До кога с помпата ?

  • 372
  • 5
Здравейте,

малката е на 8 дни и не иска да суче, всеки път се мъчим и в крайна сметка се стига до шишето с кърмата, която съм изцедила по рано  Sad  Ако има други мами с подобен проблеблем ще се радвам да споделите, възможно ли е все още да засуче и колко време мога да имам кърма, ако само се цедя с помпата ?

  bouquet
Виж целия пост
# 1
Да, още може да засуче, давай, учи я, че аз вече четвърти месец само цедя и давам. Храни я докато спи, без да я будиш, пробвай силиконови зърна докато захапе и се унесе, после и ги измъквай, лъжи я първо с шишето и после набутвай зърното и така...

Кърма можеш да имаш с помпата дълго, но и от теб зависи, като намалее трябва да се учести цеденето. Аз смятам до към 2 годинки така да я карам... 3 пъти ми е намалявала драстично и съм си я увеличавала после. newsm10
Виж целия пост
# 2
Беба започна да суче добре след около 1.5 месеца. Дотогава цедих.Но първо я слагах винаги да суче, за да не отвикне и да се учи-по 20 мин. /въпреки, че знаех, че почти нищо не прави/. Постепенно започнах да цедя по-малко, а после вече тя си сучеше добре и не се налагаше. Сега е като терминатор-за 5 мин. сме готови Laughing
Виж целия пост
# 3
Ани,  и ние започнахме с помпа, но вече използвам  предварително изцедена кърма за накрая. Притеснявам се да не го отуча и затова предварително го слагам на гърда. Отгоре на всичко съм със силконови зърна, вече сменихме едни на чико от каучук със силиконови. Дано и при нас да стане така както при  bg paint.
Виж целия пост
# 4
ako moge6 ne se otkazvai da ja probva6 da si su4e ot gurda, vse pak taka e nai-dobre! vjarno e 4e iziskva mnogo usilia i nervi, no mislja 4e ako si uporita 6e ima rezultat Simple Smile
a ina4e dori  s pompa-ako se izcegda6 po-4esto 6e ima6 dulgo vreme kurma( e i ako se hrani6 s pove4e jadki, plodove, pove4e voda i t. n. -ti sigurno znae6 de.. )
Uspeh!
Виж целия пост
# 5
Беба започна да суче добре след около 1.5 месеца. Дотогава цедих.Но първо я слагах винаги да суче, за да не отвикне и да се учи-по 20 мин. /въпреки, че знаех, че почти нищо не прави/. Постепенно започнах да цедя по-малко, а после вече тя си сучеше добре и не се налагаше. Сега е като терминатор-за 5 мин. сме готови Laughing

Единият ми юнак не искаше да суче около 3 седмици в самото начало. Почти се бях примирила, че ще трябва да се цедя заради него, но не спрях да го слагам на гърдата. Той си държеше широко отворена устата и нищо не правеше. Да, ама се научи диването (слава богу) и сега вече цока за около 5 минутки и е готов.
Успех, не се отказвай!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия