разходки на студено?

  • 1 664
  • 40
правите ли такива неща? с половинката спорим дали да изкараме малката (1.5 месеца) на разходка (конктретно става дума за днес). всички студени дни го имаме тоя спор. днес темп. е -3, вали сняг, но пък не духа. а и при такива темп. влага няма. бацили също, май. какво му е лошото на разходка на студено, ако детето е добре облечено и не реве (т.е. не е с отворена уста). май приказката "ще настине детето" е толкова натрапена тв бг., колкото и това да даваш сокове и вода още през първия месец. кажете си мнението, моля.
Виж целия пост
# 1
Няма причина да не го изведете на въздух още повече че то е малко в смисъл като го опаковаш в количката може да се разходите по за дълго .
Виж целия пост
# 2
Мисля, че времето е чудесно за разходка !
Виж целия пост
# 3
Здравей majceto,

аз съм категорично ЗА разходките в студеното време. Със ставането днес си представих една разходка с в този хубав снежен ден. Но незнам как ще се предвижим с количката, а ето и удобен момент да  изпробвам каква проходимост има в сняг. Thinking Но категорично, ако синът ми беше във възраст, в която разбира - излизаме навън и правим снежни човеци!!! Ми то от детските ми години не е валяло така   Grinning.
Аз и в дъжд съм го изкарвала, стига да не духа вятър. Не излизаме при мъгла и силен вятър.
На всички мами и деца желая един прекрасен снежен ден!!!
Виж целия пост
# 4
мерси ви. значи ще я бъде разходката днес. само дето няма да е с количка, а с кенгуру, че работа иамаме да вършим по центъра.
Виж целия пост
# 5
Малко off topic - skysinger, много ви е готина ламята. Ние имаме същата и я нарекохме Ламята Спаска  Grinning А вие?

По темата - разбира се, че може да я изведеш и на студено. Ако прецениш, че сте стояли много навън, може да влезете някъде на топло за малко и после пак навън.
Виж целия пост
# 6
Шоколадка,

ми не сме я кръстили още. Аз му викам динозавърчето   Wink
Виж целия пост
# 7
Разбира се, че ще изведетете детето!
Ден без разходка е загубен ден за здравето на детето!
Идвамата ми сина са зимни бебета и от изписването са извеждани поне около час в студа, а ако ме е мързяло да изляза - зимен сън на балкона!
Виж целия пост
# 8
И аз съм привърженик на разходките на студено Grinning Не извеждам само в мъгла, много силен вятър и дъжд Flutter
Виж целия пост
# 9
И ние днес сме навън !Приказно е
Виж целия пост
# 10
ДА!
Миналата година по това време Крисони беше на 10 месеца- почти всеки ден, дори за половин час да е, я водех навън. Разхождахме се из квартала, или само пред входа- здрав, дълбок сън по час- час и десетина минути.
Аз съм маниачка на тема разходки навън, и когато се случи да не можем да излезем, хич не ми е комфортно.
След 15 минути си скачаме в ботушите и излизаме. Пистааааааааааааааааа! Laughing
Виж целия пост
# 11
как трябва да опаковам хлапето, за да съм сигурна, че няма да настине? Още повече, че може и да се разреве, демек да зине с широко отворена уста срещу студа?
Ние сме на възрастта на щерката на майчето, обаче се боя. За да не прогизне количката, явно трябва да сложа найлоновото покривало върху нея, ама така няма ли пък да се запари, да се развали ефектът?
Мен си ме е шубе да извеждам днес. Sad
Виж целия пост
# 12
И аз смятам да пропусна снежните и много студените дни.Ще отварям балкона и толкова.
Виж целия пост
# 13
Не се притеснявай,бебетата могат да се извеждат
до -7градуса.А днес времето е чудесно за разходка!  bouquet
Виж целия пост
# 14
 и ние не пропускаме ден ,бабите и мъжа ми само бучат!днес много ми се излиза ,толкова е красиво,обаче се притеснявам ,има много сняг!как ще се придвижваме???а и не спира да вали ,няма ли да се намокри количката?а ,не ми се слага покривалото?! newsm78незнам,чудя се ,а така ми се излиза!!!! newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия