Обърната матка *Б*

  • 32 642
  • 26
мили момичета не можях да намеря такава тема във форума. Ако някой има информация за това какво се прави за зачеване с обърната матка или някаква друга информация мола да помогне.
Виж целия пост
# 1
При обърната матка е подходяща позата, когато мъжът е отзад. Ти на колене и лакти, а той... е ясно  Wink  След това можеш да поседиш малко надупена или да легнеш с възглавница под корема. Това е което аз знам. Но може да отидеш на лекар и той да установи положението на шийката и да ти каже най-правилната за теб поза.
Виж целия пост
# 2
Мисля, че обърнатата матка не е проблем за зачеването. Бях срещала някъде из форума, че в такъв случай се препоръчва за бебеправене позата "задна прашка", тъй като тогава имало по-голям шанс спермитата да стигнат до яйцеклетката.
Виж целия пост
# 3
Благодаря ти мила. При теб какво е положението със забременяването?
Виж целия пост
# 4
Аз не разбрах дали питаш мен или Гризабела, ама отговарям най-нахално Twisted Evil  И аз съм с обърната матка, но моята шийка е изместена много в ляво. При мен е по-удачно да лежа по гръб, тъй като така шийката по-"приляга" към околните джажди там вътре. Ако съм по корем става някакво голямо растояние и спермитата ще трябва да скачат, че да се намъкнат вътре. За това ти казвам да идеш на лекар и той да установи кое как Wink
Виж целия пост
# 5
Уфф, да си призная, и аз бях с обърната матка, съвсем случайно го научих от гинеколога си при един преглед. Това, което пишат момичетата за подходящите пози за забременяване при обърната матка, е вярно. Но аз пък забременях с третото бебе от една единствена "случка" (само веднъж бяхме оставили нещата на самотек) и без задна прашка, и без да лежа след това по корем... Не искам да ви дразня, само споделям опит с надеждата да бъда полезна. Аз преди въпросната случка бях купила на мъжа ми да пие Селен и Цинк на таблетки, защото бях чела, че това са антиоксиданти и имах желание да направя нещо за здравето му. Едва по-късно научих, че тези две вещества действали много добре на мъжката сперма. После като се чудех и маех как така съм забременяла при положение, че съм с обърната матка и не съм била в поза, пригодна за забременяване, мъжа ми се измайтапи, че явно след третирането със селена и цинка "плувците" му така са живнали, че са скачали като сьомги срещу течението Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile Пробвайте да купите на мъжете селен+цинк (ако вече не го знаете, де...)
Виж целия пост
# 6
Цитат на: Sunshine
Аз не разбрах дали питаш мен или Гризабела, ама отговарям най-нахално Twisted Evil  И аз съм с обърната матка, но моята шийка е изместена много в ляво. При мен е по-удачно да лежа по гръб, тъй като така шийката по-"приляга" към околните джажди там вътре. Ако съм по корем става някакво голямо растояние и спермитата ще трябва да скачат, че да се намъкнат вътре.


 Joy  Joy ..............  201uu

Ужасно се излагам  Embarassed , обаче мен по ученически някак , ме е хванала лигнята  Laughing и се хиля като нередовна почти на всеки постинг днес  Rolling Eyes  Laughing
Виж целия пост
# 7
Цитат на: Sunshine
При обърната матка е подходяща позата, когато мъжът е отзад. Ти на колене и лакти, а той... е ясно  Wink  След това можеш да поседиш малко надупена или да легнеш с възглавница под корема. Това е което аз знам. Но може да отидеш на лекар и той да установи положението на шийката и да ти каже най-правилната за теб поза.


Точно това знам и аз. А и казват, че по-трудно се забременявало, ако матката е обърната, НО ТОВА НЕ Е ТАКА. Познавам няколко момичета с такава матка и са забременявали от първи път. Е, не съм се сетила да ги питам дали е от позата"задна прашка" Laughing
Виж целия пост
# 8
Благодаря ви страшно много за това, че се отзовахте. Дали е достатъчно 15 лежане след секс или повече трябва.
Виж целия пост
# 9
Zdrasti momi4eta!
I az sam s obarnata matka, no s 1-to dete zabremeniah ot 2 pat i 4estno kazano nito sam gledala pozata, nito sam stoiala s virnati kraka opredelen broi minuti.Lekarkata mi kaza, 4e niama zna4enie pozata, zashtoto parviat tlasak e silen i izhvarlia spermata, kadeto triabva. Ne mu mislete mnogo.Uspeh!
Виж целия пост
# 10
Последно като бях на преглед за проблема си преди да забременея и споменах на двете докторки за позите при секс при обърната матка, както и за това как трябва да се лежи след скеса... и познайте какво... Така се смяха и двете и заявиха, че не вярно... Ама това е каквото те казват...

За дължината на лежането... аз съм лежала с часове с крака вдигнати във въздуха... опряни до стената де. Бях писала един път за следващото, но ще се повторя да чуят и новите... ЗАСПАХ с крака на стената... един час по-късно се събудих цялата вцепенена и не можех да си изправя крайниците. Да не говорим за ставане... Та внимавайте с това  Wink  Wink  Wink
Виж целия пост
# 11
Цитат на: Anonymous
Zdrasti momi4eta!
I az sam s obarnata matka, no s 1-to dete zabremeniah ot 2 pat i 4estno kazano nito sam gledala pozata, nito sam stoiala s virnati kraka opredelen broi minuti.Lekarkata mi kaza, 4e niama zna4enie pozata, zashtoto parviat tlasak e silen i izhvarlia spermata, kadeto triabva. Ne mu mislete mnogo.Uspeh!


Е той ясно, че е силен, ама при мене няма как да ги хвърли баш дето трябва... освен, ако не са с някакви возила тея спермита, че да вземат рязък завой в ляво.... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 12
а може ли да се роди по нормален път с такава матка, или само секцио или зависи от това как е обърната!

 Rolling Eyes
Виж целия пост
# 13
Цитат на: Ybag
а може ли да се роди по нормален път с такава матка, или само секцио или зависи от това как е обърната!

 Rolling Eyes


Аз доколкото съм чувала и съм чела по разни форуми изказвания на такива бременни мами, матката по време на бременността се изправяла и си заемала нормално положение... ама знам ли ... не съм минавала през това не знам....
Виж целия пост
# 14
Да, през бременността матката сама си се намества правилно. В началото се препоръчва да се спи по корем...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия