Успявате ли да управлявате количка по заледените улици?

  • 2 988
  • 49
Вчера се носихме до магазина и обратно. Ники не искаше да върви заради леда. Чудя се дали да опитам с количка днес. Някой движил ли се е успешно по заледени улици с количка със шест колелета Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
Не за съжаление. Вчера излизах и направо ми се разказа играта.. Всъщност проблема ми бяха ледените бабунки. Пробвах и само по снега да карам, но там пък колелетата събират сняг и също трудно се движа. Ще чакам да се поразтопи, надявам се днес след обяд да е по-добро положението
А, да, и моята е с шест колела, като отзад са ми двойните и те изобщо не се въртяха, незнам защо така  newsm78
Виж целия пост
# 2
С двойни гуми-мисията невъзможна.Аз имах една счупена количка Стефи-от онези с единичните големи надуваеми гуми-макар и със счупена дръжка-возеше меко и минаваше отвсякъде-като джип 4х4-това ме спасяваше в  тежките зимни дни.
Виж целия пост
# 3
аууууууу, вчера се измъчих и моята е с шест колела! днес определено ще ходим до кухнята за храната с шейната.  baby_neutral
Виж целия пост
# 4
Ясно, значи няма смисъл да опитваме. За съжаление нямаме количка с единични гуми /късно ми дойде акъла в главата Mr. Green/. Миналата година се придвижвахме успешно с кенгуро по леда, че бяхме по-лекички. Сега май ще трябва да търсим шейна Laughing
Виж целия пост
# 5
Мацки-шейната върши работа при пресен сняг,щото после улицата като е изчистена-влачите на "голо" и шейната се прецаква... ConfusedУспех ви желая,ама като се носите си гледайте хубаво в краката-че аз така съм се изръсвала с дете на ръце на леда... Crazy
Виж целия пост
# 6
Не! Управлявам кенгуру и шейна Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Леле, утре сме на консултация! Какво ли ни чака?! Ще си оставя поне 1 час за придвижване. Нашата е с единични гуми. Хрумва ми да откача багажника, за да не запъва и той в преспите.
Виж целия пост
# 8
Ние сега излизаме пеша, като се стопли и излизаме за по-дълго, тогава количка  Wink
Виж целия пост
# 9
 Не излизам в това време , но утре сме на консултация и незнам как ще се придвижим до там.
Виж целия пост
# 10
МаЛЕ , по леда  накъде с количка !!!
Тука нямаме лед....но като  е  студено не излизам ...то не ми е кеф , нито на детето... Simple SmileОбаче на каскадьорките ....БРАВОС!Скици!
Виж целия пост
# 11
АЗ мисля днес да се пробвам с количката, че вчера малкия змей ми откъсна ръцете докато пазарувахме час и нещо навън и днес надали ще многа да го нося и 5 мин.  #Crazy, а трябва още подаръци да се купуват Joy
Мъж ми заяви, че съм луда дори и да си го помисля, но ще пробвам, пък ще видим до кой ъгъл ще стигнем  newsm78
Виж целия пост
# 12
Без паника Laughing няма невъзможни неща! CrazyВинаги в подобни случаи я трета ръка изникне,я нещо друго! hahaha
Виж целия пост
# 13
Един ден се опитах и въпреки добре почистените улици тук, беше много трудно. Сега излизаме само с кенгурото. Cry
Виж целия пост
# 14
Да-миналата година и в най-големия сняг нямахме проблеми
Количката ми е с 6 колела.Сега обаче сме пеша понеже я
дадох на една приятелка с малко бебче. baby_neutral
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия