Ако съм бременна ще трябва....

  • 4 378
  • 33
скъпи майки, отчаяно се надявам да можете да ми помогнете по някакъв начин. истината е че съм много разтревожена, защото ИСКАМ БЕБЕ но ако се окаже че съм бременна ще трябва да направя аборт защото приятелят ми не иска и да чуе за това, а аз не работя и няма да мога да се грижа за бебето.
моля ви да ми кажете мога ли да съм сигурна че не съм бременна .
закъснява ми с 16 дни а по принцип редовна.
в деня , в който трябваше да доиде, ми се повръщаше ужасно, повърнах 5 пъти в един ден, но това беше само 2-3 дни-помислих че съм се натровила нещо и не се притесних.
започна да ми се вие свят, да ми се приспива постоянно и станах толкова спокоина и уравновесена че чак се плаша.
ям страшно много-понякога по 6-7 кроасана на ден, но аз по принцип хапвам много така че даи боже да не е от ........
напоследък плача като фонтан- разстройват ме толкова незначителни неща....
точно 2 седмици след вероятното зачеване ми се появиха няколко капки тъмна кръв на белиото-това какво значи???

слава богу-досега правих 3 теста и 3-те отрицателни.на 14-тия ден от закъснението ходих на гинеколожка на която нямам голямо доверие и тя ми каза ужасяващото нещо че е възможно да е ранна бременност , но също е възможно да се вижда лигавицата при трансвагинален ултразвук.наистина на снимката на тъмния фон се вижда само 1 по светло петънце... възможно ли е наистина това да е лигавицата която се е удебелила заради дългото закъснение? сега след 5 дни отново ще ходя на същото изследване.

моля ви посъветваите ме нещо!!!! предварително ви благодаря и се радвам за вас че спокойно можете да кажете ИСКАМ БЕБЕ...
Виж целия пост
# 1
Направи кръвен тест .
Виж целия пост
# 2
Или смени докторката, а и ако видеозонът й  не струва със сигурност няма да види нищо.. Според мен имаш доста признаци за бременност... Морена е права това според мен е другия вариант...Нямам право да коментирам останалото, но аз също имах преди години приятел,който и дума не даваше да се издума за бебе... С него  бях две години, но бях му заявила, че ако се появи случайно бебе, няма да го махна, дори ако трябва сама да го гледам, той ми заяви,че съм луда, но аз със сигурност щях да направя това..., така че ако се е появило бебе, не позволявай някой друг да ти нарежда, каквода правиш  с живота си,  а послушай сърцето си. Успех!
Виж целия пост
# 3
Имаш всички признаци на бременност. Дано приятелят ти си промени мнението. По Коледа стават и такива чудеса... Кураж!
Виж целия пост
# 4
Мисля, че с отоговора на Морена се приключи темата.
Успех.
Виж целия пост
# 5
скъпа морена, mignonne, mia a и хера, наистина много ви благодаря за бързия отговор и за окуражаването. ако сега в четвъртък не ми кажат категорично дали ще имам бебе или не, ще направя кръвен тест-предполагам че в тази фаза на бременността не е рано....благодаря ви за топлите думи защото напоследък имам нужда точно от подкрепа а единственият човек, от когото я получавам е най-близката ми приятелка., просто не мога да кажа на никой друг .приятелят ми също не разбра че е възможно да стане баща, защото днес ми заяви че между нас всичко е свършило и не желае повече да сме заедно....
затова най-искрено ви пожелавам преди всичко да не сте сами в бременността и в майчинството и още веднъж ви благодаря страшно много.
Виж целия пост
# 6
Много съжалявам, че се е получило така между вас.

Ще ти стискам палци да стане това което на теб ти се иска и нещата да се пооправят в живота ти.

Все пак ако си бременна, поне може да говориш с приятеля си, а след това да взимате крайни решения...
Имам приятелка която заберемня седмицата в която се запознаха с момчето, а сега са щастливо женени и имат дете на 4-5 годинки... Те дори не се познаваха!

Така че вие ако сте били заедно е имало защо и ако това бебе е станало, може би има причина. Не бързай с решението си. Поговорете!
Виж целия пост
# 7
Съжелявам мила, че така се е получило  Sad, пожелавам ти да ти се случи това, което ти искаш, ако аз бях на твоето място бих се молила да не съм бременна, защото е трудно да се гледа бебе без баща, дори и да нямаш финансови проблеми. Ще видиш, че скоро ще се появи човека на живота ти, който ще иска дете и ще имате  Simple Smile. тогава ще си спимняш за този момент и ще се радваш на живота. Желая ти успех, каквото и да решиш  Heart Eyes
Виж целия пост
# 8
майчета, стискайте палци -днеска трябва да ми кажат дали съм бременна или не Cry....
Виж целия пост
# 9
Успех, дано получиш новината която искаш да чуеш.
С нетърпение ще чакаме отговора от теб.


                                         thumbsup
Виж целия пост
# 10
Миличка, присъединявам се към Галето! Успех!
Виж целия пост
# 11
мерси, милички Cryужас-днеска досега съм изяла 2 садвича и 5 кроасана Cry #Crazy и една кисела краставичка......
Виж целия пост
# 12
 Confusedами майчета, и днеска нищо не стана-вече почнах да се съмнявам в тая гинеколожка.... както и миналата седмица- каза ми че май няма бременност и само след няколко секунди каза че "виждала нещо"... попитах я дали не е редно да направя вече кръвен тест, както ме посъвтва и морена, но тя каза че било ТВЪРДЕ РАНО ЗА КРЪВНИ ТЕСТОВЕ?????? ВЪЗМОЖНО ЛИ Е?  все пак ако съм бременна-вече влизам във втория месец..... а и името на тая лекарка го видях в черния списък тука и много се стреснах...
все пак каза ми да ида пак след 1 седмица Sick
хубавото беше, че ТОЙ  като разбра че ще ходя на доктор , ддойде с мене и чака през цялото време отвън без да мрънка , успокояваше ме Joyе, накрая пак ми заяви че за раждането на това евентуално бебе не може и дума да става Cry но все пак това си е неговото лично усещане .изобщо не знае какво е отвътре.... Embarassed
Виж целия пост
# 13
Виж, мила, вземи се в ръце сама- не я слушай тая, отиди при друг лекар- който и да е, ако има бременност- ще я види!  Невероятно е, че ти е казала това за кръвния тест- ахаха Laughing Отиди в някоя лаборатория, ще стане бързо и резулаттъ е 100 % точен, така ще си спестиш и повторно ходене на гинеколог.
Така че: отиваш и правиш кръвен тест- ако покаже че има бременност, отиваш на друг гинеколог. Ако покаже лиспа на бременност- и ако няма менструация- пак трябва да отидеш на гинеколог, за да се види защо аджеба я няма. Това е. Не губи време, защото ако си бременна и обмисляш аборт, по-късно от треи месец не можеш да го направиш. Не се офлянквай. Желая ти успех и пиши какво е станало!

Виж целия пост
# 14
направо аман от некадърни доктори....едно момиче във форума е споделило че заради тая същата е пометнало в петия месец....  Cryужас
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия