Детска кухня в Западен парк?

  • 1 178
  • 3
Отскоро живея в Западен парк и имам желанието да се запишем на детска кухня,но понеже не познавам никой незная дали има и къде.Моля ви ако някоя от вас живее тук да ме светне,а също така какви са условията относно детската кухня,чух че искали 30 бурканчета детски без етикети,това вярно ли е?
Виж целия пост
# 1
Аз съм от Западен парк, но още сме малки за кухня  Heart Eyes, но от майките знам, че са много доволни !Нужни са 30 бурканчета и бележка от лекаря, че няма алергия към храна ! Кухнята се намира точно зад новозапочналия строеж срещу сръбския ресторант Радо, кухнята е залепена за строежа едва ли не, така че като отидеш до там и който и да попиташ веднага ще ти я покажат, ако ти не можеш да се ориентираш, а и да ти кажа че тя работи от 11.30 до 12.30ч така че отиди в този интервал за да си питаш на място какво точна е неоходимо !
Дано да съм ти помогнала с описанието, дано да ти е станало ясно  Grinning

Ако нещо неясно има ми пиши на лични и ще се разберем да се чакаме и да те заведа !  Hug
Виж целия пост
# 2
Благодаря ти много,ако нещо ме затрудни ще ти пиша на ЛС.  bouquet
Виж целия пост
# 3
Ето линк към една тема за същата кухня. Така ми е по-лесно, отколкото да пиша пак  Simple Smile :

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=58393.0
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия