31 СУЧЕМ "Иван Вазов" ?

  • 38 351
  • 158
# 30
Щом искаш немски защо не я запишеш в 93-о? От тази есен училището е второто в София, което работи по системата на Гьоте институт (след 73-о). Дъщеря ми е там в момента в първи клас и съм супер доволна. Peace За системата на Гьоте мисля, че не е нужно да обяснявам. За немски език всички са категорични, че е най-добрата възможна.

Може ли и на мен малко повече информация по темата за 93-то у-ще. Ние догодина ще сме в 1-ви клас. Немският език ме вълнува горещо.  Peace
Виж целия пост
# 31
Привет момичета! Извинявам се, че пиша в темата, но не ми се отваря друга подобна. Понеже темата е за 31 СУЧЕМ, въпросът ми е има ли занималня за децата в първи и втори клас там. Ако някой е наясно да пише - до колко е занималнята, какви са условията, учителките и каквото се сети. Предварително благодаря!
Виж целия пост
# 32
Привет момичета! Извинявам се, че пиша в темата, но не ми се отваря друга подобна. Понеже темата е за 31 СУЧЕМ, въпросът ми е има ли занималня за децата в първи и втори клас там. Ако някой е наясно да пише - до колко е занималнята, какви са условията, учителките и каквото се сети. Предварително благодаря!
Занималнята е до 15h. и 17h.Кандидатства се за нея, защото няма места за всички ученици.
Предимство имат многодетни семейства, самотни родители.Нищо не мога да ти кажа за учителите, защото моето дете не ходи.
Виж целия пост
# 33
А дали има възможност за платена занималня някъде в района на 31-во училище?
Виж целия пост
# 34
Да, има няколко.
Още на първата родителска среща ще ви раздадат реклами.
Виж целия пост
# 35
Интересува ме дали има занималня с някакъв език, например английски, немски... И естествено какви са цените
Виж целия пост
# 36
За частните занимални нямам преки впечатления. За една от близките частни, на които не помня името таксата беше около 150-200 лв. Оказа се, че учителите в нея не носят отговорност за написване на домашните. Това го знам от родители на дете, което във 2 клас беше там.
Дъщеря ми беше в държавната в 1 клас при г-жа Поли Арнаудова. Изключително съм доволна от нея. Нямам спомен да са оставали домашни за писане у дома.
Виж целия пост
# 37
Интересува ме дали има занималня с някакъв език, например английски, немски... И естествено какви са цените
На Голаш има 2 частни, синът ми посещаваше Чиполино в първи клас, тогава се научи сам да си учи уроците и да си пише домашните. От тогава сам се справя, така че мога да кажа, че съм доволна. Учителките там са от 31-во и добре "юркат" децата.
Сега го питах, каза, че сегашната учителка по английски преподавала и там.
Виж целия пост
# 38
може ли за мнение за г-жа Детелина Даскалова - сега ще води първи клас (2012/2013 г.)?
Виж целия пост
# 39
може ли за мнение за г-жа Детелина Даскалова - сега ще води първи клас (2012/2013 г.)?

Ако детето е кротко, изпълнително, общително и ученолюбиво - няма да има никакъв проблем.
След четири години, мога да кажа, че няма нещо което дълбоко и трайно ме е потресло в подхода и.

Изисква стриктно изпълнение на поставените задачи и заучаване на учебния материал както е даден в учебниците.
Поради което аз лично на моменти не бях особено възторжена, но то пък не може да се угоди на всички:).
Виж целия пост
# 40
 За 1 - 4 клас училището става. После Б Я Г А Й Т Е - чуете ли за Любка Василева по български - тежко ви. Ще ви обижда децата, от отлични ученици ще ги доведе до средна хубост и 3-ки, освен ако не сте склонни да плащате уроци по 50 лева. Ако не вярвате, питайте и в "Чиполино" ще ви кажат и други пострадали майки също. Не че не е специалист - просто е много алчна. След 7 клас - тормоз - знаеш не знаеш не се оценяваш добре - ти си тъпанар. Аз не съм против ученето - напротив - обезкуражаващо е обаче да учиш и да не учиш все 4-ки.
Виж целия пост
# 41
чуете ли за Любка Василева по български - тежко ви.

субективно е.
Аз мога да кажа нещо подобно и за друг преподавател.
Но мисля, че вината не е изцяло в учителите.
Виж целия пост
# 42
Ако сте в 31-во у-ще, при нужда няма да можете да протестирате в инспектората - учителките ще размахат писмото ви пред целия клас и ще започнат гонения срещу детето ви(горчив личен опит). Директорката г-жа Николчева не допуска критики и протести под каквато и да било форма, а саморазправата с детето ви ще бъде жестока. Ако имате проблем с учители или директори, препоръчам ви да се обръщате към Комисията за защита от дискриминация - те са хората, които са неподкупни и ще ви защитят, ако имате право. Освен това учители, директори и инспектори треперят от тях и с основание. Влезе ли човек от Комисията, настъпва сеч - няма връзкари, няма баджанаци, всеки си получава заслуженото. Дано не ви се налага, но ако сте в 31-во, да ви се случи подобно нещо е само въпрос на време. . .
Виж целия пост
# 43
ако сте в 31-во, да ви се случи подобно нещо е само въпрос на време. . .

Вероятно ви се е случило нещо неприятно, но горното твърдение няма как дори да е близо до истината.

Не на всички родители им се налага да прибягват до протести в инспектората.
Виж целия пост
# 44
Искрено се надявам да излезете права, а не от родителите коне с капаци, за които децата винаги грешат, а "усмихнатата приятна преподавателка", която в края на 5 клас не познава детето Ви /при положение, че то посещава редовно часовете/ , винаги да е права. Успех!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия