Осоляване на бебе

  • 1 972
  • 5
Simple Smile) Вечеряме си ние и сме се заплеснали нещо...и по едно време гледам - Елина взела солницата, соли на Диана крака и го ближе после. като я питам какво прави тя ми казва "вкусна Дана!!!"Simple Smile))
Виж целия пост
# 1
Цитат на: Reza
Simple Smile) Вечеряме си ние и сме се заплеснали нещо...и по едно време гледам - Елина взела солницата, соли на Диана крака и го ближе после. като я питам какво прави тя ми казва "вкусна Дана!!!"Simple Smile))

 Laughing  Laughing  Laughing
Грижи се детенце за сестричката. Леле страшни са малчуганите - само какви идеи им идат на главата Laughing
Виж целия пост
# 2
Леле, леле, какво ли ме чака догодина.... Shocked
Виж целия пост
# 3
Цитат на: Туфи
Леле, леле, какво ли ме чака догодина.... Shocked

Ами Туфи стягай се от сега. Прави си психическа подготовка.
Мойта по-рано бях писала беше на тема лечение. Така беше омазала (слава богу за мой късмет само кучето) кучето с камфорово мазило, че цялата ми къща смърдеше две седмици на него.  Grinning
Онзи ден пък във ваната беше хукнала тя да къпе сестра си. Мале за секунда човек не трябва да ги изпуска, че белята вече е скроена
Виж целия пост
# 4
Ами Хондичка-опитвам се:-)
Спомням си как навремето аз намазах цялата коса на брат ми с 1 тубичка крем за ръце, за да му се изправят къдриците (баба ми незнайно защо си слагаше масло в косата, та от нея взех пример)....майка ми едвам го изкъпа горкото дете.... В друг един момент пък, брат ми и сестра ми бяха решили взаимно да си правят прически-бяха се подстригали много футуристично - на по няколко оголени кръгчета всеки Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Laughing  Laughing  Laughing Спомням си, също, че майка ми беше се поболяла от това, като че кой знае какво е станало....
Подготвям се.... Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
Малее, големи са образи сладурите Grinning Да са ви живи и здрави  Grinning Ма,много се смях Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия