Детето ми пие кръв...

  • 564
  • 3
Е, не звучи чак толкова страшно Simple Smile
просто нещо ми се случи със зърната. В началото като родих ми бяха много разранени и като се оправиха станаха като бронирани..
Ама от 2-3 дни се появиха едни цепки по тях и бебчо като дръпне от тия  цепки тече кръв... ама и като изцеждам също тече кръв. и аз не мога да оставя детето гладно и то ше земе да вампиряса накрая...
и акото му почерня от тая кръв...
на някой случвало ли му се? мажа си сега зърната с дефламол ама докато минат...
дали е вредно да си пийва от кръвчицата на мама?
Виж целия пост
# 1
Много бебета са пили кръв. Това е - изпиват ни кръвчицата от малки! Laughing
А сега сериозно- няма проблем. Аз също се притеснявах, когато имах рагади, но педиатъра ми каза, че няма проблем.
Според мен, обаче не мажи с Дефламол, защото е горчив, колкото и да го миеш. Има Гармастан и ЛАнсинокс (второ е по-добро и не трябва да се отмива) специално за зърна.
УСпех!
Виж целия пост
# 2
ми добре де. аз все се чудя каква е разликата между разранени зърна и такива с рагади... и вобще има ли такава...
той след някой друг месец като му спра кръвчицата ша ми се метне през нощта да ме хапе за врата  Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Горещо ти препоръчвам Лансинох.Не чев съм им рекламно лице,ама ми свърши невероятна работа.Чист ланолин е,затова не се отмива. 26лв. мисля беше голямата тубичка.Но ще те изкара много дълго.  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия