избелване с лазер

  • 5 932
  • 4
майчета,след раждането имам кафяви петна по лицето си.в козметичните салони трябвало да ходя няколко пъти по ред +кремове за в къщи и т.н. а пък четох че с лазер те избелвали от раз.някой да е пробвал такова нещо и къде или пък знае ли повече за това.
Виж целия пост
# 1
Майка ми ходи в Пикасо и нещо не беше кой знае колко очарована.Чувала ли си за Амелан/ пилинг/ ако може да изтърпиш три дена да си леко червена в лицето ,то след това ще се сдобиеш с бебешки чиста кожа .Гаранция!Майка ми която е на 45 год. има по- чиста кожа от мойта и май и аз ще си направя LaughingОсвен ипигментациите изчезват черните точки около носа , пъпките /ако имаш/ и тн.
Виж целия пост
# 2
Мамче Миа, звучи чудесно особено оная част с черните точки... а цени?и къде?
в тая връзка леля ми ме помоли: "Питай твойте мами, те сигурно ще знаят:-)" какво да прави за кафявите петна по ръцете... Не съм сигурна, но май се казват старчески петна или нещо такова:-((... тя все пак е към 60-така и вече ги има доста7-(
Виж целия пост
# 3
Здравей, здравей мама на Али и наистина слава Богу, че не е тая кльощавата от телевизора:))

Сега, аз проблем с петната си имам от край време и представи си докато бях бремена попаднах на ефикасното нещо. Моята козметичка ми го предложи, че и тя го ползвала. И двете имахме ефект. А иначе медицински косметици /лекари козметици/ ми предлагаха пилинги и тем подобни, от които лицето ми щяло да се зачерви и поопане, после ще се излющи и така няколко пати... Но аз винаги питам "Какав е риска от рак на кожата" /моя баща наскоро се лекува от такъв/ и тогава идва момента в който гледат по тавана и настрани. После им казвам, че баща ми е боледувал и може да съм предразположена и те си признават, че има риск и ми казват довиждане  Grinning
Чакай сега да отида да взема онова дето ми избели петната Grinning
Така: казва се ДЕПИГМЕНТИН на Glory completely. Пише на него - разтвор за йонофореза и отзад "Предназначен само за професионална употреба, да се тества за алергични реакции, да се ползва не повече от 25 дни" "50 мл.", и още" Разтвора е добре балансиран фитокомплекс с активна съставка  ARBUTIN, извлечен от екстракт на мечо грозде и обогатен допълнително с хидрохинон и аскорбинова киселина (витамин С). Високоефективен препарат за премахване на петна и лунички. Предпазва от вторична пигментация." Това е. Купувам го за 3,50. С памучно тампонче мажа засегнатите места сутрин и вечер. Аз го правих 25 дни, почивах и после пак. Петната много намаляха, а бях и бремена при това. Козметичката ми си го маже на лицето и чака да изсъхне. Това е! Ако не го намериш мога да се опитам да ти пратя, но за сега не излизам и незнам как ще отида да го взема от другия край на града Sad
За леля ти - това са старчески петна javascript:void(0);
Sad моя позната си ги маха с резенчета лимон, които залепя върху петното с лепенка:) а иначе всяко средство за избелване помага.

Успех   bouquet
Виж целия пост
# 4
Силви, много много благодаря, ще го издиря това, не се притеснявай.  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия