФГет запаметява всичко свалено до момента, прекъсне ли връзката свалянето продължава от там.
Току - що свалих гимнастиката на Ана Курникова за по- малко от час.

За другия въпрос - ФлашГет сваля от всички фрий- сървъри и подобни линкове. Не е програма за торенти.

Много, много благодаря... свалиг Флаш гет... но когато следвам инструкциите компьотърът предпочита да downloads с Getriht... предполагам, че съм го имала инсталирана в компьотъра от преди. възможно ли е поради тази причина Флаш гет да не проработва
Виж целия пост
# 11
Можеш да ги свалиш и с GetRight щом я имаш. Двете програми са сходни. Значи щракаш с десен бутон в/у файла, които си си харесала и от падащото меню избира Download using FlashGet ili Download using GetRight. Посочваш в кое устройстви и папка го искаш, и го оставяш да тегли. Не се притеснявай, че ти дава теглене 24 часа. Случва се. УспехМ№
Виж целия пост
# 12
вече повече от 30 часа тегля прословута гимнастика Pilates for dummies и .... съм изтеглила само половината... вероятно ще ми трябват още 30 часа  #Crazy

Моля, кажете за какво време приблизително теглите 350 МВ.
Аз съм с  ADSL към БТК и досега не съм теглила нищо и нямах представа, че така бавно става.
Виж целия пост
# 13
С каква скорост теглиш?
Виж целия пост
# 14
между 2 и 4 К/сукунда  Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия