Бързо,лесно и вкусно руло!

  • 2 101
  • 13
Ето и рецепта за тези мами които нямат възможност да седят много време в кухнята:

Руло с орехи и стафиди

Блат:
4 яйца
1ч.чаша захар
1ч.чаша брашно
1 ванилия
1 шепа стафиди
50 гр.начукани орехи

Пече за 10 минути при 180 градуса
Като стане готово мажете венага със сладко шоколад,крем или каквото обичате и навивате.
Моето е със сладко и изглежда така:
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=11398&AlbumId=33335
Виж целия пост
# 1
Браво, Снежи! Ти си неизчерпаем източник на лесни и бързи рецепти. Някои от тях вече са ми любими!
  bouquet
Виж целия пост
# 2
Рулото изглежда чудесно ще се възползвам от рецептата Grinning,а би ли споделила тези топчета как ги правиш,много апетитно изглеждат Hug
Виж целия пост
# 3
Направих рулото! Стана страхотно. Аз намазах блата с течен шоколад, сложих цял банан и намазах със сметана. Отвън също го намазах със сметана и поръсих с нес кафе. Фамилията се погрижи рулото вече да е по-малко от половината Laughing
Виж целия пост
# 4
doniboni,топчетата са по рецепта на джема и също са лесни и вкусни.
1 п.масло
1ч.пудра захар
2 жълтъка
1 ванилия
250 гр. брашно
Омесваш всичко ,правиш топчета,които овалваш в леко разбитите белтъци и после в смлените орехи.Печеш 10 минути при 180 градуса
Виж целия пост
# 5
Направих рулото! Стана страхотно. Аз намазах блата с течен шоколад, сложих цял банан и намазах със сметана. Отвън също го намазах със сметана и поръсих с нес кафе. Фамилията се погрижи рулото вече да е по-малко от половината Laughing


Пресполагам че ти е харесало,и като гледам доста си го усъвършенствала! newsm10
Виж целия пост
# 6
Аз направих варианта на рулото с крем "Ванилия" - напои се и стана невероятно сочно и меко. Ох, изядохме го, май довечера пак ще правя  chef
Виж целия пост
# 7
doniboni,топчетата са по рецепта на джема и също са лесни и вкусни.
1 п.масло
1ч.пудра захар
2 жълтъка
1 ванилия
250 гр. брашно
Омесваш всичко ,правиш топчета,които овалваш в леко разбитите белтъци и после в смлените орехи.Печеш 10 минути при 180 градуса



Мерси Hug
Виж целия пост
# 8
Току-що приключих с рулото- наистина е бързо, лесно и вкусно!
Снежи- благодаря за вкусната рецептичка!  bouquet
Виж целия пост
# 9
А колко грама са чаените чаши (може и приблизително)? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 10
Всеки път го правя с различни чаши и пак става - около 150-200 гр.
Виж целия пост
# 11
В правоъгълната тава на печката ли се пече блата за рулото?
Виж целия пост
# 12
Да,в тавата на печката! Hug
Виж целия пост
# 13
Рулото просто е страхотно. Не го оставихме даже да изтине. МНОГО БЛАГОДАРЯ за рецептата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия