Плесенясахаме предколедно

  • 2 337
  • 33
Мами в UK, моля ви за помощ. Бихте ли ми препоръчали препарат за премахване на плесени? Нещо гледам по ъглите сме се оплесенясали (не беше така миналата година newsm78), та се питам ако някоя е имала подобен проблем как се е справила? Предварително благодаря.
Виж целия пост
# 1
Изходът не е ли просто да изчистиш хубаво със силен препарат. newsm78
Виж целия пост
# 2
Белина, колкото и банално да звучи!! Безотказно е!!
Виж целия пост
# 3
и при нас от време на време се образува плесен по ъглите в банята. използвам препарата 'Dettox' - mould and mildew remover. съдържа белина, така че си мисля, че и  обикновена белина може да помогне.
Виж целия пост
# 4
Именно затова питам за препарат.
Белината работи безотказно, така е, ама като е в спалнята, как да чистя с белина? Ще се издушим. Абе голяма гадост. Sad
Виж целия пост
# 5
Именно затова питам за препарат.
Белината работи безотказно, така е, ама като е в спалнята, как да чистя с белина? Ще се издушим. Абе голяма гадост. Sad

Потърси информация из нета; какъв цвят ви е плесента? Ако е черна викай директно специалисти! Тя е много опасна за здравето!
Виж целия пост
# 6
Не, няма, мила - отвори широко прозореца. А и го изцисти сутринта, така че до вечерта преди лягане няма да мирише. Аз го правих малко преди да родя - не се тревожи. А решава проблема кардинално...
Виж целия пост
# 7
Именно затова питам за препарат.
Белината работи безотказно, така е, ама като е в спалнята, как да чистя с белина? Ще се издушим. Абе голяма гадост. Sad

да, така си е. гадост голяма е, ама не знам дали има препарат за плесени, който да не съдържа белина /може и да има де/. смърди ужасно и после доста време трябва да се проветрява, а сега не е време прозорците да са разчекнати целодневно. спомням си, че един път чистихме плесен и в спалнята, и в кухнята по прозорците. ей, натрови ми се душата от тая миризма, ама какво да се прави.
Виж целия пост
# 8
тук има белина с мириз на лимон или други. не е толкова силна миризмата. но наистина само тя ти е спасението.
Виж целия пост
# 9
Лаура, черна е да. Не знам какви специалисти да викам. То е от това, че парното ни няма термостат и има големи разлики в температурите като го включим.Sad
Виж целия пост
# 10
и ние имаме плесен от 1 година и с препарати го 4истихме и пак си иzлиzа в спалнята и в детската стая.4овека който дьржи сградата каzа ,4е не сме проветрявали и от това било Closeама аz всеки ден проветрявам по няколко 4аса Crossing Armsвси4ко идва от иzолацията и с никакьв препарат неможе да се оправи.ние май 6те сменяме жили6тето,то ве4е не се иzдаржа тоя мухьл ooooh!
Виж целия пост
# 11
Лаура, черна е да. Не знам какви специалисти да викам. То е от това, че парното ни няма термостат и има големи разлики в температурите като го включим.Sad

И аз не зная; зная само, че мои приятели във Финландия почти си престроиха къщата заради нея. Наложи се да "отварят" навсякъде, където има изолация - стени, прозорци, да санират и отново да затварят. Имай предвид, че е много опасна за здравето. Ето ти един сайт от нашенско (става въпрос за плесен наистина, не се шокирай от правописа Mr. Green).
http://www.cmhc-schl.gc.ca/en/burema/gesein/abhose/abhose_ce08.cfm
Виж целия пост
# 12
Ох, абе много е тъпо. Поназнайвам и аз за плесените малко. Ще взема най-скъпия препарат и ще действам утре.
(Ние сме под наем и освен да се изнесем друго май не ни остава;) Пълна победа на плесените;))
Виж целия пост
# 13
Алармирай собственика на апартамента веднага!
Той трябва да се погрижи за специалист който да потърси  къде е източника на влага в жилището и да я премахне
Това посред зима и то в спалнята е просто ад!
Няма да можеш да я изчистиш, докато не се премахне причината за нея.
Едва ли е само разликите в температурата, явно има някъде теч, пробив на тръба или лнещо друго
Току така плесен или мухъл не се появява
Виж целия пост
# 14
Ох, абе много е тъпо. Поназнайвам и аз за плесените малко. Ще взема най-скъпия препарат и ще действам утре.
(Ние сме под наем и освен да се изнесем друго май не ни остава;) Пълна победа на плесените;))

Според мен се опитайте да се изнесете, щом жилището не е ваше. Не зная как стои въпроса с черната плевел при вас, но в Канада и Финландия това е сериозен проблем!
Ето ти още един сайт:
http://www.mold-help.org/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия